EPF
By Pilot353
#494507
Tak mnie naszła myśl na zebranie wszystkich parowników dostępnych na naszym rynku a co za tym idzie opisanych na naszym forum. Cel? ciekawi mnie ile ich tak naprawdę już jest, i tych najnowszych jak również tych już zapomnianych. Ale żeby nie było za łatwo spis robilibyśmy z wykorzystaniem URL odsyłającym po kliknięciu do wątku opisującego ten parownik. Np:

1- Atomizer510T

Jest tego cała masa, a co najgorsze że prawie każdy parownik ma różne nazwy w zależności od dostawcy. Pozycji może być i kilkaset, ale były by zebrane w jednym miejscu z przekierowaniem do konkretnego wątku na ich temat.
Kto by to zrobił??
My wszyscy, każdy by wstawiał jakieś tam parowniki z którymi ma do czynienia albo i z nudów. Ważne jest żeby zachować spis alfabetyczny i może podział, albo przy każdym nazwa czy to jest atomizer, clearomizer, kartomizer, mod ( bo i mody trzeba by ująć ). Można również założyć by drugi podobny spis zasilania, czyli wszystkich dostępnych na rynku baterii, modów a może i akumulatorków, bo i o nich jest dużo tematów jak i pytań.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.