EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By JimmyB
#62970
Szczerze radzę zdrowy rozsądek i głębokie zastanowienie się, zanim zaczniesz ten nie rozcieńczony pg/pge/vg liquid inhalować. Organizm może w pewnym momencie powiedzieć stop, a wtedy nie będzie Ciekawie. Nie wiem dlaczego ludzie sięgają po tak mocne liquidy - przecież żeby dostarczyć te 48mg nikotyny paląc analogi, przyjmując że z 1 sztuki twój organizm "wyłapie" 0.5 mg... trzeba by ich wypalić 96 w ciągu dnia !. Ideą e-palenia jest zdrowie i bezpieczeństwo - w tym wypadku granica jest bardzo cienka.

Mam nadzieję, że kupujesz go by dodać swój aromacik i rozcieńczyć go mniej więcej na pół, jeśli tak - miłego *SMOKEKING* *CZAJNICZEK* :)
Awatar użytkownika
By Bulba
#62981
Ja piernicze, przeciez to topi plastik :))))))
Awatar użytkownika
By B_E_R_E_K
#65893
ostatnio palilem 36mg smak 555 z casablanki hmm bajka:D kop i drapanie zarabiste mi pasuje ale jednak zdrowy rozsadek wzial gore rozcienczylem go na 29-30mg zeby nie przeginac i nie zatruc sie nikotyna
By Wolter
#65898
No to rozcieńczyłeś ;)
Ostatnio postanowiłem kupować 12 mg jednak chyba wracam do 18 no i może jakiejś 24 spróbuję
gdyby 12mg miało kopa było by idealnie
Awatar użytkownika
By b69
#65915
Życzę rozsądku, bo moc przyprawia mnie o gęsią skórkę...
Trochę rosyjska ruletka palić to to nierozcieńczone. Nie łatwiej było by lizać strychninę? ;)

Abstrahując od mocy liquidu, a nawiązując do ostatniego wysypu wątków o przeróbkach, samoróbkach i innych ekstremalnych zabawach, mam nadzieję że to forum nie stanie się świadkiem jakiejś tragedii z e-papierosem w tle.Zwolennicy zakazania e-palenia mieli by nas jak na tacy patrząc na ten hurraoptymizm userów i lekką politykę administracji forum w tematach tego typu.

Nie chcę nikogo obrażać, ani pouczać - po prostu chwilami gdy czytam forum, stają mi włosy dęba.
Awatar użytkownika
By slodziak69
#65964
Na EastMall.net mają nawet 60mg :D Ale ja bym nie ryzykował :roll:
Nawet 18mg jak dla mnie to jest za dużo. Wystarczającą ilością jest 11mg :)
Awatar użytkownika
By zacharius
#66313
nie rozumiem co niektórych kolegów. ja też sobie lubie puścić dymka no ale w granicach rozsądku.
po tygodniu e-papa bez problemu zmieniłem płyn z 18 na 11 i jest ok. i mam zamiar dalej schodzic w dół.
tak na marginesie spróbowałem analoga w sobote i dalej 3ch pociągnięć nie poszło, organizm odmawia tego :)
By Dexter
#66750
A ja rozumiem... Co roku walczę z mrówkami ;] żadne mrówkosole na kopce nie działają na 100% skutecznie więc... teraz dam im ostro popalić *GRA* *SMOKEKING*

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.