EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By Skippert28
#308802
Papierosy. Kiedyś to było coś. Uczucie wolności, niezależności i dorosłości. Papieros był przyjacielem. Pomagał w stresie, zabijał nudę.
Jednak z upływem czasu ten "przyjaciel" przestawał być miły a stawał się zbyt natrętny. Aż w końcu okazało się, że stałem się jego niewolnikiem...
Kilka razy starało się mu powiedzieć "pa,pa", ale i tak zawsze wracał.
I niestety ani plastry, gumy, terapie itp. nie pomagały :/
Aż w końcu trafił mi się testowy e-papieros. Ale pierwsza myśl "to raczej nie zadział..."
Jednak dzięki niemu przez krótki okres użytkowania pożegnałem starego "przyjaciela" :)
Minęło trochę czasu i po dłuższych rozmowach z Nierzeczoną zdecydowaliśmy się na kupno e-papierosa.
Skutek? Po kupnie nie zapaliłem ani jednego analoga i Narzeczona z resztą też :)
Może to dopiero 4 dzień, ale paląc 1,5\2 paczki dziennie czerwonych, odstawienie fajka na jeden dzień doprowadzało mnie do szału :/
Nawet teraz stary przyjaciel leży obok, ale dzięki motywacji i pomocnikowi nie mam ochoty ani potrzeby żeby po niego sięgać i mam nadzieję, że już tak zostanie :)
Trzymam kciuki za Wszystkich na forum i życzę Wam dużo motywacji w walczeniu ze złym "przyjacielem" :)
Pozdrawiam i życzę miłego długiego Weekendu :)
Awatar użytkownika
By sz3kla
#308817
Gratulacje. Trzymaj tak dalej. Najgorsze jest tych pierwszych kilka dni po przerzuceniu się ze zwykłych fajek na e-papierosy. A skoro początek masz już za sobą, to teraz może być już tylko lepiej. :)
Awatar użytkownika
By Prorok
#308823
Skippert28 pisze:Papierosy. Kiedyś to było coś. Uczucie wolności, niezależności i dorosłości. Papieros był przyjacielem. Pomagał w stresie, zabijał nudę.
Jednak z upływem czasu ten "przyjaciel" przestawał być miły a stawał się zbyt natrętny. Aż w końcu okazało się, że stałem się jego niewolnikiem...
Kilka razy starało się mu powiedzieć "pa,pa", ale i tak zawsze wracał.
I niestety ani plastry, gumy, terapie itp. nie pomagały :/
Aż w końcu trafił mi się testowy e-papieros. Ale pierwsza myśl "to raczej nie zadział..."
Jednak dzięki niemu przez krótki okres użytkowania pożegnałem starego "przyjaciela" :)
Minęło trochę czasu i po dłuższych rozmowach z Nierzeczoną zdecydowaliśmy się na kupno e-papierosa.
Skutek? Po kupnie nie zapaliłem ani jednego analoga i Narzeczona z resztą też :)
Może to dopiero 4 dzień, ale paląc 1,5\2 paczki dziennie czerwonych, odstawienie fajka na jeden dzień doprowadzało mnie do szału :/
Nawet teraz stary przyjaciel leży obok, ale dzięki motywacji i pomocnikowi nie mam ochoty ani potrzeby żeby po niego sięgać i mam nadzieję, że już tak zostanie :)
Trzymam kciuki za Wszystkich na forum i życzę Wam dużo motywacji w walczeniu ze złym "przyjacielem" :)
Pozdrawiam i życzę miłego długiego Weekendu :)


Gratulacje. I witamy na forum.
By nikotynomanjak
#385057
Hej! też bym tak chciała i przyznaje,że wydaje mi sie to coraz bardziej możliwe! dzisiaj jeszcze nie paliłam i mam nadzieje że tak sie bede trzymać jestem dobrej myśli i czuje ze mam duzo siły :) (normalnie odkad mam e papierosa to i tak rano wypalałam co najmniej jednego analoga!) pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
By Prorok
#385060
nikotynomanjak pisze:Hej! też bym tak chciała i przyznaje,że wydaje mi sie to coraz bardziej możliwe! dzisiaj jeszcze nie paliłam i mam nadzieje że tak sie bede trzymać jestem dobrej myśli i czuje ze mam duzo siły :) (normalnie odkad mam e papierosa to i tak rano wypalałam co najmniej jednego analoga!) pozdrawiam wszystkich :)


Super. Nie rozumiem jednak po co Tobie był potrzebny te analog z rana?

Mnie nic nie było trzeba od otrzymania mojej e-fajki.
Awatar użytkownika
By ssnowak
#385082
nikotynomanjak pisze:Hej! też bym tak chciała i przyznaje,że wydaje mi sie to coraz bardziej możliwe! dzisiaj jeszcze nie paliłam i mam nadzieje że tak sie bede trzymać jestem dobrej myśli i czuje ze mam duzo siły :) (normalnie odkad mam e papierosa to i tak rano wypalałam co najmniej jednego analoga!) pozdrawiam wszystkich :)

Trzymamy kciuki. Nieważne czy małymi kroczkami, czy jednym długim susem - ważne jest osiągnięcie celu. Rób to tak jak Ci jest wygodnie *1st*
By nikotynomanjak
#385540
Chciałabym bardzo żeby nie były mi potrzebne :) już drugi dzien i jest lepiej, żuje gumy i jem cukierki żeby czymś sie zająć, a wczoraj rzeczywiscie udało mi sie cały dzien przeżyć bez analogów! jestem z siebie dumna! E papieros jest skonstruowany genialnie, bo zaspokaja potrzebe gestu palenia i potrzebe nikotyny. pozdrawiam i życze wszystkim E palaczą bardzo miłego dnia :)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.