EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By lesmie
#46407
marti701 pisze:Ja po 20 latach palenia papierosów jestem zdrów jak ryba, czyli co,


Ja po dwudziestu latach palenia też jeszcze czułem się dobrze, zobaczymy jak się będziesz czuł w następnych latach, odczuwalne skutki palenia tytoniu wychodzą zazwyczaj właśnie powyżej dwudziestu latach palenia tytoniu, ale czuję po sobie po 1,5 roku e-palenia że jest to odwracalne, przynajmniej dobre samopoczucie wróciło, mam nadzieję że te ponad 30-to letnie moje palenie tytoniu nie spowodowało już nieodwracalnych zmian w moim organiżmie i po przejściu na e-palenie nie tylko subiekiektywnie odczuwam znaczną poprawę swojego zdrowia, ale wszelkie niekorzystne zmiany cofają się.
Awatar użytkownika
By Tusia
#46412
Być może ankietę robili studenci I roku w ramach ćwiczeń albo asystentka, której nawet w wykazie autorów pod publikacją... nie będzie... :wink: (żart)
Straciłam całkowicie zainteresowanie ankietą, nawet wykrzyknik zlikwidowałam, nie jest ona już czymś ważnym...
Awatar użytkownika
By Above
#48108
Chciałbym zauważyć, że zmieniono ankietę wg. np. uwag Tusi. Teraz jest opcja wyboru: Nigdy, Rzadko, Często.

Powinna ona być taka od samego początku podobnie jak kwestia maila...
Awatar użytkownika
By Tusia
#48111
Serio :?: :shock:
Nie interesowałam się aktualnie ankietą ale tak było, była taka opcja wyboru...

29. Czy odkąd stosujesz e-papierosy zaobserwowałeś u siebie, któreś z następujących objawów (należy
zaznaczyć każdą opcję):
Nigdy Rzadko Często
Zawroty głowy
Bóle głowy
Nudności
Problemy z zasypianiem
Problemy z koncentracją
Drgawki
Zaburzenia widzenia
Awatar użytkownika
By Piotr_M
#48157
Sprawdzałem słowo w słowo, nic nie zostało zmienione w porównaniu do wersji pierwotnej.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.