EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By nv-
#488437
Witam wszystkich forumowiczow.
Dostalem miesiac temu w prezencie epka. Jest to moj pierwszy i poki co szalenie mi sie spodobal.
Teraz pytanie, jakie i w jaki sposob powinienem przeprowadzic zabiegi konserwacyjne? Co jaki czas trzeba je ponawiac?
Moze doradzicie jakies modyfikacje, lub cokolwiek aby wycisnac z epka ile sie da?
Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By miron52
#488454
nv- pisze:Witam wszystkich forumowiczow.
Dostalem miesiac temu w prezencie epka. Jest to moj pierwszy i poki co szalenie mi sie spodobal.
Teraz pytanie, jakie i w jaki sposob powinienem przeprowadzic zabiegi konserwacyjne? Co jaki czas trzeba je ponawiac?
Moze doradzicie jakies modyfikacje, lub cokolwiek aby wycisnac z epka ile sie da?
Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2


No nie wiem, czym dysponujesz, ale na początek spróbuj imadłem
By Zielaq
#489819
nie baw sie w czyszczenie giantow tylko zainwestuj w cristal 2 lub cos podobnego mniej zabawy z czyszczeniem i mniej problemow. Ja tez pale od niedawna i tez mam ego w dokupilem c2 i jestem zadowolony jak na poczatek bardzo wiec tez polecam takie rozwiazanie
Awatar użytkownika
By WulfgarVal
#604593
Zasada czyszczenia "sznurkowców" jest banalnie prosta i z pewnością nikomu nie stworzy problemów. Bierzesz chusteczki, rozbierasz atomizer, osuszasz chusteczką, części wrzucasz do kieliszka z wódką (po za sondą od grzałki, ją tylko się zanurza i delikatnie wyciera), jak trochę się pomoczy to wyciskasz alkohol, w chusteczkę wkładasz i niech schnie. Może ten sposób nie jest za mądry, bo sznurki dostają w tyłek, ale przynajmniej bobra nie złapiesz
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.