EPF
Awatar użytkownika
By _Monter_
#358672
Stworzyłem taki filmik dla tych, którzy mają wątpliwości. Oczywiście w poradniku jest jak zrobić tulejkę więc wartość dydaktyczna nieco większa niz tylko do CS3.
Mam nadzieję, że się przyda.
Tutaj macie jeszcze tutka Gerarda88 na temat jak reanimować znakomitego CS3.
viewtopic.php?f=267&t=18405&p=361859#p361859
:beer: Pochwa
Ostatnio zmieniony 14 lis 2011, 12:58 przez _Monter_, łącznie zmieniany 2 razy.
By dolar
#358729
Sory, ale u mnie wszystko co się da jest na max i dalej nic nie słyszę ( lub baaaardzo słabo ). I jeszcze jedna uwaga. Nie kręć filmiku pod światło, bo też mało widać. Uwagi pozwoliłem sobie napisać tylko dla tego ( lub przede wszystkim ) że jestem nowy i wszystkie takie info chciał bym poznać.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#358745
dolar pisze:Sory, ale u mnie wszystko co się da jest na max i dalej nic nie słyszę ( lub baaaardzo słabo ). I jeszcze jedna uwaga. Nie kręć filmiku pod światło, bo też mało widać. Uwagi pozwoliłem sobie napisać tylko dla tego ( lub przede wszystkim ) że jestem nowy i wszystkie takie info chciał bym poznać.

Masz rację w obu kwestiach. Głośność słaba jednak da się a juz nie chciało mi się drugi raz kręcić i skończyły mi się niezrobione CS3 :mrgreen: Wcześniej nie próbowałem nic kręcić tym aparatem.
Ze światłem trochę zamierzony efekt jednak nie spodziewałem się, że wyjdzie aż tak ciemno.
Obiecuję poprawę następnym razem. :oops: Jeśli czegoś nie zrozumiałeś to pytaj...odpowiem.

Dziękuję Balboa. :beer:
Awatar użytkownika
By Lutor
#361184
mam i ja!!!! tylko powiedz mi jak ty je napełniasz? ja przez tą dziurkę nie daje rady, muszę zdjąć dekielek a u mnie to trudne bo mam je z silikonowych podkładek
Awatar użytkownika
By _Monter_
#361185
Gwintem do góry i igła ze strzykawką między ściankę liquinatora a wyciętą uszczelkę z tłoczka strzykawki.
Awatar użytkownika
By vincent
#361206
Lutor pisze:to moje struganie i wariacja cs3 w strzykawce

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Dzięki _Monter_ już zatankowane

Łatwo sobie wyobrazić - napisz jak to się spisuje.
Z samym CS3 różnie jest - mam mieszane uczucia bo raz jest OK a raz nie (mimo że liquidu ma dosyć).
Awatar użytkownika
By Lutor
#361218
mi super zrobiłem go na bazie cs3 który mam już miesiąc(od e-dym kupiony w siedzibie :) ) i działał super, w liqudatorze też super chmurki daje, nie zalewa, nie bobrzy
By szmaszmo
#374485
Jak dla mnie cs3 to najlepsze co mozna wsadzic do tej tulei, cs3 znakomicie oddaje smak, niestety watkowiec DC okazal sie dla mnie po dluzszym uzywaniu porazka, smak zaczal sie dosc szybko psuc, ciezko ciagnac i drapac w gardlo, mam nadzieje ze na cs3 pociagnie dluzej ;) przy okazji dzika roza od e-dyma w tym to masakra :) smakuje zupelnie jak nadzienie z paczka, takze polecam zrobic liquinatora na cs3 a Tobie monter dzieki za podsuniecie pomyslu:)
Awatar użytkownika
By Archon1
#374897
A próbował ktoś z klirkiem 510 xl ultimate? Wydaje mi się że górnogrzałkowce są bardziej powtarzalne, CS3 już mnie wkurza, co wezmę inną sztukę to inaczej pali, czuć różnicę, mimo że przed zalaniem rozbieram i staram się wszystko poprawić co chińskie łapki spaprały.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#374916
Archon1 pisze:A próbował ktoś z klirkiem 510 xl ultimate? Wydaje mi się że górnogrzałkowce są bardziej powtarzalne, CS3 już mnie wkurza, co wezmę inną sztukę to inaczej pali, czuć różnicę, mimo że przed zalaniem rozbieram i staram się wszystko poprawić co chińskie łapki spaprały.

Nie sądzę aby był jakiś problem z tym. Po prostu powiększysz zbiornik na plyn. Nie mam takiego bo bym zrobił.
Awatar użytkownika
By Archon1
#375693
_Monter_ pisze:Nie sądzę aby był jakiś problem z tym. Po prostu powiększysz zbiornik na plyn. Nie mam takiego bo bym zrobił.

Właśnie kupiłem klirki 510 (dragony z DPV9) tylko że xl nie było,dostałem wielkości soft tipa. Sądziłem że włożę w tulejkę od cs3 i w liquinator, co też uczyniłem. Niestety, otworek wywiercony przy tym maleństwie za nisko wypada i nie wiem jak potem napełnić by wszystkiego nie pozalewać :lol: . Tulejka od cs3 okropnie ciasno wchodzi, trzeba się troszkę namęczyć by weszła do liquinatora. Wcisnąć wcisnąłem, ale żeby wyjąć musiałem się nieźle natrudzić, a co dopiero do napełniania?. Więc muszę zrobić same uszczelki by oryginalnych nie niszczyć.
Same klirki zajefajnie palą, jak dla mnie o wiele lepiej od cs3, tylko przed zalaniem trzeba się troszkę z uszczelką pobawić by nie czuć gumowego posmaku.
Awatar użytkownika
By _Monter_
#376572
Weź nitro na szmatkę i ogień ;-) Tylko tak,żeby nie nalać do środka. Chyba, że to tulejka plastik.
Awatar użytkownika
By tosca
#376600
Jak ktoś słabo słyszy na lapku lub innym kompiuterze to są fajne glośniki Philipsa w Biedronce :), co do liquinatora na cs-ie... z racji "uwalonych" DC 1,6 ml steel, wziąłem :) i zamieniłem tulejke przezroczystą z CS-a na metalową z dziurką.... , jest deko za ciasna wchodzi na "mocny wcisk ", ale bezpiecznie da sie wapować... notabene z kartka DC który dziurke miał po drugiej stronie (czyli u góry, przy ustniku, czy tam jak kto chce :) )
Awatar użytkownika
By _Monter_
#376672
Ale z jakiego liquinatora? Znając Ciebie masz na myśli sklepowy liquinator i metalowy kartek. Tak wiem ale nie ppowiem bo juz pokazywałem jak go rozebrać i jets o tym temat. Tobie się nie chce szukać więc walisz pytaniami gdzie popadnie więc zmobilizuj się i poszukaj właściwy temat i POCZYTAJ....każdy Ci to powtarza a Ty uparcie tego nie robisz.
Awatar użytkownika
By gotronkk
#376673
FAFUS pisze:a ma ktos instrukcje jak reanimowac oryginalny kartomizer z tego liquinatora?

Jeśli Ci chodzi o CS3 to w pierwszym poście jest link.
Jeśli o kartka Dual Coil, to reanimuje się go w sposób następujący. Kartomizer wyrzucamy do kosza i kupujemy nowego Dual Coila.
By Krzychur
#391799
Witam

Wykonałem ten liquinator na cs3 wg filmu ( super ) i po zalaniu palił super ok 2 godz.
następnego dnia ani rusz mało dymu nie zabardzo grzał no i cały płyn wylewał się na baterię.
rozmontowałem to cudeńko ale że fajnie palił następnego dnia jeszcze raz zmontowałem na tym samym klirku. Zalałem ponownie wg instrukcji i popalam ok 1 godz. nagle stop - przestał dymić jalieś przedmuchy i nic.
Wie ktoś co może być powodem takiego zachowania
BARDZO bym chciał takie coś mieć fajny dym i smak no i duża pojemność a wolę cs3 niż dc
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By _Monter_
#391812
Póki się go wapuje to jest ok. Później po odstawieniu napór płynu wyciska go z kartka co powoduje zalewanie i brak dymu.
Metody są dwie...zrezygnować z baniaka w ogóle na CS3 albo zrobić otwory na górze i dole nie większe niż milimetr...może nie będzie zalewało. CS3 zmieniły odrobinę konstrukcję, ułożenie grzałki i sznurek i teraz już nie chcą tak współpracować z baniakami.
Dzisiaj zrobię CS3 z jedną małą dziurką na dole. Może to sprawi, że nie będą lały.
Z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie żebyście sami popróbowali...w końcu każdy może to usprawnić na tą chwilę.
Ostatnio zmieniony 16 sty 2012, 10:37 przez _Monter_, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Archon1
#391845
Krzychur pisze:BARDZO bym chciał takie coś mieć fajny dym i smak no i duża pojemność a wolę cs3 niż dc
Pozdrawiam

Skróć go troszkę i włóż soft-tipa LR, pięknie dymi. Albo kup górnogrzałkowca jak chociażby Dragony z DPV9 i spróbuj z tym.
Awatar użytkownika
By Lutor
#392295
dzis wykonałem kolejnego, tym razem w tulejce od Montera, działa pięknie wypaliłem ok 2ml nie cieknie, liqud dość gęsty, dodałem 4 otwór 1/2 wys. by wyrównać lepiej ciśnienie we wewnętrznej tulejce ,grzałka robiona sznurek wystaje 5mm
Awatar użytkownika
By _Monter_
#394902
Nie, jednak nadal macie otwarte pole do szukania rozwiązania. Ja na razie przeprosiłem ST z baniakiem i CS3 poszły na urlop.
Awatar użytkownika
By Lutor
#395079
nie wiem mi nie cieknie cs3 w baniaku, może mam wadliwy egzemplarz :D gdy dotrze do mnie siatka sprawdze patent gerarda z d-atty mozliwe ze siatka zastopuje wycieki w cs3 w liqunatorze zatrzymując i magazynujac liquid na siatce
Awatar użytkownika
By jankielx1
#395727
ja z kolei zrobiłem igłą dwie na wysokości tych z cs3 ale obok nich i jedną w połowie wysokości tulejki wiertłem 2mm. Od wczoraj nie bobrzy i nie cieknie, problem polega przy napełnianiu, gdyż wtedy ciśnienie wypycha płyn na grzałkę ale wystarczy przedmuchać od strony gwintu, trochę rozpalić i jest ok.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.