EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By Bacman
#258071
Witam, drugiego lutego przyszła do mnie paczka od listonoszki z RIVĄ, po rozpakowaniu i użyciu tego wynalazku nie sięgnąłem po analoga już od 3 dni i mnie nie ciągnie wcale (a kopciłem 15-20 na dzień) , za to całkiem e-papierosy mi podchodzą ;D
Co ciekawe, moja mama, która pali od bodajże 14 roku życia, dostała drugą RIVĘ i również nie mogła wyjść z podziwu, że e-pety są lepsze od analogów. Dziennie paliła z 15, teraz w ciągu 3 dni wypaliła tylko po dwie rano! To działa! Mówi, że analogi już jej praktycznie nie smakują:D
W domu nie czuć dymu, na rękach też nie czuć, wszystko wspaniale ;)
Awatar użytkownika
By Bacman
#269697
Chciałem dodać nowe moje osobiste spostrzeżenia. Coraz mniej e-palę, rano już nie mam nawyku e-palenia do kawy (może to dlatego, że już rzadko ją piję ;) ). Myślę, że wynika to z tego, że byłem uzależniony nie tyle od nikotyny, co od samego nawyku trzymania i ciągnięcia papierosa. Dlatego radzę ludziom chcącym rzucić palenie nie rzucać się od razu na plastry i tabexy, bo być może ich nałóg nie wynika z uzależnienia od nikotyny, ale z uzależnienia od samej czynności.
Poza tym mogę dodać, że jak paliłem analogi, to zaciągałem się słabiej niż e-petem. Może dlatego nie wchłaniałem tyle nikotyny z papierosa, co przy normalnym zaciągnięciu. Najbardziej jednak podoba mi się łatwość odmawiania częstującym zapalenia analoga i zaciekawienie moim nowym wynalazkiem, który w gronie moich znajomych nie był zbyt popularny, a mimo to już kilka osób zadeklarowało sprawienie sobie e-peta ;). Oczywiście wszystkich znajomych odsyłam do forum, jak również służę radą.
Ogólnie rzecz ujmując e-papierosy to arcyciekawa rzecz, która nawet ułatwia mi aktualnie odbywanie praktyk w szpitalu i w pogotowiu. Nie muszę wychodzić gdzieś na dwór (pole, podwórko, plac - każdy sobie niech nazywa jak chce :D ), tylko schowam się gdzieś w kącie i mogę sobie spokojnie pociągnąć, jak mi przyjdzie na to ochota.
To był dla mnie idealny wybór.
Awatar użytkownika
By Bacman
#269981
Dzięki ;) Tytuł zostawię, bo jest bardziej zastanawiający. Nie wiadomo od razu co konkretnie rzuciłem, dlatego "zaglądalność" większa ;)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.