EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By tkoczu
#456683
Witam. dzisiaj wystartowalem z tym zestawem http://allegro.pl/zestaw-ego-kamikaze-d ... 99924.html wsyztsko pieknie az nie padla mi batka.
po podlaczeniu jej do ladowania nie chciala sie ladowac droga z zestawu tez sie nie laduje.
a po wkreceniu LIQUINATORa do batki nie chce wogole kopcic jest tylko krotkie migniecie lampki i nie mozna przytrzymac pomimo tego ze jedna batka byla pewnie poczesci naladowana. a jesli naciskam na samej bteri bez podlaczenia LIQUINATOR swieci tak dlogo jak dlogo trzymam. o co chodzi
??????????
Awatar użytkownika
By knak
#456691
Trzy mozliwosci tak na szybko widze:
1) pin (czyli jakby talerzyk w baterii tam gdzie wkrecasz kartomizer/liquinator) nie styka sie z ladowarka - trzeba go podnies jakims drucikiem.
2) ladowarka nie dziala.
3) obie batki martwie - ale to szansa tak mala jak to, ze na nastpene spotkanie warszawskich e-palaczy przyjdzie 200 osob :P

Ale najlepiej zadzwon do sprzedajacego co masz zrobic :)
By slyad
#457024
ja bym to oddal na gwarancje bo jak batki dobrze a ty zaczniesz bawic sie z pinem to moze to zle sie skonczyc
Pozdro
Awatar użytkownika
By matikolud
#457088
dokładnie nic nie kombinujesz oddaj na gwar albo skontaktuj się ze sklepem ;) .
By tkoczu
#457184
no w poniedzialek wysylam. problem na stowke z pinem lekko podwazylem nie dokrecilem do konca atomizera i dziala ale atomizer sie chwieje.jak dokrece odrobine mocniej znowu to samo. ladowarka na bank dziala sprawdzalem na innych batkach. baterie tez nie sa padniete bo udalo mi sie je podladowac. ale nie mam zakazdym razem zamiaru podwazac blaszki zeby popalic na chwiejacej sie faji. co do karty gwarancyjnej niestety w przesylce takowej nie bylo nawet paragonu. mam nadzieje ze wsyztsko pyknie jak powinno.
By Bes sęsu
#459325
Nie kombinuj tylko wyślij na gwarancje, skrzywisz coś i nie będą chcieli wymienić.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.