EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By zakk87
#409468
To może ja zacznę. Opinia moja nie zmienia się od kupienia 10ml z mikołajkowej promocji. W 100ml to samo. Jak wspomniałem wcześniej smaków totalnie nie potrafię opisywać.

zakk87 pisze:7. 555 (12mg) - to jest smaczek, przy którym zatrzymałem się na dłużej, naprawdę dobry, rzeczywiście czuć orzechy i to mocno, kupa dymu [9.5/10]


Smak ten kojarzy mi się trochę z suchym, słodkim tytoniem, orzechami stosowanymi do produkcji cukierków "michałek" marki WAWEL, czuć nie wiem jak to opisać, suchą korę z drzewa ;-). Poczęstowałem kolegę flaszką 10ml, on z kolei mówi: miodzio (ale nie wiem czy czuje miód czy smak taki dobry). Palę od kilku godzin ten liquid i przestało mnie drapać gardło (wcześniej paliłem tobaco od konkurencji). Nie jedzie w pomieszczeniu tak bardzo skarpetami studenta podczas wapowania :)

Dzięki e-dymie za nową ofertę liquidów. Na pewno jeszcze skorzystam.

edit: no i skorzystałem :-D

2. DESERT SHIP/CML (0mg) - hmm, coś mi ten smak przypomina, nie wiem czy nie wapowałem czegoś podobnego na początku mojego palenia. Bardzo dobry, chmara ładna, smaczek tytoniowy, delikatny. [9.5/10]

Jak już pisałem, delikatny fajny smaczek tytoniowy. Tym razem zamówiłem 12mg, do podziałki z kolegami, którzy potwierdzili, że ostatni kwaśny CML Joye się chowa. Na początku się minimalnie rozczarowałem słabą intensywnością smaku, ale zmieniłem już miesięcznego CS3 przepalonego przez 555 na nowego i jest lepiej, a najlepiej na echo :-) Teraz się dopiero przekonałem, że parownik ma największe znaczenie.
Dalej nie mogę rozgryźć co mi w tym liquidzie smakuje :-)
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 07:12 przez zakk87, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#409478
555 12mg - dobry tytoniowy smak, w tle czuć orzeszki. Smak z tego co pamiętam taki sam jak z mikołajkowej promocji. Bardzo dobry do dłuższego wapowania :) Wydaje mi się że dymi lepiej od tych mikołajkowych, ale głowy nie dam ;)
Awatar użytkownika
By adamP
#409774
COFFE PARADISE-18 bardzo dobry smak , fajnie dymi ( eGo-C ) rozchodzi się lekki aromat w pomieszczeniu , nie drapie w gardle, zdecydowanie gęściejszy od poprzednich .Jak pojawią się inne smaki w mniejszych opakowaniach to na pewno spróbuję.
Awatar użytkownika
By aplay
#409832
DESERT SHIP/CML - rewelka , lekki tytoniowy smaczek , na EVO+CS3 cmurka że monitora nie widać. Nie mogę się oderwać :zakrecony , jeśli smak się nie zmieni to chyba znalazłem swój liquid :lol:
Awatar użytkownika
By wojwoj9
#409838
aplay pisze:DESERT SHIP/CML - rewelka , lekki tytoniowy smaczek , na EVO+CS3 cmurka że monitora nie widać. Nie mogę się oderwać :zakrecony , jeśli smak się nie zmieni to chyba znalazłem swój liquid :lol:

:shock: DESERT SHIP/CML-Takiego smaku nie było w ofercie?
Awatar użytkownika
By Szymon1988
#410256
CML - jak dla mnie nie do palenia, przypomina mi smak lucky strika od liqo tylko mniej intensywny, tamten tez zbieral wiele pochlebnych opini a mnie odrzucał, tak wiec to jest tylko i wylacznie moja opinia
555 - cudowny smaczek, prażone orzeszki, to jest to, oby smak ten sie nie zepsuł i oby cena była przystepna to na pewno pozostane przy nim na dlużej.
Awatar użytkownika
By kristof1818
#410329
Zakupiłem 100 ml " M" (usa mix) i tu mam problem. Smak bardzo słabo wyczuwalny. Nie miałem jego z promocji mikołajkowej i nie wiem jaki był wtedy. Nie wiem jak smakował stary Joye "M" , bo akurat tego smaku nigdy nie kupowałem. Po prosty smak jest słabo wyczuwalny. Próbowałem na atomizerze bez mostkowym , ST-lr i dual 5ml. Nie jest to dla mnie jakaś tragedia , bo często jestem znudzony smakami i popalam samą bazę, tak że i to wywapuję. Świetnie też nadaje się jako baza do mieszania z aromatami.Chmurka i kop jak należy :) . Szkoda ,że nie kupiłem 555 , lub Cml-a.
Awatar użytkownika
By quios
#410425
COFFE PARADISE i 555 - jak dla mnie pierwszorzędne. Smak intensywny, ale nie męczący, przyjemny. Jeśli smak zostanie na tym poziomie a cena drastycznie nie wzrośnie, to będą to moje podstawowe smaki. Tym razem już 18 mg i tutaj muszę powiedzieć, że kop jest dla mnie dokładnie taki jak trzeba.

CML - zamówiłem dla kolegi, ale nie omieszkałem spróbować. Cóż, mi nie podchodzi (jak zresztą żaden kamelopodobny), ale smak równie intensywny, charakterystyczny. Jeśli ktoś lubi tą linię to na pewno też będzie zadowolony (kolega jest, choć namawiałem go na zakup w ciemno).

Dzięki ekipo e-dymu. Takie płyny były potrzebne na rynku. Zadbajcie tylko o dwie sprawy. Żeby smak się nie zmieniał i żeby nie było problemów z dostępnością.
Awatar użytkownika
By ohlers
#410494
555 - do wapowania na stałe :)
M - w kolejce do spróbowania.
Awatar użytkownika
By nester
#410590
Coffee Paradise całkiem smaczne :) ale bardziej latte niż zwykła kawa. Aromat dość delikatny. Wypale tą setkę z przyjemnością :D
By korasek
#410805
Smak TTOBACO to dla mnie w 100% smak M Mocny buch od kinga od dyma nawet lepszy mogę szczerze polecić wielbicielom tego smaku. Dla mnie to liquid nr 1 na długi długi czas. ;)
Awatar użytkownika
By gentillo
#410875
Kurcze nie wiem co jest grane, czy moje kubki smakowe już zupełnie przestały działać czy jak?? Ale wapuję sobie właśnie starego 555 od joye zakupionego w e-dym i smak jest jak najbardziej. Wracając do rzeczy zapodałem sobie 555 i M od Blue Mist i jasna cholera w ogóle prawie nie czuję żadnego smaku!! Coś tam jest, ale bardzo bardzo delikatne. Wszyscy chwalą i ja też bardzo chciałbym się przyłączyć, ale nie mogę. I nie bardzo wiem co się dzieje?! Co jest grane??
Awatar użytkownika
By gentillo
#410938
Mam prośbę do osób które zakupiły moc 12 w smakach M i 555 o parę słów oceny na temat intensywności smaku. Być może różne moce mają różną intensywność smakową?? Nie chcę tworzyć żadnych teorii spiskowych. Chciałbym tylko skonfrontować jak to jest.

Znalazłem jeszcze parę kropli 555 z promocji grudniowej. Zobaczymy jak wypadnie porównanie.
Awatar użytkownika
By nester
#410946
Fakt liquidy są bardzo gęste, chyba troche przydużo gliceryny, przez to aromat słabo wyczuwalny. Zapach z butelki jest dużo bardziej wyraźny niż smak wapowanego liquidu. Także Gentillo po części ma racje :)
Awatar użytkownika
By kristof1818
#410956
gentillo pisze:Kurcze nie wiem co jest grane, czy moje kubki smakowe już zupełnie przestały działać czy jak?? Ale wapuję sobie właśnie starego 555 od joye zakupionego w e-dym i smak jest jak najbardziej. Wracając do rzeczy zapodałem sobie 555 i M od Blue Mist i jasna cholera w ogóle prawie nie czuję żadnego smaku!! Coś tam jest, ale bardzo bardzo delikatne. Wszyscy chwalą i ja też bardzo chciałbym się przyłączyć, ale nie mogę. I nie bardzo wiem co się dzieje?! Co jest grane??


Jak pisałem już wcześniej , również bardzo słabo wyczuwam smak w "M" 18mg. Nic nie daje zmiana parowników. Czyli to nie tylko u mnie .
By joa03
#410984
Opinia męża
Virginia 18mg- b.dobry smak tytoniu; kop i chmura też ok 9/10
M 18mg- delikatny tytoniowy, nienachalny, idealny do dłuższego wapowania- można palić na okrągło. Dobrze dymi i kopie 9,5/10

Moja opinia

Coffe Paradise- REWELACJA 10/10
Najlepsza kawa jaką do tej pory paliłam :)
Awatar użytkownika
By Lutor
#410992
Titamisu tak!!!
By midasek
#411231
-555 18mg:bardzo przyjemny smaczek.Jako że nie znam tego smaku ze starej dostawy joye,dla mnie ok.Na pewno wejdzie do listy często używanych.

-M 18mg:ten smak był jednym które mi podpasowały gdy zaczynałem e-palić(i jest do tej pory).Tutaj jest wyczuwalna nuta starego joye,aczkolwiek nie jest zbyt intensywna.Jest słabo wyczuwalna.Gdyby ją wzmocnić byłoby ok.Porównuje ją z liquidem M z parti datowanej 04/11-10/12 którą obecnie używam.

-TTOBACCO 18mg:jak przy M

Jak dla mnie nie sa to smaki "starego" joye,ale i tak lepsze niż te które obecnie są firmowane przez firmę Joye.
By BIGjack
#411253
Ja mam pytanie kiedy będą dostępne mniejsze pojemności bo 100ml to zbyt dużo aby wziąść na próbe a nawiasem mówiąc to im dłużej paruje CML-a tym mniej mi smakuje :?

m82:
to pytanie padło już w innych tematach parę razy - trochę może poszukaj zanim coś napiszesz. Temat jest z opiniami i niech tak zostanie.
Awatar użytkownika
By gentillo
#411479
Okazało się że 555 z promocji grudniowej ma intensywność smakową na podobnym poziomie co 555 z ostatniej dostawy. Czyli nie sieję już więcej defetyzmu:) Ale jak dla mnie smak mógłby być intensywniejszy. Przy M zresztą tak samo.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#413145
Dostałem swoje zamówienie.
Coffie Paradise- bardzo dobry, będzie mi służył.
555-też znakomity i też będzie mi służył
M-cieszę się, że jest bo już się nie martwiłem, że zabraknie zapasów.
Czekam teraz na zerówki bo 12 to dla mnie już stanowczo za mocne a nie przepadam za rozcieńczeniem gliceryna (max 10% na dymienie).
Wreszcie mam więcej niż jeden smak.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2012, 14:22 przez _Monter_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Virgo
#413168
Dotarły moje ukochane 555 :) Pyszności, to samo co w grudniu.
By ti-yo1
#414040
A czy te liquidy nadają się do CS3, bo ponoć są gęste, mnie np. interesowałby 555 24mg. Czy CS to wytrzyma?
Awatar użytkownika
By nester
#414111
Po dłuższym wapowaniu, jednak troche przy dużo gliceryny w liquidzie. Przynajmnej coffee paradise. Kopa brak, i naprawdę ledwo wyczuwalny aromat, no i górnogrzałkowce wykazują problemy z transportem, nawet po dodaniu 2 kropli spirytusu na 5ml. Obecnie wapuję liquid na dripie klasycznej 510tki.
By hayate
#415949
Witam wszystkich :)
Ponad tydzień temu nabyłem drogą kupna liquidy Blue Mist. Moja ocena:

Coffe Paradise 18mg - bardzo dobry smak kawy latte.Kop porządny, dym ogromny
Berry Mix 18mg - smak owoców leśnych. Świeży, dobry. Kop i dym również na dobrym poziomie
555 18mg - cud, miód...orzeszki :)Najlepszy liquid jaki do tej pory paliłem. Absolutnie mój nr 1!!

Liquidy dobrze lub bardzo dobrze smakują. Kop ok, chmura zajedwabista.Palone na CS3+kGO 1100 oraz kGO + liquinator :)
Awatar użytkownika
By Jurko
#416830
Od kiedy najbardziej mi odpowiadająca kawa Casablanki odeszła w niepamięć na rzecz Dilingera, szukam smakującej podobnie. Dziś dotarła paczuszka z Coffe Paradise 12 mg.
Nowy kartomizer, zalany, poleżakowany i w końcu pierwszy buch *SMOKEKING*

Ciekawe, ale kawy tam nie czuję ani na lekarstwo, tylko orzeszki ziemne...
Podmiana kartomka na kawę Dilingera - smak kawy.
Powrót do Coffe Paradise - doprawdy nie wiem, czy z moimi kubkami coś nie tak, czy zaszła jakaś pomyłka - choć na buteleczce stoi napisane Coffe Paradise ja wciąż czuję fistaszki :shock:
Do tej pory coś mi mogło smakować, coś nie, ale smaki czułem zawsze...

Całe popołudnie popalam ten liquid, kartomek uzupełniany trzy razy, czuję się jakbym dobrze podjadł orzeszków ziemnych - smaczne toto dość, dymi zacnie, ale smaku kawy (niechby i latte) brak.

Czy jakaś pomyłka w napełnianiu, czy też zmienia mi się smak na "normalny inaczej" ? :)
Domownicy, pytani o zapach w zamglonym przeze mnie pomieszczeniu określają go jako trudny do zdefiniowania, raczej neutralny, ale wykluczają zapach kawy.

I jestem w kropce, sam nie wiem co wapuję... Czy ktoś z Was miał podobne odczucia z Coffe Paradise?
By MichaelRSL
#417218
555 - ok powróciły "skarpety" - troszke mniej aromatyczne niż za "Starych dobrych czasów" ale mimo to nie mogę sie odessać...

Virginia - inna niż z JOYE...


palone na CS3 i bateri Ego - wszystko nowe.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2012, 08:19 przez MichaelRSL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By healthiest
#417352
M, 18mg - słaby smak, trochę przypomina próbkę z promocji - więcej nie kupię :(
Turkish Tobbaco, 18mg - opinia połowicy (ona tylko Turkisha vapuje i nic innego) PO-RA-ŻKA! To usłyszałem i przekazuję. Miała jeszcze schowane ze 2ml z próbki, faktycznie to co przyszło w 100ml to chemia gryząca w gardło a nie Turkish.
Niestety jestem zawiedziony tymi liquidami, a miało być tak pięknie, szkoda :(
Awatar użytkownika
By leonced
#420234
555 Pierwszy raz go palę. Koncepcja dobra ale smak wydaje się mało wyrazisty. Na razie palony na giancie ap. Zobaczymy czy na cs3 będzie inaczej.
PS. Być może to profanacja ale dodałem do 555 3kr aromatu desert ship na 10 ml liquidu i jest super
Ostatnio zmieniony 10 mar 2012, 15:11 przez leonced, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kurok
#420284
Hmm... widzę, że dochodzą liczne niepochlebne opinie a moim zdaniem trochę szkoda.
CML wg mnie najlepszy - najbardziej aromatyczny z tytoniowych i lekko słodki.
555 równie dobry - odrobinę mniej słodki z nutą orzechową.

W związku z niewielką ilością aromatu dobraną na styk najlepiej smakują mi na cs3. Wtedy nie trzeba już nic dodawać i szybko się nie nudzą. Na ST różnice w smakach trochę się zatracają. Trudniej wyczuć orzeszki z 555 czy słodycz z CML. Więc przy watkach warto je czasem doprawić jakimś bardziej aromatycznym słodziutkim liquidem lub odrobiną dobrej mięty. Przy zachowaniu ostrożności z krajowymi aromatami bo one raczej spaskudzą dobry smak (przynajmniej tak było w moim przypadku a dałem tylko jedną kroplę na 10ml i niby był to jeden z dwóch najbardziej tu polecanych smaków tej firmy).

Moc 12mg jest dla mnie optymalna. Nic mnie drapie, kop w sam raz, nie wyczywam żadnych niepożądanych posmaków. Nic nie muszą rozcieńczać i kombinować - na czym mi zależało.
Palę je już drugi tydzień i nadal tak samo dobrze mi smakują. Paliłem już lepsze ale nie oszukujmy się były też sporo droższe. Trochę wysuszają mi usta - może jednak przesadziłem z ich paleniem.

Kto ma kasę może kupować drogie firmówki. Często będą lepsze. Jednak jak na tą cenę, smak i możliwości doprawienia uważam, że są więcej niż OK.

Własnie tego szukałem na dłuższe wapowanie. A teraz rozglądam się już tylko za super smaczkami z wyższej półki dla odmiany. Nie zapomnę też jednak o blue mist 2 gdy pojawią się w mniejszych buteleczkach i mocy 12mg oraz smakach które sam mogę wybrać.
Awatar użytkownika
By EMIK
#422252
Wczoraj dostałem liquid 555 - 18 mg. Od zawszę paliłem 18mg ale ten liquid mną sponiewiera i to jak. Jest mega mocny nie wiem czy to wina gęstości czy czegoś innego. Smak i kop jest mega (prawie jak stary JOYE) jednak gorzej z dymem. Palone na nowiutkim Apoloe.
Awatar użytkownika
By Bohusz
#424586
MichaelRSL pisze:
Virginia - inna niż z JOYE...



bardzo proszę o info jak bardzo Virginia z Blue Mist różni się od tej z Joye.
Awatar użytkownika
By dzaman
#424592
555 rewelacja posmak ,kop,obłok na 10 ,jeden z nieliczych liquidów jakie mi zasmakowały w ostatnim czasie -polecam i odkupie od kazdego komu niesmakuje
Awatar użytkownika
By ddidi8
#425022
COFFE PARADISE - dla mnie bomba. Bardzo odpowiada mi ten smak. Smak wyrazisty. Palenie tego liquidu sprawia mi dużą przyjemność.
555 - dobry, niestety trochę brakuje mu aromatu, który jest słabo wyczuwalny. Dobrze by było go wzmocnić.
M - smak jak najbardziej w porządku, jednak również trochę za mało intensywny.
Liquidy są gęste. Rozcieńczam je odrobinę. Wolałabym tego nie robić, gdyż smak jeszcze bardziej sie rozmywa. Nie traci na tym tylko Coffe, gdyż aromatu jest w nim "akuratnie". To mój niekwestionowany ulubieniec.
Żałuję tylko braku Tiramisu, który w mikołajkach bardzo mi podpasował.
By Ziomal
#425141
A wiec powrót do moich dawnych, ulubionych smaków :)

Po kolei

M- bardzo pyszny liquid. Gęsta chmura, idealny do dłuższego vapowania.Lekki,dobrze dobrany smak
CML- dla mnie bezapelacyjny nr 1
I D E A L N Y, słodko-tytoniowy. Gęsty dym, smak skrojony pod mój gust :)

Palone na liquinatorze lub cs3.Aby tylko nie było kuku w następnej dostawie. Czekam też na mniejsze poj., aby wypróbować resztę
Awatar użytkownika
By ddidi8
#425147
aha, jeśli chodzi o dymienie, wg mnie znakomite. W porównaniu z innymi, które zasysam, o wiele lepsze. Dotyczy to wszystkich Blue, których próbowałam, zarówno z promocji brodatego pana z workiem na plecach, jak i tych w promocyjnych setkach.
Awatar użytkownika
By UnitrA1979
#425653
No w końcu dotarł do mnie dziś ten sławny, wychwalany 555 *SMOKEKING*
Troszkę się zawiodłem szczerze mówiąc, spodziewałem się bardziej tytoniowego posmaku, a tu ... słodkie orzeszki jak z orzechowych czipsów! Palę i czuję czipsy :) , z tym, że bardziej orzeszkami czuć zapach wydychanego dymu, w ustach słodko-słony posmak.
Gęsta konsystencja i dobrze dymi - póki co smakuje mi, oby nie znudził się zbyt szybko, bo po odsprzedaży pozostało mi 70ml do konsumpcji.

Edit: Wrażenia po 2 dniach wapowania - świetny smak, nie żałuję zakupu dużej butli, bo póki co klirki zalewam tylko nim na zmianę z miętą.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2012, 20:40 przez UnitrA1979, łącznie zmieniany 1 raz.
By perun
#426749
Do mnie też dotarł 555 - dymi wspaniale, ale aromat słabo wyczuwalny palone na ce2, liquinator i cs3
Awatar użytkownika
By koker
#437226
prosiłbym jeśli ktoś by mógł o napisanie składu liquidów Blue Mista.. zależy mi przede wszystkim na proporcjach glikolu i gliceryny.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.