EPF
By epalacz
#370009
Zakres stosowania ogniw jak w USZ KOBRA
Gwint głowicy 510







Ostatnio zmieniony 19 lut 2012, 12:50 przez epalacz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By mankos
#370096
To nie jest ładne.To jest piękne wykonanie.Brawo MISTRZU
Ta moleta na nakrętce dolnej jest bardzo wskazana.Moja jest gładka i przy zmianie batki żle odkręcać.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2011, 18:47 przez mankos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Stress
#370179
Nie ważne czy potrzebny - chce się mieć i już :)
Awatar użytkownika
By Killmister13
#370615
guziolek większy niż w poprzedniej wersji :D
po prostu MISTRZOSTWO ŚWIATA!!! usz ta kobra...
Awatar użytkownika
By marius987
#370618
Co trzeba zrobić żeby to zdobyć i za ile, bo nie powiem, kolega palacz rośnie nam na nowego Michała Anioła w świecie e- palenia
Awatar użytkownika
By boogeyman
#370619
marius987 pisze:Co trzeba zrobić żeby to zdobyć i za ile, bo nie powiem, kolega palacz rośnie nam na nowego Michała Anioła w świecie e- palenia


viewtopic.php?f=284&p=370612#p370612

Piękny jest, gratuluję *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By marius987
#370668
Źle się wyrazilem. Chodziło mi o samą głowicę z wlacznikiem, a nie całego moda, bo już mam.
By epalacz
#370687
Głowica nie pasuje do poprzedniej wersji ze względów konstrukcyjnych
Awatar użytkownika
By marius987
#370973
Uuuuuuuu, nie dobrze. Ale cóż począć( co najwyżej dziecko )
By epalacz
#371091
Jeszcze kilka fotek












Osoby zainteresowane mogą się zapisać w dziale Stragan z Modami oraz skontaktować się na PW
Awatar użytkownika
By xtigerx
#375936
Doszła przesyłka :mrgreen: Dziękuje e palaczu.Piękna i solidna robota.Niestety nie mam akusów jeszcze więc nie wypowiadam się o działaniu :(
Awatar użytkownika
By prymus140
#375987
Kuzwa, jakie to piekne jest,coś innego i chyba niepowtarzalne.
Awatar użytkownika
By Kaszuba
#376032
Do mnie doszła w zeszłym tygodniu. Nie mam wielkiego obycia z rodzimymi modami, ale na prawdę nie potrafię nic zarzucić temu zasilaczowi. Nawet nie przepadam za taliowanymi, ale tu coś sobie zmodyfikuję ładnego z czasem.
Nie dostrzegam problemów ze stratami prądu. Na tym, co mam do podłączenia chodzi dobrze. Jest to mój domowy fajek uzywany głównie z A2 Sz3kli.
Jedno mam tylko pytanie - głowica jest chromowana (pod spodem inny materiał?), czy inny stop stali, albo może dokładniej wypolerowany?

Tak, jak nie przypadło mi do gustu Induglence, tak tych wydanych pieniędzy mi nie żal. Może to magia stali... W gronie moich znajomych kolarzy mawiamy, ze "only steel is real" :-D Gdyby śrubokręt był stalowy, nie żałował bym kolejnych złotówek. Ale rozimiem ideę weightweenies
By Binio
#376208
Do mnie też doszło tydzień temu. Estetyka wykonania 1 klasa. Nie sprawdzony jeszcze bo kompletuje aku.
I właśnie w tym temacie mam pytanie - czy można używać nie zabezpieczonych UF 18350 czy trzeba wtedy przetrenować rzut granatem? ;)
By epalacz
#376215
Ogniwa niezabezpieczone używasz na własną odpowiedzialność.Jak się zacznie coś dziać to poczujesz i rzut granatem nieunikniony
Awatar użytkownika
By eser
#383490
Najprostszy, najbardziej uniwersalny, najbardziej przemyślany, najdokładniej wykonany.
*1st* Najpiękniejszy mod w swojej klasie w 2011 roku. *1st*
Awatar użytkownika
By pendzik
#396157
Pytań brak ładne to. Elektronikę sam montowałeś czy otrzymałeś gotowe:-)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By mankos
#396163
pendzik pisze:Pytań brak ładne to. Elektronikę sam montowałeś czy otrzymałeś gotowe:-)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Kolega Zbyszek upychał tajvoja na moje zamówienie by przycisk byl po stronie wyświetlacza.
Po prostu kciukiem mi wygodniej. :wink:
Awatar użytkownika
By pendzik
#396175
Batki 18350 czy masz jakaś dowolność. Konkretny sprzęt;-)

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By maniek26
#396179
mankos pisze:Kolejna odsłona Kobry w wykonaniu Mistrza epalacza.Testuje na niej elektronike taj voj.
Nie jestem dobrym fotografem jak niektórzy na tym forum ale udało mi sie to jakoś pokazać.
Obrazek
Obrazek
Więcej fotek w mojej galerii
Obrazek
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f4 ... 9b9cc.html
http://www.fotosik.pl/u/manisek/album/1043455/2


super,ale gabaryty chyba się znacząco zmieniły,można wiedzieć jakiej jest teraz długości po zamontowaniu elektroniki ?
Awatar użytkownika
By mankos
#396234
maniek26 pisze:
mankos pisze:super,ale gabaryty chyba się znacząco zmieniły,można wiedzieć jakiej jest teraz długości po zamontowaniu elektroniki ?

Długość całkowita to 135 mm. Batki 2x18350 Ultra Fire 1200 mah. Plus (+) zasilania na pin głowicy.Minus (-) obudowa.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2012, 19:18 przez mankos, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#396313
Bardzo ładne wyszło. Tylko głowica dłuższa od batek to trochę przesada. Razem to ponad długość dwóch batek 18650.
Awatar użytkownika
By mankos
#396346
PucH2 pisze:Bardzo ładne wyszło. Tylko głowica dłuższa od batek to trochę przesada. Razem to ponad długość dwóch batek 18650.

Nie wiem czy to przesada skoro jest dluższa od Twojego TVP tylko o 10mm a to ze względów konstrukcyjnych perfekcyjnie wykonanego włącznika.
Fotka dla porównania.
Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
#396368
To coś w pomiarach nie tak. TVP ma 120 mm. Włącznik zarąbisty, to fakt. Całość jest niczego sobie. Tylko przekładać elektronikę do tego moda. Jak cennik się nie zmienił to koszt niższy niż PV.
Awatar użytkownika
By Lutor
#396371
Piękny mod sila, elegancja i zaawansowana technika w 1
pytanie dyletanta czy dając wyświetlacz z 2 strony na wys pstryczka elektryczka można by zmniejszyć wymiary?
Awatar użytkownika
By Kaazz
#396381
Piękinie wyszlo :mrgreen: :mrgreen:
A jaka wersja elektroniki?
Awatar użytkownika
By mankos
#396384
Lutor pisze:Piękny mod sila, elegancja i zaawansowana technika w 1
pytanie dyletanta czy dając wyświetlacz z 2 strony na wys pstryczka elektryczka można by zmniejszyć wymiary?

Tak
Stosując inne rozwiązanie włącznika.

-- [scalono] 23 sty 2012, o 19:53 --

Kaazz pisze:Piękinie wyszlo :mrgreen: :mrgreen:
A jaka wersja elektroniki?

TayVoy-U-m minus na obudowe.
Awatar użytkownika
By eser
#396423
Można dyskutować nad długością, grubością itd., ale konstrukcja "starego" się sprawdziła i jest bez zarzutu. Innymi słowy, dodano tylko do niej VV. Swoją drogą, jest wprawdzie dłuższy od "Latarki", ale też i sporo cieńszy. :)
IMO genialnym by była konstrukcja wbudowania VV jako osobnego modułu, dokręcanego do części wł/wył. od strony gniazda, lub kubka. Można by wtedy wykorzystać pozostałe elementy Kobry i dokupić tylko moduł VV.
Takie mam marzenia :D Mistrzu *1st*
By epalacz
#397951
Witam *SMOKEKING*
Nie widział bym problemu gdyby elektronika była dostępna.
Po zapytaniu w sklepie o elektronikę otrzymałem odpowiedź BRAK

Pozdrawiam *SMOKEKING*
Ostatnio zmieniony 26 sty 2012, 22:00 przez epalacz, łącznie zmieniany 1 raz.
By KSEYO
#398150
a zakładając czystko hipotetycznie jakby ktoś chciał poświęcić swoje TVP jako dawcę elektroniki i zmówić sobię takie cudo to była by taka opcja? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By robi80
#398259
Witaj epalacz jaka jest u Ciebie cena USZ KORBA VV oraz ile czasu musialbym czekać na modzika?
Awatar użytkownika
By tajwoj
#398364
-> epalacz

Po prostu zabrakło.
W przyszłym tygodniu będzie niewielka partia.
W TME zabrakło wyświetlaczy, których używam.
Na razie niema, ale znalazłem innego dostawcę.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2012, 18:56 przez tajwoj, łącznie zmieniany 2 razy.
By epalacz
#398407
Dzięki za info.i przepraszam że tak zostałem odebrany. Nie miałem i nie mam złych intencji.Treść postu została usunięta.
Awatar użytkownika
By saradonin
#404352
Elegancko toto się prezentuje :)
Zainteresował mnie mistrz epalacz swymi konstrukcjami, wyglądają na solidne i bardzo starannie wykonane no i ten uroczy mosiężny przycisk.
Nasuwa mi się kilka pytań do wykonawcy (wybaczcie niewiedzę ignoranta nieobytego w kwestii modów):
  • Jak mniemam konstrukcja teleskopowa zapewnia możliwość stosowania różnych akumulatorów na tym samym modzie?
  • Czy w pierwszej wersji (pierwszy post) zastosowana jest jakaś stabilizacja napięcia? (niepotrzebne mi VV ale miło by było gdyby przykładowo nominalne napięcie 3,7V nie spadało poniżej 3,4-3,5V jak to się ma w moim masowo produkowanym kubku smoka)
  • Czy głowica jest zabezpieczona (uszczelniona) przed zalaniem? (czasem jakiś eksperyment mi nie wypali i szkoda by było elektronikę zalać 8/)
  • Czy któryś z użytkowników tej zacnej konstrukcji mógłby podać wymiar z akumulatorem 18650?
By epalacz
#404522
USZ KOBRAv1 nie posiada stabilizacji napięcia.
Możliwość stosowania baterii tak samo jak GGvPL,USZ KOBRA,USZ KOBRA TV czuli uniwersalność jak komu pasuje.
Głowica posiada uszczelkę gumową ( oring) Przez którą przechodzi pin wewnętrzny.Zapobiega on przed przeciekami chroniąc włącznik lub moduł TV.
Awatar użytkownika
By Gwain
#425088
Mam i ja :-)

Obrazek

Piękna robota :-)
Dzięki epalacz *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* :beer: :beer:
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.