EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
Awatar użytkownika
By muzior
#254282
Czołem wszystkim! Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem EGO KAMIKAZE Quatro 1000mAh. Zakupiłem to bezpośrednio u pana Kinga w sklepie. Bardzo miły gość i wiedział co doradzić początkującemu. Tym samym po 25 latach pozbyłem się smrodów myślę raz na zawsze :lol: Na początek wybrałem liquidy 16mg i w sumie to mnie zadowala (no może troszkę większy kop by sie przydał jeszcze) Jak na razie zużywam tylko jeden mały kartridż robiąc dolewki co jakiś czas. Mieszam sobie różne liquidy po pare kropel i wychodzi czasem fajny mix z tego :) Moje pytanie dotyczy czyszczenia w przyszłości atomków w tym modelu. Czy ktoś już to robił i ewentualnie jakim pewnym sposobem. Obejrzałem na YT kilka filmików z tym związanych ale nie znalazłem żadnego związanego z tym konkretnie modelem. Mam zamiar utrzymywać zestaw w maxymalnej czystości żeby jak najdłużej służył. Wiem już jak czyścić kartridże i jak je regenerować (wata zamówiona u znajomego akwarysty). Kolejne pytanie to ile konkretnie kropel zakrapiacie do małego i dużego kartridża i na ile Wam to w tych dwóch przypadkach starcza wdechów. Sorry za lamerskie pytania ale o tym konkretnie modelu nie znalazłem nic szczegółowego w szukajce. Pozdrawiam wszystkich i każdego z osobna :)
Awatar użytkownika
By wojwoj9
#254312
Odnosnie zakraplania to do pełna, pogmeraj wykałaczką żeby powietrze wyszło,proponowałbym skrócenie watki żeby lepiej schodził liquid a co do czyszczenia to jak będzie się coś działo przedmuchać, odsączyć a jak jeszcze nie będzie Ok wygotować i dobrze wysuszyć, przemyć w spirytusie, czytaj też kulka Wojana, i Forum znajdziesz tu wszystkie wątki tylko trzeba wytrwałości, dla mnie najlepsze do czyszczenia i chmurzenia są atomki typu B bo są duże, i wszystko można samemu zrobić, ale to już kwestia wzroku, zdolności manualnych i gustu.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2011, 15:21 przez wojwoj9, łącznie zmieniany 4 razy.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.