EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By Tusia
#33616
Po wielu przypadkach, gdzie w sklepie myliły mi się moje papierosy (i ich poszczególne części) z papierosami klientów (przy manewrach sprawdzania) wymyśliłam tuning mający na celu zaznaczenia tego co moje :D .
NAKLEJKI NA PAZNOKCIE !!!
Bardzo fajnie to wygląda...a jakie możliwości :D
http://images.google.pl/images?q=naklej ... =pl&tab=wi
Tu jest widoczny ogrom możliwości :wink:
http://www.e-ozdoby.pl/products.php?CategoryID=41
Awatar użytkownika
By vendetta
#33618
Tusia pokaż efekty :)
Awatar użytkownika
By Finlarod
#33622
Pomysł super, obawiam się tylko, że te ozdoby mogą się długo nie utrzymać na papierosie. No chyba, że zastosujemy na to żel i lampę do robienia tipsow :lol:
Awatar użytkownika
By Tusia
#33626
Może zorganizujemy konkursik na najładniej ztuningowanego e-papieroska ? :wink: :D
To tak na szybko, nie starałm się *SMOKEKING*
Obrazek
Obrazek

Mocno się trzyma cholerstwo..., chciałam przekleić w inne miejsce i nie chce zleźć :)
Takie tasiemki samoprzylepne mogą dawać fajny efekt ale nie mam... .
Awatar użytkownika
By vendetta
#33642
Bardzo interesująco to wygląda :)
Awatar użytkownika
By Tusia
#33653
Widzę, że my to 100 lat za... jesteśmy :?
Naklejki z nazwą smaków albo ikonkami by się przydały do oznaczania wkładów,atomizerów,kartomizerów... aby nie mieszać smaków... foliopisy się ścierają :?
A dodatki zapewne wskoczą na rynek tak jak w przypadku telefonów komórkowych, poza personalizacją są dostępne przeróżne ozdóbki..., futeraliki, itp, itd...
Papieroska dobrze jest oznaczyć bo to coś bardzo osobistego i nie dojdzie wtedy do pomyłki ... a ze względów higieniczno-sanitarnych nie jest wskazane, aby kilka osób korzystało z jednego ustnika... choroby przenoszone drogą ... ustną :wink:
Awatar użytkownika
By szczuro
#33656
Tusia pisze:aby nie mieszać smaków...


ja biore igle albo spinacz i rysuje na tej czesci co lubi byc polykana rozne znaczki :-)
albo po prostu wzdluz ustnika
Awatar użytkownika
By Tusia
#33666
W ofercie mają nie tylko kwiatuszki :D
Dla facecików to najlepsze wydają się tasiemki, choć serduszko, kwiatuszek ... czemu nie :lol:

Obrazek
Awatar użytkownika
By Riccardo
#33668
Są naklejki z czaszkami? :D
Swoją drogą to by mi się przydał zestaw naklejek, żeby oznaczać kartridże - smak/moc. W sumie to wystarczyłoby znaleźć naklejki z literkami/cyferkami.
Awatar użytkownika
By Finlarod
#33671
Stick też ma ładną powierzchnię, żeby naklejać :D
Awatar użytkownika
By Riccardo
#33677
Wiesz Tuśka, faceci dorastają w wieku 14 lat, potem już tylko rosną :D
Awatar użytkownika
By MALY001
#34012
tak właśnie czytam..... i sie zastanawiam kiedy zaczniecie znaczyć swoje e-papierosy lakierem UV i w kieszeni nosić podręczny "money detector"
Obrazek
ten ma jeszcze lampke :D
Awatar użytkownika
By szczuro
#34046
Tusia pisze:Co to jest :shock: :?:


no latarka i uv do wykrywania falszywych banknotow
na jakiegos sticka do przerobki by sie nadawalo :-)
By Dexter
#34674
Jak najbardziej...
Pomyśl sobie taką akcję: wstajesz rano skacowany po imprezie w domku albo w plenerze, gdzieś posiałeś fajka...
Bierzesz czytnik i RFID ma to do siebie że (w zależy od wersj, te najtańsze jakieś pół metra) na kilka metrów możesz go znaleść za kanapą lub w trawie :P nieco łażenia niczym z wykrywaczem i już masz ;]
a że jest cieńkie (dziesiąte milimetra, łatwo przykleić) to z miejsca masz i własny numerek znacznika i bajer jakich mało :P zachipowany cyborg-papieroch
Awatar użytkownika
By szczuro
#34676
dobree
a sprawdzales jakis konkretny sprzecik
tzn producent i model

dobree
klucze bym sobie tez oznakowal i smoczek dziecka i jeszcze pare innych rzeczy hehe
Awatar użytkownika
By MALY001
#34741
mili państwo KOŃCZYMY OT!!!!
Awatar użytkownika
By kasperek76
#37654
naklejki naklejkami... pomysł fajny, ale wg mnie przerost formy nad treścią. nie wystarczy samym lakierem pomalować??
ja mam np. 2 czerwone kreseczki na wkładzie dla mocnego płynu, 1 białą kreseczkę dla mentholi, kółeczko dla czekolady...
możliwości są :)
Awatar użytkownika
By viperek
#37669
Tutaj http://www.e-cigarette-forum.com/forum/cosmetic-mods/ macie osobny dział w forum poświęcony upiększaniu ep.

A tym którzy chcą się wyróżniać w "tłumie" bogatych e-palaczy proponuję tego papieroska za jednyne 1200 EURO http://libertedefumer.com/prd_design-b1.html

Viper
Awatar użytkownika
By kasperek76
#37675
le french touch... myślę, że jakby pena (bo i większy) pomalować całego na różowo (wersja doda) albo na złoto (wersja gipsy - do tego komplecik złotych zębów...) toby się bardziej "wyróżniał w tłumie"
Awatar użytkownika
By szczuro
#39885
kasperek76 pisze:http://www.samuraing.jp/taeco/deco.php
tu to już kolorooowe jarmarki...:)


taa, jak ja cos widze takiego to mnie krew zalewa
w ogole bardzo popularne wsrod dziewczyn w wieku stosunkowo mlodym na komorki
+ wszelkie swiatelka i inne bzdety - zal mi takich ludzi
zreszta chlopacy ze swiatelkami na komorkach tez sa, a czesciej swiatelka spotyka sie
w "garazowym tuningu optycznym" made in wioska
mysla ze maja takie fajneee i w ogole super - szkoda sie wiecej wywodzic - po prostu "wiocha" po ichniejszemu :-)
Awatar użytkownika
By kasperek76
#39897
ciekawe kiedy w Koniakowie wpadną na to, że można by pokrowiec na baterię zrobić szydełkiem :P
By Dexter
#39951
A może z innej strony - głośniczek mini z komórki i odp. modyfikacja softu ;] dymiący kurant tudzież radyjko (w PEN by się zmieściło na dedykowanych scalakach ;] ):PP
Awatar użytkownika
By Tusia
#39952
Ja mam pomysł... komórka... coś w rodzaju sticka... i zakaz sprzedaży mamy w nosie... bo to komórka przecież tylko z wytwornicą dymu kamuflującego ... :wink:
Awatar użytkownika
By szczuro
#39987
Dexter pisze:Atomizer wkręcany w gniazdo anteny w komórce jako atrapa anteny ?:D


:lol: :lol: :lol: ... Tusia.


i STICK gotowy
By iangee
#40198
A może by tak u jakiegoś znajomego z plotterem (albo w drukarni) porobić wzorki, ponaklejać, zabezpieczyć odpowiednie miejsca taśmą, psiknąć farbą w sprayu i mamy piękny 3D wzór, ew. oderwać nalepkę i jest wzór ładnie namalowany:)
Awatar użytkownika
By Tusia
#40210
O coś pionierskiego w dziedzinie e-p :P .
Jeśli przetrwa to firmy farmaceutyczne zamiast długopisów będą mogły rozdawać e-py ze swoim logo reklamowym :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
By kasandra777
#40214
Tusiu sadzę ze plastry podłapią ten pomysł i już niedługo puszcza ep w obieg z napisem e-palenie zabija! a my dodamy markerem tylko: o wiele wolniej:P bo z ich strony tylko ciosy poniżej pasa są możliwe....
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.