EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By renet2
#678868
Pierwszy dzień był najgorszy a teraz to nawet nie wiem gdzie sa papierosy i zapalniczka,chodzę z ep w kieszeni i bucham sobie od czasu do czasu tylko wkurza mnie jak mi padnie bateria,bo jeszcze nie znam sie na tym i dzis myślałam ze znowu bateria padła a to liquidu juz nie było,muszę się pod szkolić w obsłudze tego bo inaczej to tylko go popsuje.
Awatar użytkownika
By nirage
#678873
i nirage wita,

mimo, że już jakiś czas czytam forum to "nadejszła wielkopomna chwiła" aby się oficjalnie przywitać.

E-palę już od grudnia 2011. Sporo... ale nie żałuję ani jednego dnia. Każdy dzień bez analoga jest już normalnością - tym samym każdy dzień z e-fajką stał się nałogiem :) - ale - to przyjemny nałóg :)

życzę wszystkim samych smakowitych i mocnych buszków
Awatar użytkownika
By necia
#679021
,Aloha!Wszystkim e-pka pale od listopada,i o analogach juz zapomniałam i jest mi z tym nawet i lepiej choc trzeba sie pilnowac bo za duzo słodyczy się chce i to niezbyt dobrze wpływa tu i tam;-) Forum jak najbardziej mi sie podoba jest obszerne i ciekawych rad mozna wyczytac. POZDRAWIAM:-)
By Artibasia
#679859
Cześć mam na imię Basia, oboje z mężem planujemy zacząć przygodę z e-paleniem. Palimy od 17 lat. Od wielu dni przeglądam forum króre bardzo mnie zaintrygowało. Ciekawa lektóra dla nowicjusza. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
By mirekp2005
#680062
Witamy Artibasia.. :-)
Post ciut edytuj..

Tapatalk
Awatar użytkownika
By Jola62
#680092
Artibasia pisze:Cześć mam na imię Basia, oboje z mężem planujemy zacząć przygodę z e-paleniem. Palimy od 17 lat. Od wielu dni przeglądam forum króre bardzo mnie zaintrygowało. Ciekawa lektóra dla nowicjusza. Pozdrawiam.

Witajcie!
Nie zastanawiajcie się:)
My z mężem zaczęliśmy 29.01 tego roku - do dzisiaj ani jednego analoga i wierzcie mi, bez jakiś większych cierpień.
Paliliśmy bez przerwy 30 lat, mąż nawet trochę dłużej...:(
Często tylko powtarzam startującym - od razu zaopatrzcie się w dobry sprzęt, również zapasowy w razie jakichkolwiek awarii sprzętu - bo dla nas jedynie to mogłoby skłonić do sięgnięcia po zwykłego papierosa.
Trochę trudno było przy porannej kawie, ale o tym sporo osób pisze, jak też nawyki szukania zapalniczki, popielniczki - ja o mały włos nie podpaliłabym zapalniczką mojego Volisha Slima - tak łudząco przypomina zwykłego papierosa. A tak nawiasem, odkładam go do dzisiaj na popielniczkę - czystą, bez śmierdzących "petów" - mnie to pomaga zdecydowanie:)
Zachowuję stare nawyki manualne. Nie zrażajcie się również do smaku - kupcie sobie na początek kilka smaków liquidu do wypróbowania - nam np. bardzo odpowiada Tabacco, ale każdy ma własne odczucia smakowe.
Żałujemy tylko jednego - że nie spróbowaliśmy kilka lat wcześniej!
Oszczędności przez pierwszy miesiąc raczej też nie odczujecie, trzeba trochę zainwestować.
Dopiero po zakupie pierwszego modelu, gdy zapoznacie się ze sprzętem, będziecie wiedzieli, czego potrzebujecie.
Nasz pierwszy zakup to były Visione eGo3 - mąż trafił w "10" - korzysta do dzisiaj, bardzo zadowolony, nie chce innego modelu. Dla mnie okazał się za duży, po kilku dniach kupiłam Volish Slim - super, ale drogie - ale nie żałuję. A dzisiaj odebrałam eCab - takie zabezpieczenie dla mnie w razie awarii Volisha - kilka godzin korzystam i moim zdaniem, dla kobiety wybór trafiony. Visione oddałam mężowi - ma teraz 4 sztuki (w zestawie są 2), zabezpieczony ma maxa:))
Gdy mam jakieś wątpliwości - pytam tu na Forum - odpowiedź otrzymuję błyskawicznie!
Forumowicze tutaj są na prawdę bardzo serdeczni i uczynni (no, może poza jednym przypadkiem, gdy określono mnie jako hipokrytkę po moich wyrażonych odczuciach węchowych, było mi przykro, zabolało.. dosłownie kilka dni po odstawieniu analogów - będziecie wiedzieć o czym mówię, już po 2 dniach po przejściu na e-papierosy:))
Rozpisałam się, ale gdy na początku inni odpowiadali na moje pytania, teraz, po miesiącu wapowania oczywiste - to na prawdę mi pomagali!!
Zacznijcie, to na prawdę jest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać :D

Powodzenia!!
By Artibasia
#680302
Dzięki Jola66. My też zdecydowaliśmy się na Volisha ale boję się że slim będzie za mało wydajny dla mnie chociaż gabarytowo jest super. Myślimy o Volish Long lub Art. Jesteśmy zdecydowani przejść na epap. ale puki co to czarna magia dla mnie. :roll:
Awatar użytkownika
By Jola62
#680309
Po prostu kup tego pierwszego i spróbuj!
Dopóki tego nie zrobisz, będziesz się zastanawiać.
Jeśli przez dobę na przykład, czy dwie nie sięgniesz po zwykłego papierosa, to wtedy zacznij się zastanawiać nad czymś lepszym. Volish Slim daje niesamowite poczucie komfortu, takiej e-papierosowej elegancji...nie wiem, jak to nazwać - ale dobrze mieć pod ręką jakiś zwyklejszy tank, w momentach gdy bateria się rozładuje, czy "wysiądzie" (ja 1 baterię przy Slimie reklamowałam). Wtedy na jednej nie ujedziesz. A organizm domaga się po prostu nikotyny.
Wychodzę z założenia, że w samotności mogę pociągać nikotynę nawet z takiego pocisku jak Visione, zaspokoi głód nikotynowy, no ale między innymi ludźmi z pewnością komfortu bym nie miała. Zresztą, np.przy pracy (pracuję w domu, przy kompie) - jest mi obojętne z czego chmurzę, ale już przy kawce, czy oglądając telewizję, czytając książkę lubię mojego zgrabnego Volisha Slima:) Oczywiście zawsze każdy sam w swojej głowie musi to sobie ustawić...takie jest moje zdanie. Trzeba samemu, bez przymusu po prostu chcieć..bynajmniej ja tak mam:)
By kierman
#680666
Witam, mam na imię Patryk, paliłem śmierdziele 7 lat. E-peta mam już od miesiąca i znalazłem się na tym forum żeby ogarnąć co i jak żeby komfort palenia był jeszcze większy. Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam ;)
By bongo
#681465
Witam wszystkich, mam na imie Bogdan i zaczynam od nowa po
2- letniej zdradzie z analogami :( może tym razem lepiej pujdzie z EP ?
Chcialbym zeby ten baner który przetrwał był prawdziwy :( ale nie jest .
Epale od 5 dni, mam teraz ego v3 co dalej? nie wiem,a tyle mogłem zaoszczedzić na zdrowiu :(
Analogi pale ponad 30 lat :( baner oczywiscie uaktualnie.
Awatar użytkownika
By jano0244
#681493
bogdan, i ja smaliłem od 30 lat. A teraz ponad 2 miechy tylko e-p. Chyba jednak da się, nawet jeśli do tej pory moja silna wola po śmietnikach latała :)
By Draco
#681555
Witam,

nazywam sie Łukasz e-papieros chodził za Mna juz od dawna razem z Dzemikiem którego tu znacie.

epek od 31.01.2013 jak narazie jest dobrze wczesniej 9 lat analogów :)
By romano
#681622
Panowie i Panie . I Ja rozpoczynam E przygodę !. Kopciłem 30 lat . A przez moje miechy przeleciały niemal wszystkie wynalazki tytoniowe .I te z PRLku i te z tzw. zachodu .Dostałem w prezencie tą dziwną Elektronikę i wiecie , że jestem naprawdę pod wrażeniem . Już czwarty dzień nie ruszyłem prawdziwego . Dzieciaki w SZOKU . Zobaczymy jak będzie dalej ? .
Awatar użytkownika
By renet2
#681885
romano pisze:Panowie i Panie . I Ja rozpoczynam E przygodę !. Kopciłem 30 lat . A przez moje miechy przeleciały niemal wszystkie wynalazki tytoniowe .I te z PRLku i te z tzw. zachodu .Dostałem w prezencie tą dziwną Elektronikę i wiecie , że jestem naprawdę pod wrażeniem . Już czwarty dzień nie ruszyłem prawdziwego . Dzieciaki w SZOKU . Zobaczymy jak będzie dalej ? .

u mnie tez wszyscy w szoku ale niedługo będzie tydzien bez analoga więc jest OK i myślę że juz tak zostanie.
powodzenia więc życzę. :)
By kicaii
#682549
Witam wszystkich kolegów, e-palaczy :) E papierosa a dokładnie eGo W dostałem wczoraj, paląc paczkę papierosów dziennie, nie zapaliłem jeszcze ani jednego papierosa analogowego, a co najlepsze, nie ciągnie mnie do tego! :)
Myślę że na forum będę mógł się sporo nauczyć a i również pomóc innym :)
Pozdrawiam!
By frezer
#683117
Witam wszystkich. Moja „przygoda” z papierosami zaczęła się dość wcześnie, jak pamiętam, przed pierwszą komunią. Wtedy to dostałem od ojca wtłuki za palenie. Kilkukrotne próby wyjścia z nałogu w ciągu prawie 50 lat palenia były nieskuteczne. Przez ostatnie lata starałem się wypalać nie więcej niż dwie paczki żółtych Cameli. E-papierosa kupiłem za namową syna. Okazało się, że to jest TO. Papierosy odstawiłem od razu. W ciągu trzech tygodni, które minęły od tego czasu, dwa razy miałem kryzys, ale nie zapaliłem. Zobaczymy, jak pójdzie mi dalej. Na obecną chwilę jestem zauroczony e-papierosem. Chyba będzie to moje nowe hobby. Dzisiaj skręciłem pierwszą grzałkę i o dziwo działa.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By jano0244
#683125
frezer, zaimponowaleś mi, naprawdę. Myślalem, że ja z 30 stażem palenia jestem na czele. Serdecznie życzę zadowolenia z e-p.
By romano
#683289
Dla Frazera wielkie brawa !. Prawdopodobnie ma najdłuższy staż trwania w tym okropnym nałogu ?!.
Ja paliłem 30 lat i wszystkim , którym jest ciężko w pierwszych dniach polecam dużą dawkę 24 mg !.
Dla mnie świetnie pomogła rano . Teraz po kilku dniach zmniejszam koncentrację . Jak wieku z Was tak i Ja uwierzyłem , że można !.To wręcz nie wiarygodne i godne wszelkiej reklamy .
Damy radę mili Państwo i wymierzymy słuszną karę tym , którzy Nas zniewolili !.
Powodzenia .
By stanhold
#683329
Witam. Z analogami związany nierozerwalnie od 33 lat. Dzięki informacjom zaczerpniętym z forum dzisiejsza poranna kawa w towarzystwie Ego3, wieczorna również :lol:
I oby tak zostało, czego sobie i wszystkim przygniecionym przez nałóg życzę.
Awatar użytkownika
By lukas21149
#683337
Witam wszystkich e-palacych. Moja przygoda z analogami rozpoczela sie jak dobrze pamietam 9 lat temu, od tygodnia uzywam e-papierosa, mysle ze w koncu wstrzelilem sie w najlepsza metode rzucenia analogow :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By jedrula
#683385
Witam wszystkich :bry :bry A tak sobie obiecywałem , że nie będę wchodził w kolejne forum bo ciagle krucabomba mało casu mało casu :wink:A to kocie forum , Volvo forum jakaś gierka ,poczta , Allegro i parę innych ''ciekawych" zajęć. A tu jeszcze trzeba pracowć (nie wiem czyj to był pomysł :wink: ). No ale obiecanki cacanki i jestem z Wami no bo nie sposób aby było inaczej. Zacząłem chmurzyć 20 grudnia ubiegłego roku i do tej pory ani jednego analoga. W moim przypadku moment przejścia na e-papierosy bez bólu i od początku same plusy. Doszedłem chyba do etapu przymiarki do samodzielnego mieszania liquidów. Poczytam Wasze propozycje a czego nie wyczytam to będę pytał
Ostatnio zmieniony 04 mar 2013, 16:40 przez jedrula, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By sheykin
#683507
Witaj Jedrula :)
To forum również wciąga ... ale lepsze takie uzależnienie niż te paskudztwa tytoniowe i alkoholowe.
Pytaj i czytaj, bo wiele ... jak nie wszystkie problemy z e-p ... są tu omawiane i rozwiązane :)
Powodzenia w mieszaniu i trzymamy kciuki :)
By marek67
#684247
Witam wszystkich forumowiczów,moja przygoda z e paleniem trwa dopiero od 8 stycznia ale myślę ze będzie ok .to forum to prawdziwa skarbnica wiedzy o epaleniu po przeczytaniu paru postow jestem troszkę mądrzejszy w tym temacie. Wielkie dzięki
By glower
#684267
Witam wszystkich, po 12 latach palenia analogów, od kilku dni tylko e-p :)

Ja oprócz tego, że dziękuję wszystkim współtworzącym to forum chciałem podziękować tutaj koledze - TheThaniell za profesjonalne instruktaże i prezentacje na youtubie, nieraz z nich korzystałem wraz z kolegami rozpoczynającymi przygodę z e-paleniem.
Awatar użytkownika
By ekarol
#684840
Witam wszystkich. Analogi paliłem 8lat od 14 dni e-papierosa jestem zadowolony jak na razie zero analogów ani chęci jego zapalenia. Dzięki forum wybrałem e-petka i jestem zadowolony. Pozdrawiam
By sebastian_o
#685176
Witam, nazywam się Sebastian. Podejrzewam, że w swoim życiu kilka TIR-ów papierosów spaliłem (18 lat intensywnej inhalacji):-) Całe szczęście 22 stycznia 2013 na nowo odkryłem e-papierosy. Trzy lata temu zetknąłem się z jakimś wynalazkiem z Allegro, który skutecznie - na parę lat - ugruntował moje przekonanie, zresztą jak się okazało mylne, że nic nie jest w stanie zastąpić analogów. Całe szczęście podjąłem kolejną próbę, ale tym razem nie zacząłem od zakupu jakiegoś wynalazku wątpliwego pochodzenia, lecz od zgłębienia tematu, czyli grzebania w internecie (m.in. tu:-)) I całe szczęście, bo ustrzegłem się wielu, aczkolwiek nie wszystkich, błędów popełnianych przez początkujących. Przede wszystkim zainwestowałem w przyzwoitą baterię i dobre clearomizery. Nadal eksperymentuje i wydaje sporo kasy (dużo mniej niż na fajki) na różne liquidy, które często po jednym wapowaniu lądują w szufladzie. Ba! Podjąłem już nawet decyzję o zakupie czegoś bardziej „profesjonalnego” tj. porządnej baterii z regulacją napięcia (pewnie będzie to Spinner VV 1300mAh) choć zastanawiam się jeszcze nad jakimś modem, tylko w tym przypadku przeraża mnie trochę gabaryt tego sprzętu. Mam wrażenie, że znajomi będą się ze mnie śmiali, że w dzień z latarką chodzę:-) Sprawa jeszcze do przemyślenia.

Pozdrawiam
Sebastian

P.S. Po dwóch tygodniach od startu z e-paleniem zaraziłem tematem 3 osoby z firmy, które do dziś twardo nie wróciły do analogów i widzę, że robi się z tego reakcja łańcuchowa. Jak tak dalej pójdzie, to Rostowski straci resztę włosów:-)
By Haaku
#685330
Witam serdecznie wszystkich, jestem nowy. Swoją przygodę z e-papieroskiem zacząłem kilka dni wstecz tj. od 23.02.13r. Jestem pod dużym wrażeniem e-papieroska!!! Analogi palę (hmm... przyznaję się jeszcze jednego/dwa dziennie) od 20 lat. Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
By PmQ
#685454
Witam wszystkich
po przestudiowaniu sporej części forum zakupiłem pierwszego e-papierosa....
już prawie 30 dni bez analoga :))
podziękowania dla wszystkich ... za wiedzę zdobytą na forum

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By KamoV
#685617
Cześć, jestem Michał, e-palę od początku roku i się trzymam :D Niestety wciąż na egonowatych, ale jestem w trakcie zbierania funduszu na dozbrojenie :) Pozdrawiam wszystkich i trwajcie w chmurze :D
By EgoTank2
#685843
Witam Wszystkich na tym forum. Od dwóch lat palę e-papierosy tak bardzo zafascynowało mnie to rozwiązanie iż przestałem palić analogi. Podążam za nowościami których nie brakuje na naszym rynku i to jest wspaniałe. Z racji palenia e-papierosów i zgłębiania wiedzy postanowiłem otworzyć swój własny punkt sprzedaży a może raczej punkt partnerski jednego z najlepszych sklepów w Białymstoku (moim zdaniem) EgoTank wspólnie pracujemy nad zadowoleniem klientów.
By Voldar
#686549
Witam wszystkich mam na imię Andrzej jarałem tytoń od 30 lat od 1 marca przeszedłem na e-palenie na razie jest wszystko OK :) i aby tak dalej.
Najpierw przeszedłem na swoje żarcie czyli wiem co jem - zbudowałem własną wędzarnie i robię swojskie żarło, następnie zacząłem samem ważyć piwo i jest OK :D
Teraz zacząłem przygodę z e-paleniem a następne w planie to jest próba własnoręcznego przepędzenia %.

Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych
By szybkijaneek
#687453
Witam wszystkich,
na forum trafiłem z polecenia znajomego, który ma za dużo wolnego czasu i szuka pierdołek w internecie :P
on tez namówił mnie na epalenie i zapewne pomysł z pisaniem i czytaniem tego forum będzie równie trafiony.
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 205

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.