EPF
By user
#434813
Łeeeeeeeeeeeeeee .........
Odpustowe to IMO.


reed - TapaiPhonicznie
Awatar użytkownika
By saradonin
#434885
@Barjavel
taka sobie myśl nieuczesana: Przeszło Ci może przez myśl dziurawienie tulejki, tak jak to robi Buzz Pro?
Obrazek
Nie wiem a jakiego materiału oni mają te baniaki, obawiam się że pmma może pękać.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#434902
To zależy jak do tej roboty się zabierzesz. Da się wywierciś otwór jak również nagwintować...ale dla mnie to masakrycznie wygląda. Ewentualnie ładniej by wyglądał krótki imbus bez łba.
Awatar użytkownika
By saradonin
#435051
_Monter_ pisze:To zależy jak do tej roboty się zabierzesz. Da się wywierciś otwór jak również nagwintować...ale dla mnie to masakrycznie wygląda. Ewentualnie ładniej by wyglądał krótki imbus bez łba.
Nie chodzi mi tyle o tą śrubkę, rzeczywiście pokraczną, ile o sam pomysł napełniania. Krótki imbus też nie byłby zły. Tak sobie palnąłem pomysł, bo akurat byłem w trakcie zalewania se2. Zdejmowanie capa za każdym razem, wycieranie, zakładanie uszczelek jakoś tak nieszczególnie wyjściowe jest (choć skuteczne), a strzykawa kaleczy uszczelkę (tylko igła 1.2mm bierze mi liquid), no i trzeba mieć "zestaw ćpuna" pod ręką.
By user
#435058
Można by takiego śrubka na imbus w dekielek zapodać. Nie szpeciłoby to aż tak, a równie skuteczne by było.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#435075
Tak z ciekawości. Uważacie że napełnianie przez srubkę na imbus będzie szybsze i wygodniejsze, niż przez wysówanie kartka, lub zdejmowanie capa?
Awatar użytkownika
By szperaczz
#435081
Pawel1ww pisze:Może nie wygodniejsze ,ale na pewno zapobiegające przecinaniu oringów.


Jeśli liquinator jest dobrze wykonany (tak oryginalny z USA ) to nie ma obawy że oringi przetnie ;)
Awatar użytkownika
By szperaczz
#435091
Pawel1ww pisze:Jeśli jest,a jak wiemy nie zawsze jest.

To zamiast zrobić odpowiednie otwory, lepiej dodać otwór z imbusem :kulam
Awatar użytkownika
By Barjavel
#435298
Ten patent ze śrubką nie sprawdza sie do końca bo z czasem wyrabia się gwint, a potem pęka.

-- [scalono] 30 mar 2012, 22:35:02 --

keruj_jp pisze:Ja oczekiwał będę na szklane np.
http://www.continentaltrade.com.pl/Arti ... ROKRZEMOWE


Rozmawiałem z nimi i sprawa wygląda tak, że trzeba zamówić cały karto czyli dwieście sztuk po 1,5m i w kartonie nie ma miksu kolorowego.
poza tym jest też problem z cięciem, bez profesjonalnego sprzętu nie da się przeciąć, tak przynajmniej zapewniał mnie sprzedawca.
Awatar użytkownika
By Killmister13
#437748
oki, to do kogo się zgłosić po kawałek takiej czerwonej tulejki?
Awatar użytkownika
By Dragnon
#437757
@barjavel .. To jak folia czy coś innego wymysliles... Jak folia to z jakiego zrodla link

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Barjavel
#438869
szperaczz pisze:Już dawno liquinatory miały taki tuning ;)
Folia samoprzylepna i jazda :D


Nie rozpisywałem sie w temacie bo wydawało mi się że temat już znany.
Jest to folia do szyb samochodowych, kupiona na znanym portalu internetowym alle..co tam.
W zestawie był nożyk i instrukcja z której niczego nie idzie się dowiedzieć, choć robota dość banalna.

Killmister13 podaj adres na |PW to podeślę Ci kawałek chyba że chcesz oklejony to dodaj jeszcze jaki długość tulejki.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.