EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By Marecki
#201763
Zakupiłem w rm1 w ramach promocji mrlb i mięte, wszystko 18mg i muszę przyznać, że mrlb to porażka. Zero dymu i smaku, natomiast mięta fantastyczne odczucia aż chce się inhalować non stop. Pykam sobie fajeczkę M201
By feleksc
#204652
napiszcie cos o tych smakach:król dawidek czy blue lagoon
Awatar użytkownika
By pawko2009
#204673
Król Dawidek to inaczej Davidoff tylko że etykietka była robiona na specjalne zamówienie.Jest po prostu super posmak orzechowy.Zaś Blue lagoon jest owocowy posmak pełna egzotyka/ananas,pomarańcz,banan/ na lato mniam mniam.
Awatar użytkownika
By pawko2009
#204677
Ja mam 3X125ml Blue Lagoon żeby czasem mi nie zabrakło :lol: :lol: :lol:
By feleksc
#204741
super-to będą moje następne

navegare: wstaw proszę odstęp gdzieś w opisie papierosów w profilu - strona się rozlatuje
Awatar użytkownika
By sieniek
#204792
Ja do dłuższego inhalowania nie polecam blue-lagoona, po 10 minutach robi się taki "mdły". Ale od czasu do czasu jako przerywnik nie jest najgorszy ;).
By feleksc
#204795
Mi ostatnio truskawke chcieli obrzydzić,i nie zdołali -dla mnie super smaczek a dla innych za słodki lub za mdły.
Awatar użytkownika
By sieniek
#204806
Feleksc, broń Panie! ja Ci nie chce nic obrzydzać!!, tylko dziele się z Tobą moją opinią na temat danego smaku ...
By feleksc
#205060
sieniek pisze:Feleksc, broń Panie! ja Ci nie chce nic obrzydzać!!, tylko dziele się z Tobą moją opinią na temat danego smaku ...


Jasne,masz racje,muszę spróbować cytrusa-widziałem gdzieś w sklepiku...
By magda10
#206178
A ja muszę sobie kupić jeszcze blue lagoon.
By radek69
#209238
do rm1
a który to jest usa-mix boge
i czy sprzedajecie w większych ilościach np 300 ml
pzdr
Awatar użytkownika
By skawa80
#210660
Zakupiłem na próbę dwa smaki RM1 po 10ml- kawa, wanilia. No i się zawiodłem, po pierwsze smakiem a raczej problemem z jego rozpoznaniem a po drugie słabym dymieniem. Choć muszę tu zaznaczyć, że testowałem je tylko na penie co może nie do końca jest wiarygodne poprzez atomizer. Z drugiej jednak strony "palę" liquidy od Kinga i smak jednak jest...Lepiej zakupić na próbę małe ilości np. 5 lub 10 ml od różnych producentów i wybrać swój smak :mrgreen:
Oczywiście moja ocena jest subiektywna. Zakupie jeszcze 2 smaki od Rm1 i zakropię nimi RIVĘ a doznania oczywiście opiszę na forum.
pozdrawiam

Scalono - TomQ
By Oowad700
#210665
Dziwne,ja miałem dużo smaków od Rm1 i wszystkie były OK.Smak dobry i dymek też.
Awatar użytkownika
By SoliDeo
#210942
A próbował ktoś zrobić własny liquid i wykorzystać do tego aromat od Rm1 cynamonowy i pomieszać z jabłkiem?
Awatar użytkownika
By adamk9
#210947
skawa80 pisze:Zakupiłem na próbę dwa smaki RM1 po 10ml- kawa, wanilia. No i się zawiodłem, po pierwsze smakiem a raczej problemem z jego rozpoznaniem a po drugie słabym dymieniem. Choć muszę tu zaznaczyć, że testowałem je tylko na penie co może nie do końca jest wiarygodne poprzez atomizer. Z drugiej jednak strony "palę" liquidy od Kinga i smak jednak jest...Lepiej zakupić na próbę małe ilości np. 5 lub 10 ml od różnych producentów i wybrać swój smak :mrgreen:
Oczywiście moja ocena jest subiektywna. Zakupie jeszcze 2 smaki od Rm1 i zakropię nimi RIVĘ a doznania oczywiście opiszę na forum.
pozdrawiam

Scalono - TomQ


Ja te liquidy próbowałem na Ego. Też smaki wydają się nie do rozpoznania. Ogólnie smak dobry lecz nie czuć różnicy pomiędzy kawą a wanilią. Najlepszą kawę ma chyba Poltiko. Zrobiłem błąd dodałem aromat z kawy Inawery i niestety wyszła okropna rzecz. Przestrzegam przed takimi eksperymentami. 30 ml poszło do kosza. :-)
By usedomer
#230305
mam kamikaze i na nim testowalem od rm1 chesterfielda- rewelacja! whiskey- tak jak od kinga- denaturat ale ciut slabszy.
w kolejce czeka kilka smakow tytoniowych.
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#230435
Mam wiele owocowych, ale ostatnio moje ulubione smaki to Blue lagoon, Jagoda i Winogron. Są genialne!
By Croppek
#245090
zazwyczaj kupuję te od e-kinga, ale że dzisiaj nie przejeżdżałem obok ich sklepu to postanowiłem spróbować czegoś innego. Pani na stoisku z perfumami, miała kilka do wyboru z rm1. Zakupiłem tobacco 18mg, 10ml. W porównaniu do e-kinga to ten akurat smak wypada lepiej, no i wydaje mi się gęstszy. Test trzech kropel( taki mój własny teścik) wykazał, że robię więcej zaciągnięć niż na kingu.
Napisałem, że smak wypada lepiej niż kinga, ale nie pozostanie moim ulubionym, jednak wybór rm1 jest ogromny i myślę, że znajdę coś dobrego dla siebie.
Awatar użytkownika
By neonno
#248511
Cześć, koło południa przyszła paczka z rm1, mięta, oprócz tego LM i LuckyStrike. Tytoniowych jeszcze nie testowałem, ale mięta..takiej mięty szukałem, już wiem, że będzie to u mnie stała pozycja :-)
By ferret
#249123
Panie Piotrze, w dniu 14.12 zlozylem zamowienie nr 2860 na 3x125 ml liquidu. Otrzymalem 3x100ml. Dwa razy pisalem z prosba o doslanie brakujacej ilosci. Ostatni raz 28.12. Mimo Panskich zapewnien, ze natychmiast po Nowym Roku dostane przesylke, do dzis nic do mnie nie dotarlo.

Uprzejmie prosze o pelne zrealizowanie mojego zamowienia i doslanie brakujacej ilosci.

Pozdrawiam,
Maciej
Awatar użytkownika
By Rm1
#251524
Panie Macieju,

Świeta racja, najmocniej przepraszam, miedzy swiętami pracowaliśmy na 50% potem remanent i zeszło, bije sie w piersi, ale jutro wysyłam 100 zamiast 75 ml, mam nadzieje, że będzie pan usatysfakcjonowany

pozdrawiam

Piotr
Awatar użytkownika
By zbig65
#253982
adamk9 pisze:Ja te liquidy próbowałem na Ego. Też smaki wydają się nie do rozpoznania.

No cóż...dla mnie te liquidy to największa porażka; zakupiłem 6 różnych smaków - 5 tytoniowych i kawę (o tym nie bedę pisał, bo po prostu z tym smakiem nie trafiłem); wszystkie tytoniowe nie do rozpoznania, mdłe, bez jakiejś wyrazistej, dającej się rozpoznać nuty. Gdyby to był mój pierwszy zakup, bardzo bym się zraził. :(
By ferret
#255165
Rm1 pisze:Panie Macieju,

Świeta racja, najmocniej przepraszam, miedzy swiętami pracowaliśmy na 50% potem remanent i zeszło, bije sie w piersi, ale jutro wysyłam 100 zamiast 75 ml, mam nadzieje, że będzie pan usatysfakcjonowany

pozdrawiam

Piotr


Panie Piotrze, przesyłkę dostałem, dziękuję bardzo.

Pozdrawiam,
Maciej
Awatar użytkownika
By Rm1
#256255
Bardzo prosze, jeszcze raz przepraszam i zapraszam ponownie.

Piotr
Awatar użytkownika
By adrosx
#269371
Hej,
Probowalem - mialem smaki menthol i czekolade i jakos mi nie podpasowaly.
Jakosc dymu ok
Ale ze smakiem juz gorzej, menthol jakis taki slaby, a czekolada.... wypalilem bo wypalilem, ale nie przypadl mi do gustuu.
Awatar użytkownika
By zento
#273408
Zakupiłem 125 ml (promocja) Marlboro red od boge w rm1. Kurcze niestety za słabe bo tylko 6 mg nikotyny. Smak rewelacja, nie mogę się oderwać od bateryjki albo kibelka :). Paliłem na kartkach milda i kiepsko oddawały smak. Na kartomizerach trendy 208 rewelacja. Wącham jeszcze wydmuchiwany dymek. Szkoda, że nie ma wzmacniaczy mocy soczku :)
Awatar użytkownika
By masive82
#273409
zento pisze:Zakupiłem 125 ml (promocja) Marlboro red od boge w rm1. Kurcze niestety za słabe bo tylko 6 mg nikotyny. Smak rewelacja, nie mogę się oderwać od bateryjki albo kibelka :). Paliłem na kartkach milda i kiepsko oddawały smak. Na kartomizerach trendy 208 rewelacja. Wącham jeszcze wydmuchiwany dymek. Szkoda, że nie ma wzmacniaczy mocy soczku :)

nic trudnego - kup tej samej firmy ten sam smak, tylko że mocniejszy - np 18mg - poł na pół z każdego i masz ok 12mg liquid
Awatar użytkownika
By zento
#273467
I tak właśnie będę musiał zrobić.
Awatar użytkownika
By Rm1
#276255
Chciałbym poinformować, że od dziś w sprzedaży dwa nowe smaki: Mrlb green oraz piwo.
Serdecznie zapraszam, świeżutka dostawa przybyła

pozdrawiam

Piotr
Awatar użytkownika
By agarak
#277245
Popalam już marlboro miętowe i muszę przyznać, że bardzo mi pasuje ten liquid. Nie nachalna mięta z nutą tytoniu. Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
By maciejaszek
#277340
Dziś otrzymałem przesyłkę od RM1. 5ml Blue Lagoon, gumy balonowej, Marlboro Red i 10tka State express. Posmakowałem póki co Blue Lagoon. Z pewnością zamówię więcej. Smak super orzeźwia, ładnie pachnie, nie ma nic niechcianego w smaku. Moc 12 ładnie kopie, bo wypaliłem kilka kropel, a w głowie mi szumi. Troszkę dymu mogłoby być więcej, ale to już drugorzędna sprawa. Smak rekompensuje dymienie :wink:
Kopcone na Colinssie Age, kartomizerach Cigito. W domu sprawdzę na kablu :wink:
Polecam!
Awatar użytkownika
By Blair
#277504
Jak narazie sprobowalem tylko kilku smakow i moje wrazenia to:

MRLB Green - bardzo fajny mentholowy smak z czyms delikatnie tytoniowym w tle. Osobiscie mi smakuje i nawet pokusilbym sie o stwierdzenie, ze przypominaja w jakims stopniu smak mentholowych papierosow.
Czekolada mleczna - czuje baaardzo slodka czekolade, jak na moj gust zbyt mdly, ale na deser po obiedzie powinen sie nadac :)
Piwo - niebardzo wiem jak to opisac, czuc wyraznie posmak alkoholowy z czyms jeszcze. Niestety niebardzo mi podszedl, porownalbym do whisky innych firm.
Kubanskie cygaro - zbyt mocno 'perfumowany', podobny do kingowego (niestety)
Blue Lagoon - slodki do przesady, czuc cukierki albo gume balonowa. Od czasu do czasu bardzo fajny :)
By zxranke
#281082
właśnie stałem się posiadaczem nowego smaku mrlb green
cóż mozna powiedzieć o nim, mietowy posmak bardzo wyrazisty i tytoniowy smak do tego, kop ładny, dym też, po liquidzie 2xmięta ten oddaje bardzo dobrze smak mojego ulubionego zielska, polecam go każdemu kto lubi....miętowe doznania smakowe:)
Awatar użytkownika
By Kriss
#281095
Oj nie pasują mi te płyny...

Tobacco - smak bardzo łagodny, ciężki do porównania z czymkolwiek, jeśli ktoś lubi takie nieagresywne aromaty, pewnie będzie mu pasować, ja akurat nie lubię.

French pipe - o nim już pisałam, dla mnie mdląco słodki, z owocowymi posmakami, spodziewałam się czegoś kompletnie innego.

Dodam jeszcze, że dla mnie te płyny, o ile dymią w porządku, mają jakiegoś bardzo słabego kopa. Wapowałam 18-ki, a czułam się jakbym paliła 12-ki.

Czekam jeszcze na jeden smak, który kupiłam z rozpędu zanim dobrze popróbowałam tamtych, zobaczymy, jak będzie.
By mxxrs
#283268
To i ja się wpiszę...
Po 1 duży plus dla rm1 , że mają butelki 5ml. Nie zawsze chce się kupować 15 czy 20 ml na próbę.

Marlboro Red 12mg - mocny, tytoniowy, z delikatnym orzechowym posmakiem. Ja osobiście fanem orzechów nie jestem ale liquid jak najbardziej ok.
Wiśnia 12mg - Wiśnia w 100%, na dodatek drapie lepiej niż nie jeden tytoniowy
Wanilia 12mg - Na początku jest smak tytoniowy, później słodki posmak, na końcu nutka wanilii.
Osobiście samego mogę popalić pół dnia i starczy, nie mniej wymieszane ze smakiem tytoniowym w proporcji 1:3 - pyszny ! Świetny posmak wanilii.
Mild Seven 12mg - bardzo dobry tytoniowy smak. Warty wypróbowania. Bez orzechowego posmaku, którego ja osobiście nie jestem wielkim zwolennikiem więc dla mnie super
Windston 12mg - kolejny, również bardzo dobry tytoniowy liquid. Z bardzo delikatnym posmakiem czegoś wyraźnego ale czego to nie wiem. Różnica pomiędzy Mild7 a tym jest taka, że tu smak jest bardziej wyraźny a dym łagodniejszy, w mildzie smak delikatniejszy ale dym bardziej drapiący. Tak czy tak - dla lubiących liquidy tytoniowe - w pełni godny polecenia
Blue Lagoon 12mg - to jest mega !! Smakuje jak cukierki pudrówki. Dokładnie tak samo. Pycha !! Fakt, słodki, może nie na miesiąc palenia non stop ale jako przerywnik - rewelacja :)
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#287364
RM1 zaprzestało sprzedaży własnych liquidów? gdzie Blue Lagoon? mam jeszcze mały zapas, ale co będzie w przyszłości?
Awatar użytkownika
By Rm1
#287395
nie zaprzestało :) będą będą, ponieważ szykują sie spore zmiany u nas więc chwilowo nie ma ich na sklepie, ale prosze sie nie martwić, wrócą

pozdrawiam

Piotr
By Nep
#288387
Zakupiłem sobie na próbę 10ml/18mg Camela. Wapuję w tanku.
Smak bardzo przyjemny, co ważniejsze - pojawił się kop! Smak nie jest bardzo delikatny, jest lekko gryzący (ale bobrów nie ma) i bardzo mi to odpowiada.
Liguid rzadszy np. od Provogue, ale w przeciwieństwie do DeKanga (który również jest rzadszy) schodzi bardzo wolno. Niestety, chmura jest mniejsza, ale może się całość rozbuja.

No i cena wyjątkowo uczciwa. Trza się będzie bliżej zapoznać z marką :wink:
Awatar użytkownika
By uziq
#288492
w sobote odebrałem z poczty 2 x 30ml camel 6mg

ucieszylem sie bardzo, bo liquid ktory mialem byl juz na wyczerpaniu. Niestety, smak cameli jest nieprzyjemny.
Mam nadzieje ze wystarczy poczekac pare dni jak ktos juz w tym temacie napisał i wszystko bedzie ok, niestety, ja innych liquidow nie mam i pozostaje mi oswojenie sie z tym smakiem...
By rexxim
#291282
witam,

pierwsza recenzja :)

zakup 4.04.2011, moc 12mg, poj. 5ml

Davidoff - okropny, mdliło mnie 1/10
Lucky Strike - ciekawy, smaczny, ale bez rewelacji 6/10
Marlboro Light - klasyczny, jak prawdziwy Mlb 8/10
Blue Lagoon - słodkie cukierki pudrowe, sympatyczny przerywnik 8/10
Cappucino - czuć lekkie cappucino, dobry smak 8/10
Malina - miłe zaskoczenie, bo czuć dobrze malinę 8/10
Mięta - jak mięta, mi przeważnie smakuje, tak jak w tym przypadku 8/10
Mięta Podwójna - smak lżejszy (sic?) od zwykłej mięty, ale miły 8/10
Red Bull - wyraźny smak energetyka 8/10
Awatar użytkownika
By Gwain
#291967
Od kilku dni pykam sobie jabłko/cynamon od Rm1 i mam pytanie. Pykam na clearku i o dziwo paląc wcześniej mieszanki i liqu od Kinga przepalałem co tydzień a teraz właściwie co dziennie muszę przepalać i nie udaje się do końca, jeden clear już padł.. Boje się użyć atomka aby nie skończył żywota po jednym napełnieniu. Palił ktoś te smaki?
Awatar użytkownika
By kruki68
#297042
Witam
Co to za nowe liquidy extreme u rm1 ? Czy to może to samo co stare liquidy boge?
Z tamtych bardzo posmakował mi davidof i szukam takiego samego smaku.

Ktoś już może testował?
Awatar użytkownika
By admiral271
#297084
Witam Ja nabyłem Liquid o smaku Lodów i nie polecam
Awatar użytkownika
By boogeyman
#297085
Mi ostatnio zasmakował LM. Mocny, trawiasty, po dodaniu ok 20% gliceryny smak nadal bardzo wyraźny, a chmury takie ze ho ho :D
By Iceberg
#302478
Witam serdecznie, jestem nowym użytkownikiem forum.
Mam takie pytanka- do tej pory zaopatrywałem się w liquido.pl, jednakże chciałbym teraz zakupić liquidy bezpośrednio w rm1.pl. Jakie są koszty wysyłki za pobraniem bo nigdzie nie mogłem tego doczytać? I jeszcze jedna sprawa, w liquido.pl kupowałem Pomarańczę, która bardzo mi smakuję, chciałbym zakupić ją w większej pojemności jednak jest tylko maks. 15ml. Tak więc pomyślałem, że zakupię u państwa w sklepie(miałem nadzieję, że macie większe pojemności np. 40 lub 60ml.) jednak nie widzę tego smaku...nie macie go w ofercie?

Teraz co do smaków troszkę się wypowiem:
Pomarańcz- ekstra 9/10 lekko kwaskowaty, aromatyczny, mój ulubiony
Blue Lagoon- 2/10 zupełnie mi nie smakuje, za słodki, zbyt intensywny zapach pudrowych cukierków
Wiśnia- 7/10 fajna, nuta wiśni wyraźnie wyczuwalna, łagodna na dłuzsze "posiadówy"
Jabłko- 7/10 jak wyżej(orzeźwiające)
Truskawka- 6/10 trochę za mdłe jak dla mnie
Cappuccino- 6/10 intensywny aromat kawowy z domieszką nuty tytoniowej
Mentol- 4/10 mdły za dłuższą metę
Pepsi/Cola- 10/10 wspaniały smak, niezwykle orzeźwiający
Lucky Strike- 7/10 daje kopa na maksa, mocno tytoniowy smak, duża chmura...niestety trochę zbyt wyraźny zapach
Virginia- 8/10 jak to virginia drapie jak diabli, ale dobra
Marlboro light- 5/10 zawiodłem się trochę na tym smaku, mało wyraźna nuta
To tyle na szybko, dopiero zaczynam smakować więc moje opinie mogą być mocno subiektywne.

Pozdrawiam i bardzo proszę o odpowiedź.

Pytania w sprawie dostawy proszę zadwać mailem w RM1: sklep@rm1.pl
Dlaczego w wątku liquidów od RM1 piszesz o płynach od liquido pl ?
Proszę w przyszłości zamieszczać swoje posty w odpowiednich tematach. E-JACK
Awatar użytkownika
By hilton1
#302746
Witam. Czy ktoś już próbowł liquidów Rm1 Xtreme- jak ze smakiem, oraz dymkiem ???
Awatar użytkownika
By Gwain
#302764
Arbuz - rewelacja smakowa, dymu dużo, chmura bardzo dobra :-)
Czarna porzeczka - rewelacja smakowa, dymu dużo, chmura bardzo dobra :-)
Mi bardzo smakują :-)
Jest na forum temat o Xtreme :-)
Oba smaki 12mg
By zxranke
#302915
camel, davidoff, cuba cigar serii xtreme, zakupione przepalone już:)
wszystkie dają dużo dymu, smaki tytoniowe bardzo wyraźne, sprawdzane na papieroskach, 109, 510 i eGo, najbardziej mi podszedł smak Camel
By majkelo
#317702
wlasnie testuje smak turkish(18) :) jest w miare ok taki bardzo papierosowy,mocny ale dymi srednio.ogolnie wrazenie jak narazie pozytywne.zakupilem ok 10 smakow wiec na bierzaco bede wam pisal o nowych doswiadczeniach z rm1 :)

-- [scalono] 20 lip 2011, 21:03 --

kolejny smak zakropiony :) tym razem padlo na red bull(rowniez 18).powiem szczerze jak dla mnie rewelacja :) zapach plynu bardzo przypomina zapach prawdziwego napoju :D podczas palenia czuc delikatny smak red bulla i vibovitu :D:D:D bardzo fajnie sie go pali nie jest za slodki dymu jest sporo.napewno bedzie jednym z moich ulubionych.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 12
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.