EPF
E-papierosy dla zaawansowanych e-palaczy.
Mody dzielimy na dwie kategorie:
Elektroniczne - zasilania posiadają rozbudowaną elektronikę z możliwością regulacji wielu parametrów,
Mechaniczne - zasilania nie posiadają elektroniki, a jego działanie regulujemy budową grzałki i wydajnością akumulatora.
By Andrzej.Vape
#1922618
REULEAUX RX G wprowadza gatunek cyberpunk do wyglądu swoich urządzeń nadając im mocnych linii oraz używając wspaniałej luminacji.
To właśnie ten czas, aby zapoznać Cię z najodważniejszym i inspirowanym nowoczesną technologią, cyberpunkowym projektem REULEAUX RX G. Możliwości modyfikacji obejmują również zmianę obudowy baterii dla różnych wariantów.

Obrazek

REULEAUX RX G

Przełomowa technologia AST
Wykorzystując super austenityczną stal nierdzewną (stal AST) jako materiał grzałki, tworzy nową technologię stając się przyszłością wapowania. Z pewnością umożliwią wyciągnąć niewyobrażalne ilości smaku zawartej w bardzo gęstej chmurce. Materiał ten również charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością więc to kolejny z wielu plusów.

Obrazek

Technologia AI REULEAUX RX G dla Lepszego jutra
Dzięki technologii sztucznej inteligencji REULEAUX RX G może automatycznie dopasować najlepszą moc zgodnie z rezystancją grzałki lub zapisać zwykłe ustawienia. Po prostu weź złóż wszystko zalej skręć odczekaj i śmiało używaj REULEAUX RX G zadba o to byś był zadowolony. Zasilany pojedynczą baterią zewnętrzną 18650, REULEAUX RX G mod może zapewnić stałą moc wyjściową od 1 do 100 W. Dzięki szybkiemu ładowaniu USB typu C i 2A, urządzenie może bardzo szybko się naładować, aby zapewnić Ci zasilanie i powrót do działania. Szczególnie pomocne, gdy zewnętrza ładowarka została w domu a Ty wybrałeś się na szybką wycieczkę po za miasto.

Obrazek

Nowa twarz, nowa gwiazda
Z 0,96-calowym, żywym, kolorowym ekranem, prosty i łatwy w obsłudze interfejs pozwoli Ci nawigować po potężnym zestawie funkcji. Dostępne są trzy kolory motywu ekranu dla twojego urządzenia. Przyciski tutaj producent bardzo się postarał niesamowita dbałość o szczegóły specjalne projekty dla przycisku sprężynowego ognia, przycisku blokady i ukrytego przycisku regulacyjnego. Przyciski stają się kluczowymi elementami są wręcz idealnie wpasowane .

Obrazek

Zupełnie nowe grzałki WX
Najnowsza grzałka serii WX wykonana jest z materiałów ze stali AST. Oparta na technologii AST Tech zapewni Ci różne wrażenia z vapingu i wspaniały smak.

Obrazek

Specyfikacje REULEAUX RX G
Rozmiar: 39,6 * 27,4 * 139,4 mm
Waga (bez ogniw): 206g
Typ baterii: 1*18650 (brak w zestawie)
Moc wyjściowa: 1-100 W
Pojemność zbiornika: 4,7 ml
Zakres rezystancji: 0,1-3,0 Ω
Ekran: kolorowy wyświetlacz o przekątnej 0.96 cala
Prąd ładowania: 5V/2A (USB-C)

Obrazek
Spalony atomizer - przyczyna

Witam, mam ostatnio spór z kolegą, oskarża mnie że[…]

VooPoo Drag Nano 2, firma nie próżnuje i wypuszcza[…]

Teslacigs WYE 85W

Zasilanie nie jest co prawda nowe ale jakoś nie wi[…]

Pytanie odnośnie atomizera

Witam piszę z zapytaniem czy model : Atomizer Joyt[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.