EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By arekk
#183334
Krótko rozwinę temat. Pierwszy papieros - wrzesień, albo październik 2009, czyli będzie teoretycznie około 9, lub 10 miesięcy (chyba, że moja matematyka o godzinie ósmej rano w niedzielę jest wyjątkowo daremna :) ). Otóż moi mili - nie palę analogów na stałe już jakieś 4 miesiące, bo z powodu przerwy technicznej (awaria Rm107 i zbieranie się z zakupem nowego e-p) przez pewien czas dusiłem się śmierdzielami. Od miesiąca, popalam e-p głównie w weekendy i czasem w tygodniu przy dobrej herbatce. Natomiast każdego dnia pozwalam sobie zapalić cygaretkę, lub też kretki (najczęściej Djarum Black). Zwykle tytoniowego zapalę jednego i gaszę w 3/4 (mam po prostu dość), chyba, że chce mi się mocno kopcić, to spalę nawet dwa. Jednak jak dorwę się do e-p to potrafię w jeden dzień, lub jedną nocną imprezę przerobić na chmury nawet 5ml liquidu.

To tak w skrócie. Co jednak uważam za sukcesy, a co za porażki...
Sukcesy:
-nie palę zwykłych analogów, nie truję się w każdej wolnej chwili, tak jak kiedyś (pomimo młodego wieku).
-odczuwam dużą satysfakcję ze smaku, jaki ma dym e-p
-nie mam podtrutych kubków smakowych, dzięki czemu w pełni (w końcu) odczuwam smak potraw.
Porażki:
-wciąż palę tytoń (w formie cygaretek i kretków), jednak dużo mniej i zwykle bez spalania bibułki (bo najczęściej jednak wybieram zwykłe cygaretki)
-wciąż czuję uzależnienie od nikotyny; myślałem, że podołam, jednak piąte podejście do "dnia na zerówce" uświadomiło mi, że nałóg wciąż siedzi głęboko we mnie
-paląc e-p pochłaniam duże ilości nikotyny, która, choć daje znane wszystkim (e)palaczom przyjemność i odprężenie, wciąż truje mój organizm.

Czyli formalnie jestem hybrydowcem, z rzadka pykającym e-p. Jednak mimo tego, że nie udało mi się całkowicie rzucić tytoniu, jestem niemalże w stu procentach pewien, że nie udałoby mi się osiągnąć takiego rezultatu bez naszego ulubionego elektronicznego gadżetu. Znając siebie i swoją "słabą silną wolę" dalej paliłbym paczkę, lub co najmniej pół paczki jakichś (coraz droższych) analogów.
By bodzio102
#183437
Bardzo podobny wątek został założony tutaj
viewtopic.php?f=27&t=8734
Może poczytanie niektórych postów przyda ci się do ostatecznego rozprawienia z analogami? :? A tak z doświadczenia mogę poradzić tylko żonglowanie smakami i mocami liquidu oraz zakup nowego e-p dającego kopa. :)
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.