EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By BobbyEverlast
#1922665
Cześć. Witam wszystkich.
Chciałbym poprosić Was o pomoc w wyborze atomizera a później lub jednocześnie o wybór zasilania do niego.
Miałem/mam przerwę w e-paleniu od końca 2019r. ale ostatnio dopadła mnie potrzeba zapalenia analoga i nie chcę znów wpaść w szpony paczki Marlboro...
Jestem bardzo na bakier z najnowszymi trendami, nie mam pojęcia czym się teraz wapuje.
Przeglądam to forum i jednocześnie zaprzyjaźniony express od sąsiadów z Chin i nie potrafię dojść do ładu...zbyt długą przerwa...
Moja przygoda z e-paleniem zakończyła się chyba na SX-mini z jakimś fatalnym atomizerem, teraz nie wiem co wybrać.
Chciałbym (chyba) atomizer na meshu może Kylin M Pro? lub ZEUS X MESH? U Chińczyków te atomizery mają całkiem spore pojemności - to fajnie i podobno nie ciekną a to dla mnie very ważne...Co sądzicie?
I przy okazji - z takimi (ewentualnie) atomizerami, jakie zasilanie będzie odpowiednie? Ładne? Niezawodne? Dobrze by było, gdyby było na 1x lub 2x 18650 bo mam jeszcze takie ładowarki... :-)
Pozdrawiam i...cóż liczę na pomoc...totalnie, zupełnie subiektywne opinie i porady mile widziane...

Wysłane z mojego SM-T976B przy użyciu Tapatalka

Qurteczka...chyba wkleiłem w zły dział...można to jakoś "przesunąć" a nie usunąć?
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2021, 23:53 przez BobbyEverlast, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1922666
Ja na obecną chwilę nie zamienił bym Kylina M na nic, może na Profile Unity RTA, ale na początek dla Ciebie odradzam. Zeusa nie miałem, ale większość użytkowników i tak Kylina stawia wyżej niż Zeusa. Z zasilaniem zależy jaki masz budżet. Jak byleś zadowolony z Sx Mini, zależy jeszcze którego, a nie chcesz wydać kasy w błoto, polecam Sx Mini G Class, jest tu na forum piękny za chyba 450zł. Ja po dwóch latach złego słowa nie mogę powiedzieć na to zasilanie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By 2dest86
#1922686
Ja dwa dni temu znów zacząłem wapować na rzecz analogów. Przygotowywałem się do tego miesiąc, mentalnie i finansowo. Ostatecznie mam Aegisa Solo z Cerberusem i Draga2 z Pnp tankiem. Do tego sporo płynów, grzałek i aku. Na razie jestem zadowolony na tyle, że ostatecznie nie muszę sięgnąć po analoga. *CZAJNICZEK*
By BobbyEverlast
#1922687
2dest86 pisze:Ja dwa dni temu znów zacząłem wapować na rzecz analogów. Przygotowywałem się do tego miesiąc, mentalnie i finansowo. Ostatecznie mam Aegisa Solo z Cerberusem i Draga2 z Pnp tankiem. Do tego sporo płynów, grzałek i aku. Na razie jestem zadowolony na tyle, że ostatecznie nie muszę sięgnąć po analoga. *CZAJNICZEK*
Podobny zestaw z Aegisem ale X mam pożyczony i na nim wapuję. Całkiem spoko ale zmierzam chyba trochę "wyżej" interesuje mnie Thelema i nie mniej niż Kylin M Pro. Rozglądam się na bazarkach i w sklepach internetowych i fajny asortyment jest u pepiczków. Tam chyba skieruję swoje kroki... . Modzik z jednym aku będzie trochę dla mnie za mało a mam czas by jeszcze się porozglądać więc nadal szukam...
Dzięki za Twoją propozycję, zawsze mile widziane...
Pozdrawiam...i szukam dalej...

Wysłane z mojego SM-T976B przy użyciu Tapatalka
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.