EPF
By 19bazuq20
#582930
Witam wszystkich forumowiczów,jestem tutaj nowy i mam problem ze swoim pierwszym e-papierosem eGO-W mianowicie po 4 dniach użytkowania clearomizer przecieka od dołu tzn.od strony baterii. Nie dość ze właśnie przecieka to jeszcze gdy naciskam przycisk aby "pociągnąć bucha" i ciągnę dym to "bulka" liquid,wystarczy,że nacisnę przycisk to przez ustnik sam leci dym(nie trzeba ciągnąć) przy odkręcaniu baterii od clearomizera wydostaję się na zewnątrz dym a wszystko wokół jest mokre od liquidu. Myśle że wystarczająco opisałem swój problem,prosiłbym o jakies rady co z tym fantem zrobić,jesli juz kupować nowy clearomizer to jaki i z jakiej firmy aby nie był takim bublem jak ten?
Aktualny clearomizer to ego champion V
Awatar użytkownika
By prymus140
#582931
Masz zalany kanał powietrzny.Po prostu przedmuchaj od strony ustnika[dmuchnij] na chusteczkę.Powinno pomóc.
By 19bazuq20
#582934
Jenakże u mnie w miejscowości w sklepie stacjonarnym mają tylko clearomizery z firmy Volish czy ta firma jest dobra?
Nie da się na 2 dni jakoś tego "zamaskować" aby mógł wapować przez te 2 dni do poniedziałku aż kupie sobie nowy clearomizer?
Ostatnio zmieniony 08 gru 2012, 10:54 przez 19bazuq20, łącznie zmieniany 1 raz.
By 19bazuq20
#582939
Da się ten przeciek zamaskować na 2 dni?
Czy mogę wapować przy takim stanie clearomizera?
Zauważyłem ze jak teraz palę na przeciekającym clearomizerze to liquid jest potwornie mocny! minimalny ledwie zauważalny wdech liquidu powoduje,że zaczynam się lekko dusić,czym to może być spowodowane?
Awatar użytkownika
By brt352
#582943
Zamaskować - obejrzyj dokładnie ten swój clearomizer, jeśli rada Prymusa z przedmuchaniem nie pomoże, sprawdź, czy nie widać gdzieś pęknięć, jeśli są, możesz spróbować założyć na niego koszulkę termokurczliwą w miejscu uszkodzenia i może trochę jeszcze na nim popalisz.
Awatar użytkownika
By dzikaluna
#582944
19bazuq20 pisze:Witam wszystkich forumowiczów,jestem tutaj nowy i mam problem ze swoim pierwszym e-papierosem eGO-W mianowicie po 4 dniach użytkowania clearomizer przecieka od dołu tzn.od strony baterii. Nie dość ze właśnie przecieka to jeszcze gdy naciskam przycisk aby "pociągnąć bucha" i ciągnę dym to "bulka" liquid,wystarczy,że nacisnę przycisk to przez ustnik sam leci dym(nie trzeba ciągnąć) przy odkręcaniu baterii od clearomizera wydostaję się na zewnątrz dym a wszystko wokół jest mokre od liquidu. Myśle że wystarczająco opisałem swój problem,prosiłbym o jakies rady co z tym fantem zrobić,jesli juz kupować nowy clearomizer to jaki i z jakiej firmy aby nie był takim bublem jak ten?
Aktualny clearomizer to ego champion V

Dokładnie ten sam problem z Crystalem 2 . Naprawiłam przez przypadek jak już miał w śmieciach wylądować . U mnie rozszczelnił się na dole między szkiełkiem a tym czymś metalowym .
Wystarczyło dobić , najlepiej gumowym młotkiem , nie żartuję
Mój śmiga jak nowy i już nic nie przecieka
Wcześniej próbowałam z taśmą izolacyjną ale pomogło na 5 min a potem bul, bul i liquid na języku
Ostatnio zmieniony 08 gru 2012, 11:00 przez dzikaluna, łącznie zmieniany 1 raz.
By 19bazuq20
#582945
Przedmuchano,nie ma żadnych uszkodzeń mechanicznych,nie spadł ani nic zresztą oglądałem i nawet ryski niema.
Nacisnę przycisk dym leci w moim kierunku jesli jednak dmuchnę w ustnik obok przyciksu jest ogromna chmura dymu!
Dodam jeszcze że wycieka wewnatrz a nie na zewnatrz
Awatar użytkownika
By Kostka
#582992
19bazuq20 pisze:Dodam jeszcze że wycieka wewnatrz a nie na zewnatrz


To zalewa Ci tą batkę czy nie zalewa? Jak "zaciągasz się" LQ i wciąż "bulgocze" to po prostu podaje za dużo LQ na grzałkę.....
By 19bazuq20
#582998
zalewa baterie w miejscu w którym wkręca się ładowarkę!,wystarczy że nacisnę na przycisk i dym sam wydobywa się przez ustnik czyli nie muszę ciągnąć do siebie bo samoczynnie wylatuje(wcześniej tego nie było) po odkręceniu baterii od clearomizera wydziela się dym a bateria w miejscy w którym wkręca się ładowarkę i clearomizer w miejscu w którym wkręcamy go do baterii jest mokry od liqiudu!
Awatar użytkownika
By Kostka
#583006
No to tylko masz możliwości jak wyżej napisali koledzy.... U mnie czasem tak się zdarza przy końcówce LQ lub gdy batka już się rozładowuje. Jeśli masz regulowane napięcie zwiększ je troszkę i sprawdź czy nie będzie lepiej. Ewentualnie zrób jak radzą koledzy wcześniej - na spokojnie wszystko ładnie powycieraj do sucha, przedmuchaj kanał ale od dołu w stronę ustnika (a nie odwrotnie) i ponownie wytrzyj - skręć i próbuj.... Jeśli nadal :dupa to szukaj miejsca gdzie się rozszczelnił :mrgreen:
By 19bazuq20
#583029
Przedmuchane z każdej możliwej strony,nie mam regulowanego napięcia,powycierane do sucha i ciągle to samo,chyba jednak zmienię clearomizer na inny ale jakoś do poniedziałku muszę zapalić,tylko jak?
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.