EPF
Adaptery, przedłużki, pierścieniem i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By miron52
#228696
Miałem przejściówkę 901/4081 i bez problemu używałem na niej kartomizery Pure i atomizer N901. Niestety rozpadła się, więc zamówiłem przejściówki 901/4081 i 901/4081, ale z innego źródła. I dostałem adaptery, do których Kartomizer Pure i atomizer N901 po prostu wpadają. Średnica jest o wiele większa. Jaki to może być gwint wewnętrzny w baterii, który ma większą średnicę od 4081 ?

Nikt nie wie co to może być ?
Awatar użytkownika
By Potek
#228758
Podstawowa sprawa to jest taka że gwint 4081 to nie jest gwint Pure czy też N901. Te papieroski maja gwint 601 to którego przejściówek nie ma. No i właśnie gwint 4081 jest większy od gwintu 601 czyli takiego jaki mają Pure i N901. To że poprzednio udawało ci się skręcić te dwa gwinty to wina niedokładności wykonania poprzedniej przejściówki. Teraz masz wykonaną dokładniej i nie skręcisz. Mam przejściówkę 510/4081 w którą da się wkręcić kartomizery Pura i taką jak Ty 901/4081 w którą nie da się ich wkręcić. I oto cała tajemnica :D
Awatar użytkownika
By healthiest
#228777
Ja też się posługuję taką przejściówką (za luźną). Ścisnąłem ją trochę szczypcami i kartki Pura wkręcam aż miło.
Zrobiłem po prostu tą "niedokładność" i jest OK :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Filemon
#236717
jak by ktoś strugał coś takiego to z miła chęcią też zakupie bo podoba mi się ceramiczny atomizer z X6 ;P myślę że na volishu by to całkiem fajnie działało

jak ktoś by się podjął to prosił bym o przejściówkę 510 - 601 :D
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.