EPF
By berto
#635579
Do Boge owszem wchodzą z bardzo dużym oporem. Do tych od Eastmall ja nie daję rady a nie o to chodzi żeby się za każdym razem siłować z dripem. Wszystkie dripy jakie posiadam wchodzą bez żadnego problemu.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2013, 19:59 przez berto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By lahcim
#635585
zaloz mniejsza uszczelke

GT-I9100
Awatar użytkownika
By MrJacek
#635603
berto pisze:Do Boge owszem wchodzą z bardzo dużym oporem. Do tych od Eastmall ja nie daję rady a nie o to chodzi żeby się za każdym razem siłować z dripem. Wszystkie dripy jakie posiadam wchodzą bez żadnego problemu. Za chwilę wystawię na bazarek, niech się ktoś inny męczy jak mu to pasuje. :)


Niestety takie są chińskie normy że są bez normy, do parowników typu Spheroid , DID, Foggatti wchodzą bez najmniejszych problemów.
By berto
#635633
Dobra rozmyśliłem się, nie sprzedaje bo za bardzo mi się podobają. :mrgreen: Jakoś się poradzi, akurat żadne oringi jakie posiadam nie pasują jak trzeba ale to się dokupi odpowiednie i będzie git. :)
Awatar użytkownika
By Julia
#635700
I się zaczyna:)
A będzie jeszcze ko maluch?

Berto nie sprzedawaj, nigdy nie wiadomo na czym będziesz wapował za kilka miesięcy a wiadomo że o takie fajne dripki łatwo nie jest.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#635708
Czarnego nie będzie, KO, czerwony, żółty, zielony i niebieski będzie w małej serii
Awatar użytkownika
By Julia
#635713
Matko kochana!
:)

-- [scalono] 23 sty 2013, 21:15 --

Od kiedy trzeba zacząć czatować żeby się załapać na niebieskiego?
Awatar użytkownika
By Snaco
#635730
MrJacek pisze:Czarnego nie będzie, KO, czerwony, żółty, zielony i niebieski będzie w małej serii

Jacku jeśli to możliwe to jeden żółty jak będzie z tego wzoru co inne plastikowe biorę już dziś :)
Btw. Czy już mi wysłałeś poprzednie?

Tapnięte z Samsung NOTE
By groszek1
#637371
Co prawda do mnie jeszcze nie doszły ale to norma na poczcie oglądają i się nadziwić nie mogą,ale już tradycyjnie chciałbym w ciemno po dwa zielony,żółty i niebieski :D
By aplicon
#638986
Julia pisze:
Od kiedy trzeba zacząć czatować żeby się załapać na niebieskiego?


I ja się dołączam do pytania :D ten zielony by mnie interesował i kiedy sie można spodziewac jakichś zdjęć nowych kolorów ?
By groszek1
#643226
Dzisiaj dostałem dipki te małe są miodzio dziękuje MrJacek
Awatar użytkownika
By daras25
#643518
Jeżeli ktoś ma ochotę to w prosty sposób można te plastikowe trochę dopieścić .
Chodzi konkretnie o przezroczysty i " oczoyebny " :wink: , wystarczy w wiertarkę zamocować stary kartek lub atomek włożyć dripka , na szmatkę odrobinę pasty do zębów i jazda :) ale z wyczuciem po kilkunastu/dziesięciu sekundach mamy ładne dripki . Mleczny jest chyba z innego materiału i nie widać różnicy po tym zabiegu :beer:

Ps. bym zapomniał :mrgreen: dzięki Jacku moje też już dotarły , wyszły bardzo dobrze *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By m@rcin
#643531
daras25 pisze:Jeżeli ktoś ma ochotę to w prosty sposób można te plastikowe trochę dopieścić .
Chodzi konkretnie o przezroczysty i " oczoyebny " :wink: , wystarczy w wiertarkę zamocować stary kartek lub atomek włożyć dripka , na szmatkę odrobinę pasty do zębów i jazda :) ale z wyczuciem po kilkunastu/dziesięciu sekundach mamy ładne dripki . Mleczny jest chyba z innego materiału i nie widać różnicy po tym zabiegu :beer:

Ps. bym zapomniał :mrgreen: dzięki Jacku moje też już dotarły , wyszły bardzo dobrze *SMOKEKING*



Nie widać ale czuć, jest bardziej gładki :wink:
Awatar użytkownika
By Julia
#643542
To fakt że ten biały dla mnie przy dłuższym używaniu robi się drażniący w usta.
Ale i tak używam:)
Spróbuję z pastą.
Awatar użytkownika
By phonik
#654868
U mnie niestety też nie wchodzi. Mam customowy cap górny z otworem 510 do vivi mini cc zrobiony przez Wałka i taśmowa chińszczyzna wchodzi idealnie, z tymi niestety jest problem.
Awatar użytkownika
By piehot
#654872
phonik pisze:U mnie niestety też nie wchodzi. Mam customowy cap górny z otworem 510 do vivi mini cc zrobiony przez Wałka i taśmowa chińszczyzna wchodzi idealnie, z tymi niestety jest problem.


spróbuj wymienić gumkę z chińszczyzny do jackowego, lub troszkę smarnąć liquidem ścianki dripa.
u mnie pomogło, a też nie mogłem zasadzić do chińszczyzny
Awatar użytkownika
By piehot
#654953
lekki pisze:Do wszystkich modów wchodzą idealnie. Sorry ale to, że chińskie wyroby mają dziwne wymiary to nie Jacka wina
Takie dripy nie są robione pod chinssczyzne. Te za 50 $ również i nikt nie ma o to pretensji


nikt raczej nie ma pretensji do nikogo. ja zmieniłem gumki i pasują do wszystkiego.
Awatar użytkownika
By Vochu
#654966
Ja swojego plasticzanego "ukręciłem" próbując wcisnąć do Vivi nova. Moim zdaniem problem nie leży w średnicy dripków bo ta jest idealna - natomiast przydałoby się aby "wtok", w którym znajduje się oring był nieco szerszy - wystarczyłaby nawet 0,1 mm. Przy wkładaniu dripa w otwór, oring nie ma miejsca aby się rozszerzyć i to powoduje problem z jego włożeniem. (oczywiście można zmienić sam oring). Nie zaszkodziłoby również zmniejszenie samego otworu dripa - to zwiększyłoby jego wytrzymałość ... no ale wtedy dripek nie nadawałby się do "dripowania". W każdym razie zalecam ostrożność przy mocnym wciskaniu tych plasticzanych! ....Takie moje trzy grosze.... :wink:
Awatar użytkownika
By phonik
#654985
Ależ żadna chińszczyzna, no chyba że kolega Wałek jest Azjatą :)
Smarowanie nic nie dało. Powiedzcie w takim razie czego używacie do zdjęcia tych o-ringów, bo u mnie mur beton, ani drgną (próbowałem igłą podważyć)?
Awatar użytkownika
By mariogd
#655766
MrJacek pisze:Mały śrubokręcik prezyzyjny, schodzą bez najmniejszego kłopotu.


jest w zestawie śrubokręccik precyzyjny i pasta do zębów żeby poprawić to dzieło
Awatar użytkownika
By MrJacek
#655777
mariogd pisze:
MrJacek pisze:Mały śrubokręcik prezyzyjny, schodzą bez najmniejszego kłopotu.


jest w zestawie śrubokręccik precyzyjny i pasta do zębów żeby poprawić to dzieło


A co chcesz w dziele poprawiać :?:
Awatar użytkownika
By daras25
#655799
mariogd pisze:
jest w zestawie śrubokręccik precyzyjny i pasta do zębów żeby poprawić to dzieło


Sposób na dopieszczenie jest starym tip-em z dripami z CherryVape , nie trzeba tego robić ale można jak ktoś chce :wink:
Awatar użytkownika
By sohers
#655802
yuzuanin pisze:http://www.e-papierosy-forum.pl/dripy-t36668.html


Dziękuje :beer:

-- [scalono] 07 lut 2013, 23:25 --

A mogę zapytać jaki to materiał KO? bo jakoś nie wiem :?
Awatar użytkownika
By mariogd
#655830
MrJacek pisze:
mariogd pisze:
MrJacek pisze:Mały śrubokręcik prezyzyjny, schodzą bez najmniejszego kłopotu.


jest w zestawie śrubokręccik precyzyjny i pasta do zębów żeby poprawić to dzieło


A co chcesz w dziele poprawiać :?:[/quote

żeby każdemu pasowały bo też chciałem kupić ale pasty do zębów używam do mycia zębów.Nie obraz się nie wszystko można zrobić :beer:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.