EPF
By epalacz
#504254
Mały i poręczny mod na batki 16350 lub 18350
Gwint głowicy 510 (wymienny)
Włącznik oddolny z blokadą
Materiał brąz i stal nierdzewna
Wysokość moda bez parownika 67 mm











Awatar użytkownika
By Habi
#504255
Cacy.Prosty i fajny.Szurnij statek i kolejna kopia gotowa.
Awatar użytkownika
By Thaniell
#504256
Bardzo ładny, tylko zastanawiam się nad jedną rzeczą. Na fotce widać, że koronka głowicy jest na równo z deklem. Jak będzie z przepływem powietrza, w parownikach typu ViVi ?
Awatar użytkownika
By saradonin
#504258
Zacnie wygląda to połączenia materiałów, choć skojarzeń z Caravelą nie da się uniknąć. W każdym razie pomysł b. fajny - brakowało na krajowym rynku prostych w konstrukcji modów z łączonych materiałów nadających ten niezwykły, elegancki wygląd.

P.S.
Thaniell, bez urazy ale szpecić takiego moda ViVi ....

P.P.S.
Oczyma wyobraźni widzę jeszcze do tego pełną polerkę + wymienne tuby na 18500, 18650. Jeśli ofc przycisk chodzi płynnie bez niepotrzebnych tarć, to tylko czekać na seryjkę :D
Awatar użytkownika
By Thaniell
#504264
saradonin pisze:P.S.
Thaniell, bez urazy ale szpecić takiego moda ViVi ....



Przecież nie chodzi mi konkretnie o ViVi, tylko o budowę kanałów powietrznych w parownikach. Nie wszystkie mają w tulei. Poza tym dlaczego szpecić ? Zakładasz sobie ładny baniak, lub osłonkę i wygląda bardzo ładnie. Kwestia gustu. Spora część parowników ma kanały powietrzne ponad gwintem, dlatego pytam ;)
By taxi
#504266
tylko jeszcze grawerek plus numery seryjne i za 5 stówek poleci :D
Awatar użytkownika
By Schadoow
#504267
Jakby jeszcze w miarę przystępny cenowo to idealny, ciekawy jak sie prezentuje z se2 senia. ^^
Awatar użytkownika
By morfeusz
#504269
No jak nic tylko czekać na możliwość zakupu o ile ruszy produkcja:)...

Fajne dzieło, dobre wykonanie i połączenie różnych metali... Dla mnie fajny, mały i zgrabny modzik... Oby więcej takich...
Awatar użytkownika
By noman1
#504271
saradonin pisze:Thaniell, bez urazy ale szpecić takiego moda ViVi ....

Mody też tak mają, płaska podstawa.... np. ajacek ;)
Mozna zrobić kanał powietrzny bok-pin dodatni lub regulowany pin dodatni i zostawiać szczelinę między parownikiem a body.

Bardzo ładny mod.
Proponuję zrobić - choć nie wiem jaka grubość scianek jest - dodatkowy pierścień 15 mm, jeden na 18500, dwa na 18650, przy zmyślnym wykończeniu to może fajnie wyglądać ( zamiast całych wymiennych tub) :)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#504280
Super, poproszę jeden. :)
By krislet74
#504283
Powtórzę się. Zajefajny. Można by rzec wyjściowy, do garnituru.
Awatar użytkownika
By ohlers
#504284
BPR - Bardzo Piękna Rzecz :)
By Asmo
#504286
Skoro numery 2 i 3 są zaklepane to poproszę nr. 004 :wink:
Awatar użytkownika
By raptofil
#504289
Ja z numerem 666 jeśli można ;) Bardzo ładnie modzik prezentuje się. Tak jak koledzy wspomnieli, dodatkowe tuleje to były dobry pomysł.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#504297
epalacz pisze:Wysokość moda bez parownika 67 mm

A jaka średnica?
Awatar użytkownika
By JanekS
#504379
Elegancki!
Awatar użytkownika
By Killmister13
#504401
oj! normalnie wypas!
Awatar użytkownika
By SirBufor
#504410
Idealny na eleganckie wyjście do teatru... Rozmarzyłem się ze mam go w dłoni. No cóż niestety pozostaje czekać na produkcję seryjna. Ja idę spać i chcę się obudzić w dzień wprowadzenia na rynek :).
Ja z numerem 182 :)
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#504440
To ja się pochwale - ten egzemplarz jest mój :) Epalacz byl tak uprzejmy i wykonal na swoiste specjalne zamowienie, także wszystkie komentarze w stylu "kolejna kopia gotowa" prosze pod moim adresem kierowac.
Co do grawerek - brazowy korpus planuje trawic chlorkiem zelaza. Jeszcze nie wiem, czy motywy kaszubskie, celtyckie, a moze wedkarskie... Wroce z urlopu to pomysle. Bedzie idealny do oMMa :)
Awatar użytkownika
By WITCHERS-MODS
#504453
A ja tam się bardzo cieszę że nasi rodzimi e-palacze dają z siebie wszystko aby i u nas w kraju można było dostać coś porządnego, godnego polecenia i kosztowo nie rzucającego na kolana. To jak widzę domena e-palacza i za to go cenię. Kaszuba jeśli wspomniałeś o motywach wędkarskich to pisał bym się na takie ozdobienie tego moda :) - i zapraszam pod Warszawę na ryby - szczupak i sum grasują w Zegrzu:)
By user
#504457
mankos pisze:
Riccardo pisze:Super, poproszę jeden. :)

To już chyba z numerem 003 bo 002 zaklepany :D


OK, to ja zaklepuję numer 007 :)
Serio to piszę, nie dla jaj :)
Idealne zasilanie do oMMa :o
By keruj_jp
#504466
witcher_2005 pisze:A ja tam się bardzo cieszę że nasi rodzimi e-palacze dają z siebie wszystko aby i u nas w kraju można było dostać coś porządnego, godnego polecenia i kosztowo nie rzucającego na kolana. To jak widzę domena e-palacza i za to go cenię


Popieram w 100%, jeszcze tylko dbać o jakość < bo z tym u nas różnie bywa > i do przodu.

P.S. Dla jasności nie jest to ocena/krytyka przedmiotowego wyrobu tylko ogólna subiektywna sugestia.

Też jestem zainteresowany ale zestawem na batki 18... z dwiema rurkami jedna na 18350 druga na 18650.
Jak się ukaże to jestem nr 1 na liście - i bez przepychania mię się tutaj :-P
Awatar użytkownika
By jimixxx
#504474
Nuie zauważyłem chętnego na nr.001.
Więc poproszę drogi kolego epalacz o wrzucenie do pamiętnika. :wink:
Awatar użytkownika
By Thaniell
#504477
To ja was pogodzę. Proszę w razie ewentualnych list, zapisów, kolejek, o numer 000 :lol:
Awatar użytkownika
By jimixxx
#504478
Thaniell pisze:To ja was pogodzę. Proszę w razie ewentualnych list, zapisów, kolejek, o numer 000 :lol:

:mrgreen: Na to zgadzam się w 100%. :wink:
Ale jeszcze Twórca pozostał...
Awatar użytkownika
By mankos
#504492
Kaszuba pisze:To ja się pochwale - ten egzemplarz jest mój :) Epalacz byl tak uprzejmy i wykonal na swoiste specjalne zamowienie, także wszystkie komentarze w stylu "kolejna kopia gotowa" prosze pod moim adresem kierowac.
Co do grawerek - brazowy korpus planuje trawic chlorkiem zelaza. Jeszcze nie wiem, czy motywy kaszubskie, celtyckie, a moze wedkarskie... Wroce z urlopu to pomysle. Bedzie idealny do oMMa :)

Wiedziałem że jesteś 001 dlatego skromnie poprosiłem kolegę po fachu o 002.
Gratulacje
Twój będzie po kaszubsku a mój po podkarpacku :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#504494
Kaszuba pisze:To ja się pochwale - ten egzemplarz jest mój :) Epalacz byl tak uprzejmy i wykonal na swoiste specjalne zamowienie, także wszystkie komentarze w stylu "kolejna kopia gotowa" prosze pod moim adresem kierowac.

W takim razie ja kieruję - czy kolejna kopia tego sprzętu będzie do kupienia? :mrgreen:
Wyszło super, mam nadzieję, będziecie chcieli się z Epalaczem podzielić tym projektem. Przydałoby się takie małe zasilanie na 18350. :beer:
By epalacz
#504539
Kilka wyjaśnień co do moda
Średnica zewnętrzna moda 21 mm.
Gwint głowicy można delikatnie wykręcić aby uzyskać szczelinę do przepływu powietrza jeśli jest to potrzebne.Zastosowanie tulei przedłużających nie jest możliwe średnice wewnętrzna i zewnętrzna na to nie pozwala.Musiała by się zwiększyć śr.zewnętrzna moda.
A teraz najważniejsze chyba dla wszystkich - cena
Wyceniam go na 250 PLN
Jest to cena moda na batki 18350 +zapasowy gwint głowicy +element prowadzący pin + w głowicy.
Tuleję na batki 18650 można dodatkowo zamówić za 50 PLN
Ewentualne zamówienia moda na PW
By djMarco
#504577
Tulei przedluzajacych jak w kobrze nie ma sensu uzywac. Popsuje to caly wyglad moda i najlepszym rozwiazaniem jest wlasnie mozliwosc zastosowania roznych tulejek.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By maverick09
#504659
czytam i czytam ale nie doczytałem jak te slicznosci się w zasadzie nazywają? tak bez chrztu , chyba to cacuszko nie zasługuje na no name.
od kiedy w sprzedazy?????
Awatar użytkownika
By saradonin
#504675
daras25 pisze:Proponuje ... Caravela pl :mrgreen:
To może coś z żaglowców bałtyckich coby bardziej swojsko było np. Koga.
By taxi
#504678
mój typ to Suppository lub Pipe
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, 10:10 przez taxi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Lutor
#504679
Taxi to pojechałeś z nazwą

to może Arend Dijckman? http://pilsudczyk.wrzuta.pl/audio/7y8uIaPSbQi/cztery_refy_-_oliwska_szanta
Ostatnio zmieniony 16 sie 2012, 10:11 przez Lutor, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By daras25
#504680
saradonin pisze:
daras25 pisze:Proponuje ... Caravela pl :mrgreen:
To może coś z żaglowców bałtyckich coby bardziej swojsko było np. Koga.

Jeżeli projekt jest z Portugalii to nie powinien się nazywać Koga , a dopisek " pl " oddaje duszę tego pomysłu :beer:
Awatar użytkownika
By maverick09
#504683
proponuje "Eagle One" tak swojsko, a zarazem swiatowo
Awatar użytkownika
By Pavulon007
#504685
Jak już skojarzenia z Caravelą to nazwałbym go "Kapitan Borchardt" :)
By taxi
#504686
polska tubka polska nazwa - może Złota Kaczka i grawerek kaczuszki :D
Awatar użytkownika
By Habi
#504687
Może nawiązać do materiału z jakiego został wykonany.W łacinie to będzie "Cuprum"
Awatar użytkownika
By maverick09
#504689
fotka podwozia czyli dupki od dołu mile widziana, jest pełna czy ze śrubką?
Awatar użytkownika
By Habi
#504718
admiral271 pisze:To może "Batory" :wink:

Też proponowałem taką nazwę ale post został usunięty.Nie wiem dlaczego.
By djMarco
#504758
A moze Chopin. I z polski i zaglowiec

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.