EPF
Awatar użytkownika
By Wuntek
#431268
Ja też poproszę o woreczek:D Po 1 szt. z każdego wzoru i wielkości:D
Awatar użytkownika
By MrJacek
#431275
Oki sakiewki założone ;)

-- [scalono] 23 mar 2012, 18:53 --

Gawronnek pisze:dostałem dzisiaj dripek 1 i 3, wykonanie pierwsza klasa, jest bardzo zadowolony :), niestety aprat pożyczyłem i nie mam jak zrobić zdjęć


Cieszę się że się spodobały.

Z dzisiejszego dripobrania :mrgreen:

Obrazek
Awatar użytkownika
By pele0211
#431563
Odebrałem dzisiaj osobiście dripek nr1 oraz nr2, noi co moge powiedzieć, poprostu mistrzostwo świata jak to zresztą bywa z produktami Jacka!! :mrgreen:
Dzięki Wielkie Jacku!!!! :beer:
By midasek
#431569
Dotarły i do mnie nr.1 i 2.Chińczyki z tym chromowanym lub niklowanym mosiądzem mogą się schować.
Jednym słowem cud,miód i ... a z resztą ten kto ma ten wie,a kto nie ma niech żałuje.
Dzięki JacekMr za szybką wysyłkę.
Awatar użytkownika
By ssnowak
#431575
JacekMr pisze:Wuntek nie wiem dokładnie kiedy będzie nr.4 gotowy, w weekend będę słał PW do osób z listy.
Kilka osób ma już u mnie woreczki zarezerwowane i od czasu do czasu wrzucam tam różne "klamoty", także mogę dla Ciebie też woreczek założyć ;)


Jak możesz to napełnij jeszcze jeden. Jak pojawi się 4 to będziesz już miał mniej roboty :mrgreen:
Awatar użytkownika
By MrJacek
#431625
pele0211 pisze:Odebrałem dzisiaj osobiście dripek nr1 oraz nr2, noi co moge powiedzieć, poprostu mistrzostwo świata jak to zresztą bywa z produktami Jacka!! :mrgreen:
Dzięki Wielkie Jacku!!!! :beer:


midasek pisze:Dotarły i do mnie nr.1 i 2.Chińczyki z tym chromowanym lub niklowanym mosiądzem mogą się schować.
Jednym słowem cud,miód i ... a z resztą ten kto ma ten wie,a kto nie ma niech żałuje.
Dzięki JacekMr za szybką wysyłkę.


Dziękuje panowie, super że się spodobały jest motywacja do dalszych pomysłów *CZAJNICZEK*


ssnowak pisze:
JacekMr pisze:Wuntek nie wiem dokładnie kiedy będzie nr.4 gotowy, w weekend będę słał PW do osób z listy.
Kilka osób ma już u mnie woreczki zarezerwowane i od czasu do czasu wrzucam tam różne "klamoty", także mogę dla Ciebie też woreczek założyć ;)


Jak możesz to napełnij jeszcze jeden. Jak pojawi się 4 to będziesz już miał mniej roboty :mrgreen:


Masz już i swój "wór" ;)
By berto
#432949
Właśnie dostałem przesyłkę.
Nr.2 wykonany jest rewelacyjne za to nr.1 znacznie gorzej, widać ślady po nożu i ostre krawędzie.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, 12:09 przez berto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Lutor
#432951
ja tez jum mam są świetne, pięknie wykonane 9,9/10 jedyny malutki minusik zbyt ostre krawędzie, ale 1minutka diamencikiem i delikatne jak pupcia niemowlaka, i troszkę te oringi na mój gust za duże oj ciężko wchodzą
Awatar użytkownika
By boogeyman
#432967
U mnie wchodzą w sam raz, nie za ciężko, nie za lekko ;)

Obrazek Obrazek

Na środkowym widać jakieś przebarwienie, ale to tylko światło, normalnie jest git malina ;)
Awatar użytkownika
By MrJacek
#432974
Lutor pisze: i troszkę te oringi na mój gust za duże oj ciężko wchodzą


Lutor ma rację kupowałem oringi jako rozmiar 5x2 i okazuje się po zmierzeniu że jedne są faktycznie 5x2 a drugi są troszkę grubsze.
Po opakowaniu widzę że oringi pochodza od 2 różnych producentów, ale w moje wszystkie rurki wchodzą.
Są też różne średnice rurek od kartków.
Pamiętajcie o jednym że o-ringi wkręcamy nie wciskamy !
Awatar użytkownika
By utak3r
#433151
No i są już i u mnie :)
Bardzo fajne - nareszcie dripy do 510, które poprawnie spełniają swoje zadanie - do tej pory takowe miałem tylko do A i B, których już od wielu miesięcy nie używałem...
Powierzchnia niepolerowana jest ciekawa w dotyku - inna zupełnie, niż w kupnych, polerowanych. Mniejsze uczucie chłodu, przyjemne na wargach.

Gratki, to dobry produkt :)
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#433179
też uważam że niepolerowana powierzchnia jest przyjemniejsza w kontakcie z ustami
By user
#433287
Dotarl dripek i do mnie, dziekuje bardzo :)
Co ciekawsze, w dilerce znalazl sie tez gratisowy mniejszy :)
Dripki pasują idealnie na wcisk. Satyna faktycznie milsza dla ust niz lustro. No i slady po ustach i palcach sie nie odbijaja na nich tak jak na wypolerowanych.
Fachowa robota, zaiste.

reed TapaiPhonicznie
Awatar użytkownika
By AeroD
#433350
Dostałem i ja nr. 1 wraz z baniakami. Tylko jeden dripek, chociaż kusił mnie number 2 ale nie wiem co mnie zatrzymało. Wykonanie rewelacyjne, oring siedzi mocno, fajnie się vapuje na nim. Luba mnie tylko skarciła (prawie :) że nie wziąłem czegoś dla niej. Jacek - przy drugim zamówieniu będę musiał powiększyć zamówienie. Dzięki.
Awatar użytkownika
By wodz11
#433360
Paczkonoszka zapukała i.........piękne dripki zapodała. Rzeczywiście "dizajn" na poziomie godnym ligi mistrzów. Mam porównanie z jednym z alumów, więc .
Wszystko ok, ale.....coś chyba ze mną nie tak bo:
.primo - zamawiałem (cytat z listy) 61. wodz11 - 1 i 2 po sztuce natomiast otrzymałem chyba 2 i 3: Obrazek

.secundo - nr 3 pasuje do wszystkiego natomiast nr 2 jest nieco ma nieco większą średnicę (+/- 0,5mm) i nie wchodzi mi na żaden z parowników (bezmostkowy, st, dc, cs3) na "wkrętkę" ani na wcisk:
ObrazekObrazekObrazek

.terzio - .......może tak miało być :shock: Próbowałem zmienić oringi bo przecież mógłbym sobie dokupić, ale również z oringiem z dripka nr 3 nie daje rady.
Chyba tokarz był już zmęczony ;)
Awatar użytkownika
By MrJacek
#433373
wodz11 pisze:Paczkonoszka zapukała i.........piękne dripki zapodała. Rzeczywiście "dizajn" na poziomie godnym ligi mistrzów. Mam porównanie z jednym z alumów, więc .
Wszystko ok, ale.....coś chyba ze mną nie tak bo:
.primo - zamawiałem (cytat z listy) 61. wodz11 - 1 i 2 po sztuce


Ewidentnie moja wina, pomyłka przy pakowaniu podaj dane na PW to jutro poślę Ci nr.1 i drugą sztukę nr.2

wodz11 pisze:.secundo - nr 3 pasuje do wszystkiego natomiast nr 2 jest nieco ma nieco większą średnicę (+/- 0,5mm) i nie wchodzi mi na żaden z parowników (bezmostkowy, st, dc, cs3) na "wkrętkę" ani na wcisk:
ObrazekObrazekObrazek

.terzio - .......może tak miało być :shock: Próbowałem zmienić oringi bo przecież mógłbym sobie dokupić, ale również z oringiem z dripka nr 3 nie daje rady.
Chyba tokarz był już zmęczony ;)


1szt. nie może mieć większej średnicy, wszystko było robione na obrabiarce CNC i trudno tu o pomyłkę.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2012, 22:53 przez MrJacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By pok14
#433418
Dostałem i ja dzisiaj swoje: nr1, nr 2, nr 3. Wykonanie bardzo ładne. Ja natomiast mam wrażenie, że chyba są ociupinkę za malej średnicy, znaczy za luźne.
Trochę kiwają się na boki po włożeniu do kartków ST, atomków 901. Za to do atomka bezmostkowego 306 wchodzi z dużym oporem.
Nie zamierzam się sprzeczać z maszyną bo wszystkie wychodzą z niej jednakowe. Stawiam na zemstę skośnookich braci i różniące się średnicą tulejki parowników.
Kształt jaki chciałem, materiał z jakiego chciałem, wykonanie jakiego oczekiwałem.
Jacku - dzięki.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#433423
A że rurki od parowników mają różne średnice to fakt, był temat poruszany przy liquinatorach.
Ja kupując wcześniej dripy też miałem kłopoty, raz za luźno raz za ciasno było.

Tapnięte z XT910
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#433428
ja mam 1 i 3 w moich kartkach ST i ST LR siedzą bardzo stabilnie, a wchodzą z lekkim oporem, tak jak pisałem wcześniej jestem bardzo zadowolony :)
By rafarr
#433967
Dripki i reszta już na miejscu;)
Spodziewałem się po Tobie Jacku że będzie dobrze, ale....
Jest dużo lepiej niż dobrze;)
Tylko jak już ktoś zauwazył, dripek nr 2 jest jakby minimalnie ciaśniejszy. Ciężej go włożyć niż pozostałe, ale wejdzie zawsze (sprawdzane na 4 różnych DC).
Dzięki bardzo i na bank skorzystam jeszcze nie raz z Twoich produkcji;)
Awatar użytkownika
By MrJacek
#434015
Chodzi Ci o minga ? być może się pojawi ale nie będzie to prędko.
Powiem tak, ja mam 100 pomysłow przed wykonaniem których powstrzymuje mnie tylko brak czasu kolegi tokarza który to znowu ma stałych kontrahentów.
Więc ja muszę czekać na wykonanie jakiegokolwiek detalu.
Awatar użytkownika
By utak3r
#434085
JacekMr pisze:brak czasu kolegi tokarza który to znowu ma stałych kontrahentów.


Wiesz... od teraz jesteś już jednym z nich ;)
By berto
#434787
A czy dałoby się zrobić dripek nr.2 ale w wersji "odwróconej" tzn. żeby "piórka" szły odwrotnie? Największe na dole, najmniejsze na górze. Coś takiego zrobił kolega Barjavel, niestety nie załapałem się a kolega już nie robi.

Ten z lewej:
Obrazek
Awatar użytkownika
By utak3r
#434789
Ja tylko jeszcze raz powtórzę: dripki są świetne do... dripu :) Otwór bardzo szeroki, nic nie ma prawa się zawiesić :)
Awatar użytkownika
By MrJacek
#434844
utak3r pisze:Ja tylko jeszcze raz powtórzę: dripki są świetne do... dripu :) Otwór bardzo szeroki, nic nie ma prawa się zawiesić :)


Podziękowania się należą koledze daras25 to on mi podpowiedział o większym otworze do dripu.


berto pisze:A czy dałoby się zrobić dripek nr.2 ale w wersji "odwróconej" tzn. żeby "piórka" szły odwrotnie? Największe na dole, najmniejsze na górze. Coś takiego zrobił kolega Barjavel, niestety nie załapałem się a kolega już nie robi.


Kilka postów wcześniej
JacekMr pisze:Chodzi Ci o minga ? być może się pojawi ale nie będzie to prędko.
Powiem tak, ja mam 100 pomysłow przed wykonaniem których powstrzymuje mnie tylko brak czasu kolegi tokarza który to znowu ma stałych kontrahentów.
Więc ja muszę czekać na wykonanie jakiegokolwiek detalu.
Awatar użytkownika
By gaff
#435032
Jacku do mnie też dzisiaj doszły ;)
Piękna robota, taxi boxy wyglądają z nimi jak męska eksluzywna biżuteria :)

Miałem również problem z oringami, ale dalikatna modyfikacja nożykiem i po kłopocie :)


Jeszcze raz dziękuję i na pewno skorzystam jeszcze z Twoich wyrobów !

Edit:

Wrzucam jeszcze zdjęcie - drip nr 2 z Mini Taxi i Taxi Point

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 mar 2012, 21:47 przez gaff, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#435083
Tomek gdybym to ja miał toczyć to bym zrobił :) ale tak jak pisałem jestem zależny od kolegi i dłużej mu się schodzi z napisaniem programu niż obrabiarka utoczy np. 30-50szt poza tym ma stałych odbiorców którym nie może zawalić roboty.
Więc dla niego to żaden biznes :( gdyby to było 5000szt. to i cena byłaby niższa.
Choć jest cień szansy bo jednego z jego pracowników zaraziłem EP :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#435232
Wiem ale jak będzie dzbanuszek i choineczka to poproszę do worka.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.