EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By kobrakobra
#219415
Pierwszy raz piszę posta na tym forum, więc niniejszym chciałabym się przywitać i z miejsca pogratulować praktycznej wiedzy na temat, który nas tak żywo wszystkich interesuje.
Niestety nie mam jeszcze doświadczenia w kwestii e-papierosów, więc moje dylematy mogą się Wam wydać niepoważne i prozaiczne, ale dla mnie wszystkie rozważania na temat podcisnienia, omów, oporu, waty perlonowej i drippingu to czarna magia. No tak, po prostu.

Kupiłam kilka miesięcy temu e-papierosa Colinssa Easy i do tej pory używałam ich sobie jak prosty żuczek, prawie jak Pan Bóg przykazał: nowe kartomizery po jakimś czasie uzupełniałam płynami różnorakimi, paliłam i nie narzekałam. Ale nadszedł ten czas, ze powiedziałam DOŚĆ! Wnerwia mnie strasznie to, że po zaledwie jednym dniu palenia te miękkie (i w sumie wygodne) ustniki zaczynają się brudzić, wyglądają ohydnie, rozlatują się, są nieestetyczne i niehigieniczne, a gdyby ściągnąć z nich osłonkę, można się nieźle poparzyć w usta.
Chciałabym od Was, bardziej bywałych w świecie, uzyskac prosta odpowiedź na pytanie:

Jakie kartomizery (oprócz oryginalnych, oczywiście) można dokręcać do baterii Colinss Easy?

Zapewne wiecie...

Gdyby naszedł Was kaprys, żeby mi odpowiedzieć, to proszę się nie krępować i mówić do mnie jak do dyletantki tudzież do dziecka, bo - tak jak powiedziałam - fachowa terminologia jakoś do mnie nie trafia. :)

Dziękuję i pozdrawiam.

-kobrakobra
Awatar użytkownika
By kotwik
#219416
są to kartomizery pasujące do serii 510
Awatar użytkownika
By navegare
#219548
Jeśli 510 to chwalone są te od e-dymka :) i ostatnio Volish.
Awatar użytkownika
By req22
#219549
Ja zakupiłem od e-dymka, przy moim paleniu (zalewanie co dziennie lub co drugi dzień), zakładam nowy co 10 dni, stare zostawiam "na gorsze czasy", bo nie zauważyłem aby gorzej oddawały smak, czy gorzej dymiły. Najważniejsze to żeby nie palić na sucho, bo upali się watka i kartek do śmieci. Dodatkową zaletą tych e-dymkowych jest to, że mają tylko jedną górną zatyczkę i to w dodatku gumową, która łatwo schodzi przy użyciu byle drucika (od biedy i wykałaczką da radę). Ja mam baterię trendy 808, czyli gwint 510. Obudowa kartomizera ma nieco większą średnicę, ale bez problemu wchodzi na baterię.
Awatar użytkownika
By menusia
#241887
Hej.Ja borykam się właśnie z takim samym problemem.Czy zakupiłaś już jakieś kartomizery do swojego e-papieroska?? Jeśli tak to czy mogłabyś powiedzieć jakie i jak się sprawują.Bardzo proszę o odpowiedz!!
Ostatnio zmieniony 30 gru 2010, 12:02 przez menusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Tomba
#241890
Menusia, prędzej wrócisz do analogów niż doczekasz się odpowiedzi od Kobrakobra (ostatnie logowanie 08.10.2010).
A czy odpowiedź na Twoje pytanie nie jest zawarta w postach powyżej?
Awatar użytkownika
By menusia
#242029
No w sumie tak... ale chciałam żeby koleżanka podzieliła się wrażeniami :P:P Jestem w tej niedogodnej sytuacji ze nie mogę sobie iść do sklepu i kupić paru by sprawdzić jak się sprawują, dlatego każda informacja jest dla mnie bardzo ważna.
Awatar użytkownika
By temp000
#417027
Odświeżę temat.

Mój Colinss Easy definitywnie nie pracuje z kartomizerami Dual Coil. Próbowałem dwóch firm.
Podciągnięcie pinu do góry nic nie daje.
Zapewne bateria ma jakieś zabezpieczenie i na niskim oporze nie działa.

Mój temat o tym został usunięty z działu "Szybkie pytanie".
Awatar użytkownika
By Goldi
#417238
maciejaszek pisze:Bezsensu odpalać duala na takiej malutkiej batce:) Ile to potrzyma..?

Na krótki spacer z psem wystarczy. :wink:
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.