EPF
Awatar użytkownika
By szczuro
#543035
jakby byl przycisk to byloby prawie rozowo :)
ale na wyjscia przy ograniczonej pojemnosci kieszeni jak znalazl

zgrabny i lekki to jego atuty, wiec jezeli takie ktos sobie stawia kryteria wyboru, to nie ma co sie zastanawiac i trzeba kupowac, innych zalet nie widze /porownujac do innych modow nie produkowanych w chinach, bo o zaletach mesha nie bede wspominal/

jak dla mnie na pewno nie do uzytku caly czas, zabki tez moga bolec od tego zaciskania gumy :D, ale to moje zdanie po kilku godzinach uzywania, moze ulec zmianie

PS moze kobietom bardziej by przypadl do gustu, wszak maja wieksze doswiadczenie w tych kwestiach, aczkolwiek... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By szczuro
#545336
i takie moje odczucia po kilku dniach lekkiego uzywania sprzetu

porownam do mojego ulubionego sprzeciku /KATANA/

wiec oba to gornogrzalkowce, ale moje odczucia sa takie -
- w odniesieniu do starych czasow
KATANA - jak wapowanie na atomku
VAPER - jak na kartku /wynika to z konstrukcji moda/

i tyle :mrgreen:
Awatar użytkownika
By szczuro
#545850
pok14 pisze:A to ja zacznę:
5. jak spisuje się batka ? ile zbiorników na 1 ładowanie ?


na marnej jakosci AKU od TF 14500 wypada jakies 1,3-1,5 ml przebiegu , na takim aku miernik pokazuje 3,60V, jescze mozna popykac, ale to juz slabo daje w pluco :mrgreen:

grzalka wg przepisu peter K, 7 zwojow na 0,25

nadmienie, ze akusy zostaly kupione na potrzeby MR PUFFER :)
i dobre 2 lata walaly sie i nie byly uzywane

PS znowu sobie wybralem takiego moda, ze co najwyzej moge prowadzic monolog, bo nikt inny go nie kupil :D
Awatar użytkownika
By pok14
#545888
Nie dość, że pojemność baniaka mała to żre prund jak stonka ziemniaka. Sprzęt ratunkowy, do strzelenia w płuco liquidem 24 lub wyżej. Trzeba wapować, żeby się nasycić zanim klękną baterie.
Na dłuższe wyjścia raczej upierdliwy bo trzeba zabierać zapas batek i zapas liqu. W ciągu dnia bym rozładował 6 sztuk.
Ale nieduży , kompaktowy hybrydziak i to jego największy plus, no może jeszcze ten automatyczny włącznik :kulam
Awatar użytkownika
By szczuro
#545913
jak wczesniej wspomnialem na jakies wyjscia jak znalazl, sczegolnie gdy pojemnosc kieszeni ograniczona, a tak ogolnie to na moje dzienne zuzycie liquidu na poziomie ok 3ml to nawet i ten by mi styknal, zreszta i tak zawsze nosze przy sobie 2 akusy, czy to beda 14500, czy 18650
Awatar użytkownika
By szczuro
#547287
kolejna sprawa, ktora rzadko wystepuje, ale jak sie pojawi moze byc denerwujaca

chodzi o zalanie liquidem punktu styku capa z pinem - w takim wypadku nastepuje przerwa w dostawie zasilania, wiec trzeba zdjac capa przetrzec recznikiem papierowym i dziala znowu

nie przemyslane konstrukcyjnie
Awatar użytkownika
By pok14
#575258
szczuro pisze:wiemy i czekamy, znaczy ja czekam, nie wiem jak reszta, bo chyba tylko jedna osoba na naszym forum ma VAPER :)


Z tego wnoszę, że zapisałes się na v2 :D
Więc gdybyś chciał sprzedawać aktualnnie posiadany egzemplarz,
to ja ustawiam sie w kolejce do kupna pod nr 1. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By pok14
#575562
szczuro pisze:kto powiedzial, ze bede V1 sprzedawal :)


Powiedzmy , że antycypowałem :mrgreen:
Awatar użytkownika
By daras25
#786955
Scott planuje zmianę swojego avatara na bardziej aktualny

Obrazek

Chodzą pogłoski że ma to coś wspólnego z zakupem The Vaper V2
:wink:
A tak na poważnie Petar k w najbliższym czasie ma rozesłać upgrade do V2 , prawdopodobnie chodzi o nakładkę na ustnik/switch która jest zbyt twarda dla niektórych użytkowników .
Awatar użytkownika
By szczuro
#786970
z czasem zmieknie pewnie :) , ale w v1 ja po prostu sciskalem zebami, a nie ustami:)
i nie bylo problemu, a obecnie blaszki sie pozbylem i obwod zamykam capem

v2 w koncu nie zamowilem, poczekam na v3 :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.