EPF
Adaptery, przedłużki, pierścieniem i inne ustrojstwa, które mogą Ci się przydać przy modernizacji e-papierosa.
Awatar użytkownika
By Filemon
#205977
Mam pytanko czy takie połączenie będzie działać jeśli zakupie przejściówkę dostępną na dpv9 510-801? Głównie chodzi o przepływ powietrza.
Awatar użytkownika
By Filemon
#205983
czyli musiał bym kupić inny penowy atom?
Awatar użytkownika
By fojcik
#205985
Z tego co czytałem, atomek Milda ma problemy związane z przepływem powietrza ( za duży przepływ )
Na innych 801 nie ma takiego problemu. Opisywała to navegare .

cytat: navegare

Aaaaa, dziurkologia stosowana.
Faktycznie z mildem może być problem.
Janty działa, 302 i 801 też.
Awatar użytkownika
By Filemon
#205994
trochę mnie to dziwi bo mild chyba jako jedyny ma dziurki w baterii żeby zwiększyć przepływ powietrza do atoma ;) więc myślałem że prędzej będzie taki problem iż nie będzie się dało tego uciągnąć a nie że będzie przeciąg :P
Awatar użytkownika
By Filemon
#206097
Awar czyli twierdzisz że takie połączenie dizała?
By Awar
#206424
Filemon pisze:Awar czyli twierdzisz że takie połączenie dizała?

No pewnie, przecież paliłem :)
Edit: przejściówka od Peleona, o innych się nie wypowiadam, bo nie znam. Być może są takie same.
Awatar użytkownika
By vincent
#206426
fojcik pisze:Z tego co czytałem, atomek Milda ma problemy związane z przepływem powietrza ( za duży przepływ )
Na innych 801 nie ma takiego problemu. Opisywała to navegare . Faktycznie z mildem może być problem. Janty działa, 302 i 801 też.

Zawsze z Mildem był problem ... chyba tylko w wymianie nie było, ale w działaniu zawsze był. Jaki by ten Mild nie był - nowy, stary typ. Pierwsza, druga generacja ... jakoś próbowałem i nie polecam niestety, choć chciałbym bo ładne to jest.
Awatar użytkownika
By eRKa
#206452
vincent pisze:
fojcik pisze:Z tego co czytałem, atomek Milda ma problemy związane z przepływem powietrza ( za duży przepływ )
Na innych 801 nie ma takiego problemu. Opisywała to navegare . Faktycznie z mildem może być problem. Janty działa, 302 i 801 też.

Zawsze z Mildem był problem ... chyba tylko w wymianie nie było, ale w działaniu zawsze był. Jaki by ten Mild nie był - nowy, stary typ. Pierwsza, druga generacja ... jakoś próbowałem i nie polecam niestety, choć chciałbym bo ładne to jest.

To znaczy, że ja jestem jakimś pechowcem :wink: , bo u mnie Mild 201 działa niezawodnie od 356 dni.
Wymieniłem na gwarancji jeden atomizer po 77 dniach, drugi padł po ponad 200 dniach,jeden jeszcze działa, choć dość ciężko się ciągnie :) , dokupiony działa bardzo dobrze, również z przejściówką (z dpv9)i bateriami Volish i Kamikaze.Jedną baterię 201 wymieniłem na samym początku, druga działa nadal, dokupione 2 też.W zestawie 401 nie wymieniałem niczego (311 dni) :) .
Oczywiście obecnie rzadziej palone, ale 201 zawsze gotowa,kiedy zmęczą :? mnie atomizery serii 510, 401 do "próbowania moich próbek".
To również jeden z powodów zakupu Volish'a. Męczyłem go ostatni miesiąc w warunkach plażowo-namiotowych i działa świetnie (ale o tym gdzie indziej napiszę, bo odbiegłem od tematu, sorry :wink: )
Awatar użytkownika
By vincent
#206479
eRKa pisze: To również jeden z powodów zakupu Volish'a. Męczyłem go ostatni miesiąc w warunkach plażowo-namiotowych i działa świetnie (ale o tym gdzie indziej napiszę, bo odbiegłem od tematu, sorry :wink: )

A to już inna sprawa - "Ego Volish" to może się podobać :D (bo nie musi korzystać ze sprzętu Milda) - no ale tu bateria i jej elektronika gra rolę. Zachęcam do lektury wątlu o baterach Ego a zwłaszacza wypowiedziach "@Lennina".
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.