EPF
Jesteś nowy na forum i nie wiesz jak się po nim poruszać? Zapytaj!
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By markap
#24410
Witam wszystkich.Jestem nowa.E-papierosa mam od początku maja,kupiłam mild 401 i męczę się z nim,chyba płuca stracę tak cięzko się pali.Potem zakupiłam colinsa pena i jest ok,całkiem inna bajka
By Zuza
#24428
Matahari pisze:witam wszystkich...
e-papieroska mam od 3 czerwca i jestem bardzo zadowolona... zaczęłam od DSE901, ale już zamówiłam Colins Pena i z niecierpliwością na niego czekam... namówiła mnie koleżanka z forum miau gdzie trochę się udzielam... jestem kociarą... myślę, że zmiana będzie z korzyścią nie tylko dla mnie... paliłam analogi prawie 30 lat i to ostatnio w ilościach masakratycznych - do trzech paczek dziennie... Wasze forum poczytywałam od jakiegoś czasu i TADAM - jestem... *PARTY*



następna z miau przylazła *SUPER* w kuuuuupie siła :wink:
Matahari, witaj serdecznie :D

może jakieś wątki adopcyjne założymy :wink:
By Zuza
#24431
Tusia pisze:A ja chyba polezę do Was , chociaż nie wiem czy przed laty tam się nie rejestrowałam :roll:


Tusiu, zapraszamy .. Obrazek


potrzebne są każde rączki, główka...tyle wkoło kocich bied :(
By Kika
#24508
Matahari pisze:witam wszystkich...
e-papieroska mam od 3 czerwca i jestem bardzo zadowolona... zaczęłam od DSE901, ale już zamówiłam Colins Pena i z niecierpliwością na niego czekam... namówiła mnie koleżanka z forum miau gdzie trochę się udzielam... jestem kociarą... myślę, że zmiana będzie z korzyścią nie tylko dla mnie... paliłam analogi prawie 30 lat i to ostatnio w ilościach masakratycznych - do trzech paczek dziennie... Wasze forum poczytywałam od jakiegoś czasu i TADAM - jestem... *PARTY*



To Matahari chyba w kolebce zaczełaś palić te analogi *COOL*

WITAJ kochana - cosik miau zaczyna mocno na e-papierosowe forum wchodzić *SUPER*
By Kika
#24509
Zuza pisze:
Tusia pisze:A ja chyba polezę do Was , chociaż nie wiem czy przed laty tam się nie rejestrowałam :roll:


Tusiu, zapraszamy .. Obrazek


potrzebne są każde rączki, główka...tyle wkoło kocich bied :(


Ja zobaczyłam posta Matahari to od razu napisałam posta i nie popatrzyłam niżej, na następne posty *BLUSH*

Wątek e-papierosowy na miau jest tu:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=90390&highlight=

Ale wejście na ten wątek wymaga rejestracji na forum miau 8) Bo to takie pogaduchy są wewnętrzne w ramach forum *BOR*

Ale jakby e-papierosowicze jakoś tam zainteresowali się wsparciem kocich bid - byłoby bardzo miło *PG*
Awatar użytkownika
By Mauri
#24525
Kika pisze:
Zuza pisze:
Tusia pisze:A ja chyba polezę do Was , chociaż nie wiem czy przed laty tam się nie rejestrowałam :roll:


Tusiu, zapraszamy .. Obrazek


potrzebne są każde rączki, główka...tyle wkoło kocich bied :(


Ja zobaczyłam posta Matahari to od razu napisałam posta i nie popatrzyłam niżej, na następne posty *BLUSH*

Wątek e-papierosowy na miau jest tu:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=90390&highlight=

Ale wejście na ten wątek wymaga rejestracji na forum miau 8) Bo to takie pogaduchy są wewnętrzne w ramach forum *BOR*

Ale jakby e-papierosowicze jakoś tam zainteresowali się wsparciem kocich bid - byłoby bardzo miło *PG*


Coraz nas tu więcej, więc może w drugą stronę to też zadziała *FLIRT*
By Wo1tylla
#24546
Chciałem się przywitać.

O e-papierosie dowiedziałem się kilka dni temu z portalu gazeta.pl ... Szczerze mówiąc jestem pod wielkim wrażeniem i dziwi mnie, że wcześniej nic o tym nie wiedziałem. Poświeciłem trzy dni na obeznanie się z tematem, studiowanie forum wątek po wątku i ZAKUPIŁEM :)
Nie wiem czy padł właściwy wybór, ale nie chciałem już nikogo męczyć pytaniami czy lepiej to czy lepiej to - zaryzykowałem. Wybór padł na DSE901 - czarny w zestawie z dwoma bateriami i dwoma atomizerami do tego liquid DPG 15ml - Nikotyna Medium + wkład - Nikotyna Medium smak wiśnia + smak Mrlb - wszystko dzięki uprzejmości e-dymek.com ( póki co potwierdzam profesjonalizm obsługi)
Palę już jakieś 13 lat, obecnie około paczki LM light dziennie. Wszelkie próby rzucenia palenia ( poza jednym przypadkiem 9 miesięcznym ) jakoś nie wychodzą, nie potrafię rozstać się z samym nawykiem "pykania".
Przesyłka w drodze, mam nadzieję że dziś - jutro będzie u mnie, ale szczerze mówiąc jestem bardzo sceptyczny. Jestem niemal pewien, że nic z tego nie będzie...
Obym się miło rozczarował :)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By la.di.da
#24558
Wo1tylla pisze:Chciałem się przywitać.

O e-papierosie dowiedziałem się kilka dni temu z portalu gazeta.pl ... Szczerze mówiąc jestem pod wielkim wrażeniem i dziwi mnie, że wcześniej nic o tym nie wiedziałem. Poświeciłem trzy dni na obeznanie się z tematem, studiowanie forum wątek po wątku i ZAKUPIŁEM :)
Nie wiem czy padł właściwy wybór, ale nie chciałem już nikogo męczyć pytaniami czy lepiej to czy lepiej to - zaryzykowałem. Wybór padł na DSE901 - czarny w zestawie z dwoma bateriami i dwoma atomizerami do tego liquid DPG 15ml - Nikotyna Medium + wkład - Nikotyna Medium smak wiśnia + smak Mrlb - wszystko dzięki uprzejmości e-dymek.com ( póki co potwierdzam profesjonalizm obsługi)
Palę już jakieś 13 lat, obecnie około paczki LM light dziennie. Wszelkie próby rzucenia palenia ( poza jednym przypadkiem 9 miesięcznym ) jakoś nie wychodzą, nie potrafię rozstać się z samym nawykiem "pykania".
Przesyłka w drodze, mam nadzieję że dziś - jutro będzie u mnie, ale szczerze mówiąc jestem bardzo sceptyczny. Jestem niemal pewien, że nic z tego nie będzie...
Obym się miło rozczarował :)
Pozdrawiam


Wo1tylla,witaj *BYE*

Nie podchodź tak sceptycznie do e-palenia,jestem pewna,że miło się rozczarujesz jak przypasuje Ci akurat ten e-papieros i te liquidy,które wybrałeś ;)
Ja też byłam niedowiarkiem,ale z powodzeniem zastąpiłam analogi i już od początku czerwca tylko e-palę ;)
Myślałam,że będzie ciężko,ale mój pen całkowicie zaspakaja mi nawyk trzymania papierosa w ręce,zaciągania się i wypuszczania dymu :) Paliłam 10 lat Vogue ment,mocniejsze...
Zobaczysz,Tobie też to posmakuje :P I o ile zdrowiej dla siebie i innych :)
Co do Twojego wyboru e-petka i płynów to się nie wypowiem z braku doświadczenia ;)

Pzdr :D
By Wo1tylla
#24563
la.di.da pisze:
Nie podchodź tak sceptycznie do e-palenia,jestem pewna,że miło się rozczarujesz jak przypasuje Ci akurat ten e-papieros i te liquidy,które wybrałeś ;)
Ja też byłam niedowiarkiem,ale z powodzeniem zastąpiłam analogi i już od początku czerwca tylko e-palę ;)
Myślałam,że będzie ciężko,ale mój pen całkowicie zaspakaja mi nawyk trzymania papierosa w ręce,zaciągania się i wypuszczania dymu :) Paliłam 10 lat Vogue ment,mocniejsze...
Zobaczysz,Tobie też to posmakuje :P I o ile zdrowiej dla siebie i innych :)
Co do Twojego wyboru e-petka i płynów to się nie wypowiem z braku doświadczenia ;)

Pzdr :D


Powiem tak : wolę się sceptycznie nastawić i pozytywnie rozczarować :) Co do samego wyboru to tak jak już pisałem czytałem , czytałem i wyczytałem. Jak się sprawdzi to pewnie zbiegiem czasu dojdzie do kolejnego zakupu, tym bardziej z tego co obserwuję, nie chodzi tu o oszczędność pieniędzy tylko o zdrowie. Z tego co zauważyłem pierwszy zakup szybko przeradza się w kolejny itd....
Awatar użytkownika
By la.di.da
#24567
Dokładnie,lepiej mieć pozytywne zaskoczenie :)
Co do szkodliwości e-palenia to na pewno przeczytałeś,że nie ma jeszcze badań co do szkodliwego wpływu na "palących".
Ale ilość substancji chemicznych zawarta w analogach,a skład liquidów mówi sam za siebie...
Ja najbardziej się cieszę,że nie truję osób trzecich dymem z analogów....No i nie cuchnę nimi,mieszkanie też nie :)
Szybko docenisz te zalety :)
Poza tym po kilku dniach,jak zaczniesz odkrywać smaki i zapachy na nowo,to już totalnie się zauroczysz e-p ;)
A co do oszczędności to ja na pewno wydaję mniej przy e-p :) Przy analogach wydawałam ponad 10 zł dziennie,a przy piwku jeszcze więcej papierochów schodziło...
Teraz kartridż high (3,5 zł) starczał mi nawet na 3 dni.A od dwóch dni używam liquidu ment low (34 zł) i stosuję metodę drip smoking.
Zakrapiam ok 4-5 razy dziennie po ok.3 krople.Zobaczymy na jak długo starczy mi flakonik :)
Jak dojdzie do Ciebie przesyłka to pisz koniecznie jakie wrażenia *SMOKE*
By markap
#24568
I to chyba prawda.Mój pierwszy papieros to mild 401,niezbyt mi pasuje ,bardzo ciężko się pali,kupiłam drugi atomizer żeby sprawdzić czy wina nie leży po mojej stronie/nieumiejętnośc obsługi/.Dalej byłam niezadowolona ale zapasowało mi e-palenie więc zakupiłam colins pena i jest ok.Gorzej że często przebywam na ogrodzie i na powietrzu żadnym się nienapalam .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By la.di.da
#24571
markap,z tego co czytałam to w niektórych e-p zaciąganie jest utrudnione.Ja mam pena i taki problem jest mi obcy ;)
Tobie to się przytrafiło przy pierwszym podejściu do e-p,całe szczęście,że się nie poddałaś i zakupiłaś pena,który Ci spasował :D
Co do palenia w ogrodzie to coś w tym jest...Właśnie dziś w innym wątku o tym pisałam...
W domu pen ma moc,a w ogrodzie nie...Też właśnie dużo przebywam w ogrodzie,trawnik robimy,całkiem spory,wczoraj trawa została wysiana..Postawiony został płot,który trzeba malować,więc siłą rzeczy duuużo czasu na zewnątrz...
Więc uciekam do domku na "palenie" *LOL* Zupełnie odwrotnie niż przy analogach,hehe ;)
A używasz oryginalnych wkładów czy liquidu?No i jaka moc?

Widzę,że judge Ci odpisał.Jeśli chodzi o smak liquidu ColinsS'a w penie ColinsSowym to ma on całkowitą rację,potwierdzam,jest rewelacyjny!!!
Ja używam płynu ment low ColinsS'a prosto do atomizera,bez wkładów i jestem zachwycona i smakiem i mocą(choć to low )

Pzdr :)
By markap
#24587
judge pisze:markap zmień liquid na mocniejszy i do PENa ColinsSowy koniecznie! a do Milda Mildowy lub Pudelkowy, satysfakcja gwarantowana :)



Pudelkowy mam ale niewynalazłam jeszcze gdzie kupić mildowy .Pozdr

połaczono

la.di.da pisze:markap,z tego co czytałam to w niektórych e-p zaciąganie jest utrudnione.Ja mam pena i taki problem jest mi obcy ;)
Tobie to się przytrafiło przy pierwszym podejściu do e-p,całe szczęście,że się nie poddałaś i zakupiłaś pena,który Ci spasował :D
Co do palenia w ogrodzie to coś w tym jest...Właśnie dziś w innym wątku o tym pisałam...
W domu pen ma moc,a w ogrodzie nie...Też właśnie dużo przebywam w ogrodzie,trawnik robimy,całkiem spory,wczoraj trawa została wysiana..Postawiony został płot,który trzeba malować,więc siłą rzeczy duuużo czasu na zewnątrz...
Więc uciekam do domku na "palenie" *LOL* Zupełnie odwrotnie niż przy analogach,hehe ;)
A używasz oryginalnych wkładów czy liquidu?No i jaka moc?

Widzę,że judge Ci odpisał.Jeśli chodzi o smak liquidu ColinsS'a w penie ColinsSowym to ma on całkowitą rację,potwierdzam,jest rewelacyjny!!!
Ja używam płynu ment low ColinsS'a prosto do atomizera,bez wkładów i jestem zachwycona i smakiem i mocą(choć to low )

Pzdr :)

[/u[u]]
Dobrze że podpowiedzieliście że do colinsa orginalne liquidy.Mam pudelkowe i farsee.I znowu zakup następny *SMUTEK*

judge: do 60min można edytować swój post, nie piszemy drugiego jeżeli możemy zeydtować poprzednią wypowiedź.
Awatar użytkownika
By nessie
#24698
Witam wszystkich!
Cieszę się, że Was znalazłam.
Moje doświadczenie z e-papierosem jest skromne, ale coraz bardziej mi się to podoba. Na razie popalam sprzęt męża (ColinsS105). Szukam czegoś odpowiedniego dla siebie. Palę od ponad 40 lat i najwyższy czas skończyć...Palę od lat cienkie papierosy i e są dla mnie strasznie grube i ciężkie. Coś już wymyślili mniejszego? Acha, niesamowicie podoba mi czarny papieros z niebieską diodą (Janty mini fogger?). Coś doradzicie?
Pozdrawiam,
_____________________
nessie
(dwa psy i KOT)
Awatar użytkownika
By daro
#24711
Popatrz też na niebieskiego Ecisa, niby nie jest czarny ale wygląda ekskluzywnie, a do tego jest lekki poręczny (nawet do trzymania w ustach:)) i dymi jak lokomotywa. Moja żona stwierdziła że to najładniejszy papieros z mojej kolekcji :)
Awatar użytkownika
By Pelcu
#24746
Moja też wybrała ECIS'a - ale czarnego :) Jeszcz nie dotarł (paczka w drodze) więc nie napiszę jak wrażenia z palenia. Ale do ECISa przekonały ją takie zalety, jak 12 miesięczna gwarancja (np Intellicig EVO daje tylko 1 miesiąc), wygląd podobny do Colinss Pen i dość tanie wkłady o całkiem przyzwoitej pojemności. No i oczywiście opinie z tego forum - póki co, wszyscy ECIS'a chwalą :)
Tu jest temat o ECIS-ach: viewtopic.php?f=51&t=1215
Tu jest sklep: www.ecis-shop.eu
Awatar użytkownika
By judge
#24747
Wybacz kolego ale N901 NIJAK NIE JEST PODOBNY do papierosów PEN STYLE.

N901 jest mocno zmodyfikowanym/usprawionym/przerobionym modelem DSE901 - bliżej mu do Smuke Platinum 3G i DSE901 niż do e-papierosów z typu PEN STYLE.

N901
kategoria Mini E-Cigarettes (długość e-fajek w kategorii: 116mm - 139mm)
Obrazek

PEN STYLE
kategoria Pen Style E-Cigarettes (długość e-fajek w kategorii: 140mm - 160mm)
Obrazek
Awatar użytkownika
By Pelcu
#24756
No macie rację z technicznego punktu widzenia :)
Ale jak spojrzeć na zdjęcia i opisy podane przez judge to:
1. Wyglądają podobnie (he, he)
2. Jeśli jeden będzie miał długość 139mm, a drugi 140 mm to będzie tylko milimetr różnicy.

Więc trochę podobieństwa jest :)
Awatar użytkownika
By Pelcu
#24762
Wow - fajne zdjątko :)
Dzieki - to mi wiele wyjaśniło. Możnaby zrobić takie zdjątko z większą jeszcze ilością różnych e-papierosów - przynajmniej tych najczęściej używanych. Wielu początkującym już ddłoby to na dzień dobry niezły przegląd sytuacji.
Awatar użytkownika
By nessie
#24814
Dzięki za podpowiedź!
Nie zauważyłam wcześniej ectis'a N901 z niebieską diodą! Ten ciemnoniebieski jest piękny, a czy czarny też ma niebieską diodę? Nic na ten temat nie ma na stronie sklepu e-Jack'a.
Pzdr

_____________________
nessie
Awatar użytkownika
By E-JACK
#24818
nessie pisze:Dzięki za podpowiedź!
Nie zauważyłam wcześniej ectis'a N901 z niebieską diodą! Ten ciemnoniebieski jest piękny, a czy czarny też ma niebieską diodę? Nic na ten temat nie ma na stronie sklepu e-Jack'a.
Pzdr

_____________________
nessie



Witam,
Czarny i biały maja diody pomarańczowe ;)
Awatar użytkownika
By nessie
#24823
E-JACK pisze:
nessie pisze:Dzięki za podpowiedź!
Nie zauważyłam wcześniej ectis'a N901 z niebieską diodą! Ten ciemnoniebieski jest piękny, a czy czarny też ma niebieską diodę? Nic na ten temat nie ma na stronie sklepu e-Jack'a.
Pzdr

_____________________
nessie



Witam,
Czarny i biały maja diody pomarańczowe ;)


No to lecę na stronkę po niebieściutkiego *TANIEC*
__________________
nessie
Awatar użytkownika
By yamaykee
#24859
Witajcie

Dzisiaj przyszedł do mnie mój pierwszy e-papieros - trendy 808, więc to chyba dobry moment, żeby się przywitać.

Jak na razie to mam wrażenie, że po paru buchach bardziej mi się chce palić niż przed, ale się nie poddaję i mam nadzieje że uda mi się zastąpić analogi cyfrówkami. Już mam ochotę sprawić sobie jakiegoś pena - uwielbiam gadżety :)
Awatar użytkownika
By kamowa
#24861
ja oficjalnie tez tutaj sie ujawnie. :D forum wertuje od pewnego czasu, od BARDZO niedawna zaciagam sie evo, ale oficjalnie moge byc juz uznana za e-fajoholiczke. w drodze dse 901. i masa liquidow *TANIEC* i juz sie nakrecam na kolejne (janty i jakis pen), powstrzymuje mnie tylko gigantyczna dziura budzetowa *BOJE SIE* ;) wczoraj z powodu wyladowania baterii nastapila mala zdrada z reszta paczki l&m, ale kiedy mam naladowanego eszluga o zwyklym nie ma mowy :D poza 100x lepszym smakiem i wrazeniami ogolnymi, nieziemsko jara mnie to 'kolekcjonowanie', te rozne bajery, kolorowe baterie, swiatelka, disco i gitara *CZAJNICZEK* poza tym ujawnia sie zylka mlodego chemika i eksperymentatora od siedmiu bolesci *LOL*
By Wo1tylla
#24946
la.di.da pisze:Jak dojdzie do Ciebie przesyłka to pisz koniecznie jakie wrażenia *SMOKE*


Witam ...
Przesyłka doszła...podziękowania dla e-dymek.com ( przepraszam za reklamę :), ale uważam, że warto )
Po kolei... rozpakowałem i pierwsze wrażenie WOW - to naprawdę ładnie wygląda ( przypominam, że zamówiłem czarny dse901 + drugą baterię i drugi atomizer ). Wrażenia estetyczne jak najbardziej zadowalające, ale przecież nie o to tu chodzi żeby to wyglądało.
Szybkie przejrzenie instrukcji, przykręciłem baterię, włożyłem wkład i buch :)
Pierwsze machy...to faktycznie działa. Efekt lepszy niż się spodziewałem, nie mówię że jest super, ale całkiem całkiem.
Użytkuję dopiero drugi dzień, ale mam już swoje ale...

1. Nieregularna ilość dymu...Na początku stwierdziłem, że to wina baterii w końcu jej nie ładowałem ( stwierdziłem, że najpierw obie wypale a potem 8 godzinne pierwsze ładowanie ). Dzisiaj jednak doszedłem do wniosku, że to wina szybko wyczerpującego się wkładu ?? )

2. Strasznie szybko wyczerpują się wkłady jak dla mnie to kilka pierwszych machów jest zadowalająca potem już raz jest dym raz go nie ma.
Nie wiem czy tak powinno być, z krótkiej praktyki wynika, że po kilku machach należy pokropić wkład ( ja na wszelki wypadek jeszcze wpuszczam 2 krople w atomizer )

3. W związku z brakiem dymu, często zaciągam się "intensywnie" wtedy w buzi czuję liquid - może to błędy początkującego.

4. SMAKI - o ile na początku poczułem wiśnię, a potem przez chwilę kawę to teraz nakrapiam kawą, palę, później zmieniam na atomizer z wkładem regular High i czuję to samo :(. Generalnie czuję jeden smak ani kawa, ani wiśnia.

5. Ciężko mi się napalić. Może to wina tego, że wkłady i liquid mam Medium, ale przecież w oryginalnym zestawie był wkład high. Celowo zostawiłem go na rano... No cóż ledwo dojechałem do pracy i musiałem zapalić analoga LM - Light.

6. Przy każdym zaciąganiu gwiżdże mi powietrze przy atomizerze. Tak powinno być ?

Reasumując po kilku godzinach - zabawka fajna, ale brakuje mi tego żeby chociaż tak 2 x po 10 minut móc sobie popykać bez doładowań.
Najchętniej wybróbowałbym jakieś inne e-cigarety, może jest jakiś bardziej odpowiadający mi model.
To tyle na początek
By Wo1tylla
#24969
Kilka kolejnych godzin i kolejne wnioski :)

1. Nieregularna ilość dymu... - jak podejrzewałem mało liquidu - problem rozwiązany
2. Szybko wyczerpujący się wkład - fakt, ale to też zależy ile zakropię - jak przesadzę od razu wiem, bo czuje liquid w buzi.
3. Cały dzień bez normalnej fajki ??? Normalnie już pół paczki by poszło :)
4. Palenie w aucie przy zamkniętym oknie - rewelacja.
Awatar użytkownika
By nessie
#24978
He he, ja od trzech dni tylko 4 sztuki analogów wypaliłam...normalnie byłoby 100.
Tylko się boję, że więcej nikotyny wdycham, bo tak mnie to bawi, że się nie mogę oderwać.
Wo1tylla, masz rację palenie w samochodzie to sama radość. Żadnego śmiecenia, popielniczka i okolice czyściutkie!
Czekam niecierpliwie na mojego N901 Midnight blue, bo ColinsS'a musze oddac mężowi.
_____________________________
nessie
By lika
#24979
Witam wszystkich razem i każdego z osobna ;-)

E-petka mam od miesiąca. Od ok. 2 tyg. bez analoga. Wcześniej analogi dopalałam czekając na naładowanie się baterii (miałam 2, ale po powrocie do domu okazywało się, że jedna nie zdążyła się naładować, a druga właśnie padła :(). Ale analogi już mi nie smakowały!!!
Paliłam jakieś 15 lat, ok. 1,5 paczki dziennie :(, light menthol, potem vanilia. Zawsze w papierosach brakowało mi jakichś smaków owocowych (dawno temu były Crazy, ale dość podłej jakości). Tak więc E-pecik jest spełnieniem moich marzeń - nie dość że nie śmierdzi to jeszcze jaki smak...
Do tej pory e-paliłam liquid menthol, kawę i cherry. I właśnie cherry jest OK! Teraz poszukuję tylko najlepszego smaku wisienki (trudny wybór wśród producentów...)

Pozdrawiam
By lukasz
#25023
Witam

Od wczoraj używam Evolution po ok 2 latach palenia analogów light (ostatnio Lucky Strike).

Pierwsze wrażenia:
-dymek bardzo fajny :]
-hit w gardło jak w analogach :D
-bateria naładowana wytrzymała ok godziny; następnie ładowanie niecałe 4, ale nie zaświeciła się dioda pełnego naładowania
-za dużo nikotyny jak dla mnie (w zestawie był regular high 18mg)
-smak niezły, nie analogowy, ale może być; jakiś smakowy z mniejszą ilością nikotyny powinien być jeszcze lepszy
-niestety zwiększenie apetytu :(
-zużycie: ok. 1,5 wkładu dzisiaj; 1 wkład wczoraj wieczorem (ale to raczej ciekawość posiadania nowego gadżetu)
-zapaliłem też dzisiaj jednego analoga: niedobrze, śmierdzi, popiół... tylko proces wyciągania z paczki i odpalania jakoś tak dziwnie przyjemny

Pozdrawiam
Łukasz

PS. idę skrobnąć jakąś propozycję spotkania w Krakowie
By Wo1tylla
#25056
nessie pisze:Wo1tylla, masz rację palenie w samochodzie to sama radość. Żadnego śmiecenia, popielniczka i okolice czyściutkie!

_____________________________
nessie


Jadę dzisiaj na myjnie wyczyścić auto i zapomnieć o popiele na dywanikach :)
Już mnie korci do nowego zakupu...jakiegoś e-petka z większym wkładem.
A zapytam użytkowników DSE 901 jak często zakrapiacie wkład ?
Mi wychodzi koło 10 x dziennie to normalne czy ja przesadzam ?
Awatar użytkownika
By yamaykee
#25057
Wo1tylla pisze:(...) Już mnie korci do nowego zakupu...jakiegoś e-petka z większym wkładem. (...)


coś w tym jest, ja też się już za kolejnym e-petem rozglądam :)
By Wo1tylla
#25059
yamaykee pisze:

coś w tym jest, ja też się już za kolejnym e-petem rozglądam :)


Ja najchętniej przed zakupem coś bym zobaczył, dotknął, spróbował...niestety we Wrocławiu nie ma żadnych stacjonarnych sklepów.
Często jestem w Wawie ( taka praca ), może uda mi się obejrzeć coś w stolicy.
Awatar użytkownika
By mysior
#25206
Witam wszystkich 'palących inaczej' :wink: .I stało się, po 25 latach palenia analogów czas na zmianę :D .Wczoraj dotarł do mnie zestaw DSE901.Jako stary palacz rzuciłem się do palenia a tu 'figa',baterie rozładowane :( .Ale po naładowaniu jest OK *SUPER* .Ciekawe czy wytrzymam bez analoga, tak sobie myślę że najgorszy będzie 4(5) dzień.Jak na razie takie palenie bardzo mi się podoba i mam nadzieję że do analoga nie wrócę, czego i Wam życzę :wink:
Awatar użytkownika
By Dziadek Mróz
#25452
Witam "nowoczesnych" palaczy :)
Na pewno w najbliższych dniach pozwolę sobie nieco zaśmiecić forum, bez obaw, wyłącznie w celu wybrania dobrego-pierwszego papie...tfuu e-papierosa ;)
By Gargeliach
#25475
Witam Wszystkich!:)
Jestem młodym e-palaczem bo dopiero od wczoraj!
Byłem w sklepie we Wrocławiu i aż się zdziwiłem bo w tą sobotę (dzień w którym sklep został otwarty) Został wykupiony prawie cały zapas!
Pozdrawiam:)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 205
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.