EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By malaga23
#405822
czytam czytam i nie wierzę.. widzę że tu u was prawdziwa grupa wsparcia:-) tak trzymać -od razu się człowiekowi lepiej na ciele i duszy robi gdy widzi że nie cierpi sam hehe;-)
Ja jestem świeżym posiadaczem długopisu, którego użytkuję namiętnie całą dobę i przerażenie mnie ogarnia, że za bardzo mi się to podoba. Zaczynam odczuwać przedziwne dolegliwości a to główka boli, a to w brzuszku kręci, oczko łzawi i już sama nie wiem czy to z tęsknoty za śmierdzielem czy też przedobrzyłam z tym rzucaniem:-) A koledze z forum który mnie namówił na to cudo podziękuje osobiście.. :-)
pozdrawiam wszystkich rzucająco -wspierających
Ostatnio zmieniony 15 lut 2012, 20:54 przez malaga23, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
By -=MUHI=-
#405824
Oby tak dalej bez smierdziuszkow :) Milego Wapowania
By Tuzantar
#405858
malaga23 pisze: Zaczynam odczuwać przedziwne dolegliwości a to główka boli, a to w brzuszku kręci, oczko łzawi i już sama nie wiem czy to z tęsknoty za śmierdzielem czy też przedobrzyłam z tym rzucaniem:-)


Proponuje przeczytać :)
viewtopic.php?f=28&t=3303
Awatar użytkownika
By malaga23
#405919
oooo dobrze że mi przypomniałeś o tym że tam jest nikotyna.. tak bardzo się zachwyciłam tym, że mi z taką łatwością przyszło odłożenie papierosów które były ze mną i przy mnie w każdej sytuacji, że zapomniałam o tym że wybrałam mniejsze zło..
muszę powiedzieć jednak że spotkałam się w paru miejscach z innymi opiniami np. że e-liquid nie można przedawkować, ponieważ przyjmujesz znacznie mniej nikotyny (nawet w e-liquidach o najwyższym stężeniu), niż potrzeba do zatrucia organizmu, i że dużo bardziej prawdopodobne jest przedawkowanie nikotyny gdy się pali zwykłe papierosów. Po za tym czytałam też, że zaleca się (przy większych zapasach e-liquidu) trzymać buteleczki w lodówce, ponieważ pozostają one świeże i nie narażone na żadne zanieczyszczenia. Oczywiście nie twierdzę że tak jest, słabo się znam -dopiero zaczynam się wgryzać w temat.. Jak znajdę ten artykuł to wrzucę.

powiem jeszcze na zakończenie że nawet jak przedawkowałam to i tak jest wspaniale :-)

pzdr
Awatar użytkownika
By mironiusz
#405942
w tych artykułach wyczytałaś owszem, ze przedawkować ciężko sama inhalacją, bo dla dorosłego człowieka to ileśtam ileśtam mg ble ble ble...., ale mylisz przedawkowanie prowadzące wręcz do zgonu (o takim wlaśnie pisano zapewne w tych artykułach) z delikatnym przedawkowaniem wywołującym zawroty głowy i dolegliwości, które opisujesz i to nie tylko ty :)

aaaa, i co jeszcze istotne, ~5 machów z twojej efajki to jak ~1 papieros light - pamietaj o tym. teraz wiesz czemu ma cie prawo ćmić w glowie ?

ps- jak bzdury gadam, to proszę mnie poprawcie *SMOKEKING*
Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 12:13 przez mironiusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By malaga23
#405953
hehehe no teraz to już wiem :-) wychodzi na to że palę więcej niż paliłam :-)
Awatar użytkownika
By leo_rex
#405954
Cześć Malaga23. No, ale, żeby Cie ta głowa za bardzo nie bolała.....Chociaż, może, to i niezła wymówka dla osobistego faceta w chwili "niedyspozycji"...
Awatar użytkownika
By malaga23
#406055
jak głowa boli nie należy odmawiać:-P
Awatar użytkownika
By malaga23
#409189
ok dziękuje przestudiuję na pewno :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.