EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By gelew
#634870
maverick09 pisze:zapodam temat o tym modelu w wolnej chwili, duzo czytałem o ładowarkach przed zakupem i na 100% widziałem testy i wykresy z porównania do wersji wczesniejszej, gdzie róznica była niemal kosmetyczna, jak znajde to wrzuce link tak z marszu za duzo szukania na cito..... generalnie zadna z dotychczasowych modeli Intellicharge i2 i i4 nie zachwycała parametrami


Ja przy zakupie kierowałem się tą opinią - może błędnie ale od 3 miesiący działa idealnie i żadnego ogniwa mi nie popsuła w zauważalny sposób (testowane AW, Efest, Eneloop, Samsung i Panasonic):

http://lygte-info.dk/review/Review%20Ch ... %20UK.html

Czy ta stronka nie jest godna zaufania ?
By filip.r3
#642182
Mi ultrafire Wf-139 2600mah ładuje w około 3h. Ale tak jak koledzy wspominali pierwsze ładowania akumulatorów trwają bardzo długo.
Awatar użytkownika
By termi38
#715279
Testował ktoś może Sohine S-2 lub Fenix ARE-C1?

Moja wf-139 daje radę (po poprawkach), ale wydaje mi się, że 450mA ma tylko na nalepce.
Po ok miesiącu mało intensywnego użytkowania przestał działać jeden kanał.
Po rozebraniu okazało się, że brakowało jednego lutu.
Wszystko polutowane jest tak, że aż dziw bierze, że to w ogóle działa.
Lutowanie najmniejszych elementów SMD wygląda jak by ktoś to robił grotem z drutu 2.5mm2.
Te 4 dodatkowe blaszki niepotrzebne do ładowania ogniw 18650 do niczego nie są podłączone.

Nie wiem, może trafiłem pechowo.
Podobno na rynku jest więcej podrób niż oryginalnych.
Awatar użytkownika
By piovit
#715286
W podobnym tonie wyrażają się o tych trustach i ultra na światełkach. Strach toto zostawić bez kontroli, by nie puścić chaty z dymem. Soshine ma tam dobre opinie.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.