EPF
Nie jesteś pewien czy dana część e-papierosa będzie kompatybilna z Twoim modelem? Zapytaj lub uświadom innych!
By smk001
#246430
Witam! Strzeliłem straszną gafę i kupiłem Milda X6. Czy da się wkręcić atomizer/kartomizer 510 w gwint X6 chociaz na tyle, aby chociaż jako-tako się trzymał prosto? Zauważyłem na zdjęciach ze średnica i konstrukcja jest taka sama, tyle, że 510 ma gęstszy gwint... Środkowy kontakt by się jakoś wykombinowało...
Awatar użytkownika
By szperaczz
#246433
Nie da się. Musisz kupić przejściówkę.
smk001 pisze:Zauważyłem na zdjęciach ze średnica i konstrukcja jest taka sama,

A to niezły jesteś tak to zmierzyć :lol:
By smk001
#246435
No super, tylko, że takie przejściówki są w Polsce nie do kupienia, już wolałbym wydać kasę na batkę ego kamikaze niż ciągnąć przelotkę z zagranicy... Trudno wtedy, dzięki...
Awatar użytkownika
By szperaczz
#246437
smk001 pisze:już wolałbym wydać kasę na batkę ego kamikaze niż ciągnąć przelotkę z zagranicy... Trudno wtedy, dzięki...

I tu masz rację bo taka bateria wyjdzie cię taniej niż ta przejściówka. Przynajmniej na razie. Może za jakiś czas będą w Polsce.
By smk001
#246442
Teraz zamierzam się na:
https://ecis-shop.eu/OVALE_eGo_T_Ovale_Tank_System-328.html
Tylko cena odstrasza... Warto ryzykować? W ciemno bym kupił za połowę tej ceny zestaw z jedną batką 1000mAh i jednym atomizerem, ale wiadomo jak to nowość - trzeba zarobić ile się da, nawet atomizerów osobno kupić nie można, żeby złożyć swój własny zestaw...

Drugi temat na który czekam to Clearomizery. Ciekawe tylko kiedy będą dostępne w Polsce. Chińczyki biorą 90 centów za sztukę przy 500 szt. zamówieniu, ciekawe dlaczego nikt z naszych dostawców jeszcze nie spróbował ich ściągać - spokojnie za dychę sztuka by się rozeszły...

Na marginesie... Dlaczego do jasnej ciasnej wszystkie nowości i ciekawostki wychodzą tylko z gwintem 510 :P
Awatar użytkownika
By szperaczz
#246452
smk001 pisze:Teraz zamierzam się na:EGO-T

Na marginesie... Dlaczego do jasnej ciasnej wszystkie nowości i ciekawostki wychodzą tylko z gwintem 510 :P

EGO-T to trudny wybór. Jak poszukasz i poczekasz kupisz taniej :lol:
Co do nowości to nie wiem. Może ten gwint jest najbardziej popularny :lol:
By smk001
#246453
Miłe zaskoczenie ale i tak poczekam, aż King wypuści zestawy Ego-T, wtedy na pewno się skuszę. Dzięki za pocieszenie i wychodzi na to, że luty będzie miesiącem wzmożonych wydatków. Jak widać na banerku już niby jestem na plusie, ale jak spojrzę w statystyki to się słabo robi że w nieco ponad 3 miesiące przewapowałem ponad tysiaka :zakrecony Jednak przy analogach się tego tak nie odczuwało z ta dyszką do kiosku codziennie...
By smk001
#247009
Miałbym małą prośbę. Czy dysponuje ktoś dokładnym zdjęciem gwintów 510 i 601 do porównania? Postanowiłem jednak kupić baterię ego, i jestem ciekaw czy uda się naładować baterię kamikaze w ładowarce od X6 (w końcu bebechy są robione przez tego samego chińczyka, różni się jedynie gwint). Czy osłonka od X6 pasowałaby do ego? Dzięki temu za samą baterię i tankomizer wyszłoby mi tylko 150zł i oszczędziłbym w sumie 45zł na osłonce i ładowarce. Ostatecznie zawsze można wydłubać gwint ze zużytego kartomizera i podmienić w ładowarce, ale u kinga nie widzę kartomków na sztuki... Jak tylko pojawią się u edyma clearomizery planuję je zakupić, więc 5 szt. E2 to zbędny wydatek (w dodatku na popsucie).

A może warto zakupić kamikaze 1000 solo? Warto dołożyć do tego atomizera co jest w zestawie, czy przy tanku nawet go nie użyję? Dodam, ze dostaję białej gorączki od atomizera X6, a kartomki pure to co zakup to gorsze. Przy okazji - jakie liquidy od kinga polecacie?
Awatar użytkownika
By szperaczz
#247016
smk001 pisze:Miałbym małą prośbę. Czy dysponuje ktoś dokładnym zdjęciem gwintów 510 i 601 do porównania? Postanowiłem jednak kupić baterię ego, i jestem ciekaw czy uda się naładować baterię kamikaze w ładowarce od X6

Nie da się :D Właśnie próbowałem podpiąć baterię EGO do XPowerowej ładowarki i lipa. Na odwrót podchodzi z luzem ale nie odważyłem się na podpięcie do zasilania :lol:
Awatar użytkownika
By szperaczz
#247034
smk001 pisze:To jednak nie pasuje do zwykłej batki kamikaze?!

Co nie pasuje?
Z tego co napisałem to X6 nie jest kompatybilny z EGO. Elementy z EGO nie będą pasowały do X6 i odwrotnie z X6 nie pasują do EGO :mrgreen:
By smk001
#247037
Aaa... To się nie zrozumieliśmy. Wystraszyłem się, ze standardowa batka kamikaze nie zadziała z tankomizerem. W poprzednim poście chodziło mi o to, że tankomizer + batka ego nie potrzebuje już osłonki, a nie że chcę tanka do x6 przykręcać ;).
By Oowad700
#253570
GoksaP pisze:Panowie i Panie, wiecie może jakie kartki (nie mildowskie) podchodzą do X6/Pure's/Sina ?

Te są super.Podpowiem Ci,że e-dym ma mieć w lutym przejściówki z 601/X6,Pure/ na 510 i wtedy będziesz mógł kupić bezwatkowe CE-2 510.
Awatar użytkownika
By Dawid_nh
#263469
Jeżeli dalej tych przejściówek nie ma na rynku, a ktoś by się pokusił o narysowanie mi w postaci rysunku technicznego jak taka przejściówka ma wyglądać z dokładnymi wymiarami gwintów długości, średnicy i z jakiego materiału, to jestem w stanie coś takiego wykonać z bardzo dużą dokładnością.
Awatar użytkownika
By cube99
#263474
Dawid_nh pisze:Jeżeli dalej tych przejściówek nie ma na rynku, a ktoś by się pokusił o narysowanie mi w postaci rysunku technicznego jak taka przejściówka ma wyglądać z dokładnymi wymiarami gwintów długości, średnicy i z jakiego materiału, to jestem w stanie coś takiego wykonać z bardzo dużą dokładnością.

Jest u http://e-dym.pl/pl/37/przejsciowki-krotkie.html tyle że z gw. 601>510
konfiguracja w odwrotną stronę u manmara ma być za jakiś czas.
Awatar użytkownika
By krzysiekKrk
#268930
Pisalem do manmara w sprawie tej przejsciowki z gwintu 601 na 510. Powinny sie pojawic okolo poniedzialku
GoksaP pisze:nowy wynalazek milda (kartek 2011) to ... śmiech na sali.

zgadzam sie w 100%. jak sie pali liquid zalany w fabryce jest spoko - dobry kop i fajne chmurki. Natomiast juz po 1 napelnieniu nie ma juz tego kopa, ani dym nie jest gesty :twisted:
Awatar użytkownika
By Malkontent
#269177
ktos pisał, że można lekko scisnąc gwint kartka 510 kombinerkami (lekko go zjajowacic) i wtedy wkrecic/wcisnac w batke x6 i działa :]
Awatar użytkownika
By jacek3miasto
#271150
GoksaP pisze:No to czekam z niecierpliwością na tę przejściówkę, bo ten nowy wynalazek milda (kartek 2011) to ... śmiech na sali.

A mi akurat te nowe pasują, jak żadne wcześniej. Łatwa do ściągnięcia końcówka w ustniku i wygodnie się zakrapla. Jeden dzisiaj umyłem w gorącej wodzie, wysuszyłem i pali jak nowy. Do kartridży z atomizerami nie mogę się przekonać, dają zimny dym i zaraz czuję spaleniznę.
By jonioslaw
#277722
smk001 pisze:Witam! Strzeliłem straszną gafę i kupiłem Milda X6. Czy da się wkręcić atomizer/kartomizer 510 w gwint X6 chociaz na tyle, aby chociaż jako-tako się trzymał prosto? Zauważyłem na zdjęciach ze średnica i konstrukcja jest taka sama, tyle, że 510 ma gęstszy gwint... Środkowy kontakt by się jakoś wykombinowało...

To powinno rozwiązać problem:
https://ecis-shop.eu/Przejsciowka_30160 ... 0-362.html
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.