EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Mrowes
#1922765
Witam. Od kilku dni mam problem z moim Aegis Boost Pro. Opiszę po kolei co zrobiłem, a po tym przejdę do problemu.
Chciałem wymienić grzałkę, zdjąłem atomizer w celu wymiany, w między czasie przetarłem chusteczką miejsce, w którym atomizer łączy się z podem (wytarłem głównie okolice pinów - było tam odrobinę liquidu). Po wszystkim założyłem z powrotem atomizer i schowałem elektryka do kieszeni. Po chwili okazało się, że elektryk sam z siebie zaczął się ładować, a po wzięciu kilku buchów zgłasza mi przegrzanie. W czym leży problem? Podejrzewałbym przebicie, ale kiedy go rozebrałem, nigdzie nie widzę uszkodzonej izolacji na przewodach, wszystkie luty są w porządku. Kiedy go skręcę i przyłożę palec do zakrętki od akumulatora czuję delikatny przepływ prądu. W czym leży problem? Czy to może być wina akumulatora? W ostatnim czasie nie miałem z nim żadnych kłopotów. Wszystko zaczęło się po wymianie grzałki, albo po przetarciu pinów chusteczką. Nie zwróciłem na to zbytnio uwagi. Prosiłbym o pomoc. Z góry dzięki ;)
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.