EPF
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493014
Witam was wszystkich. Dzisiaj mija 8 lat od kiedy miałem swojego pierwszego e-petka. Początek był taki, że z czystej ciekawości kupiłem sobie takiego małego, z bateryjką akustyczną o ile dobrze pamiętam, i na wkłady jednorazowe. To zapoczątkowało właśnie zabawę z tym wszystkim. Palić analogów jakoś za bardzo nie paliłem, więc za bardzo nie miałem co rzucać, lecz bardzo mi się właśnie spodobał ten mój pierwszy e-fajeczek.. Już minęły czasy gdy wychodziłeś z e-papierosem a tam każdy się na Ciebie patrzył co ty tam palisz i co to jest tak właściwie. Nie chce już nawet wspominać ile razy musiałem się napowtarzać znajomym jak to działa, z czego się składa, itd.. Z każdym rokiem jednak zaczynało to powoli raczkować coraz mocniej. Następny e-fajek to był chyba już na kartridże z watką którą się przycinało do takiego małego zbiorniczka i potem trzeba było ją troche napowietrzyć aby następnie nasączyć drobną ilością liquidu, i tak robiło się 3-4 kartridże zatkane sylikonową zatyczną, wtedy dopiero można było gdzieś iść :D Szczerze mówiąc było trochę tego i nie pamiętam dokładnie wszystkich, lecz kolejnym chyba był model e-papierosa LEON czy jakoś tak, kiedyś się oglądało Telesfora jak to wszystko recenzował, i właśnie dlatego też kupiłem to ,, straganowe cygarko ". O ile dobrze pamiętam to już się ładowało fajnie przez ładowarkę np. od telefonu na microUSB więc szpan na dzielni był, a do tego ta dioda na końcu ! :D SZAAŁ ! :D hehe Później pojawiły się clearomizery CS3 których pierwsze partie były po prostu świetne. Jeden mógł wystarczyć nawet na miesiąc, łatwo było go rozebrać, przemyć pod wodą knot, nakręcić na baterię tylko bardzo uważnie aby nic do środka baterii nie nakapało i wypalić delikatnie, po tym była jak nowa ! Później to nie było to samo... Teraz jak to wszystko poszło do przodu to głowa mała, jakieś sub Ohm, boxy, mody, itd itd.. Ja się w pewnym momencie po prostu pogubiłem w tym wszystkim, kiedyś zmieniałem e-fajki bardzo często, a teraz nawet jak bym chciał to na to mi funduszy nie starczy.. Dlatego też od kilku miesięcy korzystam z Subtanka mini (musiałem się do tego przekonać ) i iStick-a 40w. I jest dobrze, zdarzają się problemy czasami ale wszystko w dzisiejszych czasach można jakoś naprawić lub zaleczyć :)

Aha, i zapomniałbym dodać.. Jestem w 100% zdrowy, nie mam wody w płucach, wszystko ze mną dobrze, uprawiam różne sporty i nic się ze mną nie stało.. Dlatego też ta nagonka którą cały czas się prowadzi na rynek e-fajczany, to dla mnie jakaś dobra parodia.. No ale.. Ta siła ruszyła jakiś czas temu i wątpie aby można ją było zatrzymać, koncerny tytoniowe może nie zniknął lecz wierze iż w znacznym stopniu uszczuplą swoje budżety. Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493018
Szczerze już na prawde nie pamiętam, lecz wiem iż miałem dwie batki już nie akustyczne tylko podciśnieniowe, i był czarny, ze zdobieniami złotymi :D noo wtedy to było !!! CUD miód, może znajde go zaraz
Awatar użytkownika
By saradonin
#1493019
:shock:
No no, to ładny staż. Znaczy się zaczynałeś, gdy większość z nas nie miała nawet bladego pojęcia, że takie coś istnieje.

kamcio100 pisze:[...] nie mam wody w płucach[...]
Przyznaj się, że codziennie od 8 lat wieczorem stajesz przy szafie na rękach nad miską i wylewasz wodę z płuc ;)
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493025
saradonin pisze::shock:
No no, to ładny staż. Znaczy się zaczynałeś, gdy większość z nas nie miała nawet bladego pojęcia, że takie coś istnieje.

kamcio100 pisze:[...] nie mam wody w płucach[...]
Przyznaj się, że codziennie od 8 lat wieczorem stajesz przy szafie na rękach nad miską i wylewasz wodę z płuc ;)



Hehe dokładnie, większość nie wiedziała nawet jak to działa, a teraz tutaj na forum jest tylu znachorów że ja to pikuś, i często gęsto muszę pisać ,,Szybkie pytania" bo nie mam pojęcia co do pewnych rzeczy :D hehe

A z tym drugim to.... Myślałem że nikt nie widzi... Specjalnie robiłem to po ciemaku aby nikt nie zauważył tego ;(( no nic teraz przynajmniej każdy będzie miał radę ,, co zrobić gdy zaczynasz się topić od tej wody '' :D
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493049
Bo to już nie te czasy :D Spróbuj 16mg zapalić na ,,współczesnych" parownikach, np Subtank. No dla mnie osobiście to nie ma racji bytu jak aż tak przytyka człowieka :D

Kiedyś na tamtych i 36mg sie paliło, waliło jak cholera ale takie były początki, potem przez większość 18mg i było zacnie. Boje sie pomyśleć jak bym teraz 36mg na subtanku zapalił albo 18mg nawet :P
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493062
A czy powiedziane, że dzień w dzień musi licznik się zgadzać od momentu gdy zacząłem wapować ?? :)

O ile dobrze pamiętam to ustawiałem go od momentu gdy już delikatnie byłem zaznajomiony z e-petkami ot co ;) Ale chyba tłumaczyć się nie muszę ? :)
Awatar użytkownika
By Goldi
#1493064
kamcio100 pisze:A czy powiedziane, że dzień w dzień musi licznik się zgadzać od momentu gdy zacząłem wapować ?? :)

W zasadzie do tego służy licznik. Inaczej jego istnienie nie ma większego sensu. :D
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1493083
6,5 roku czy 8 lat nie ma większego znaczenia, wynik i tak godny podziwu.
Przyznaj się tyko, nie zapaliłeś w tym czasie jakiegoś zwyklaka? :wink:
Gratulacje za wytrwałość. :beer:
Ja w 2010 kupiłem swojego pierwszego ep, colinssa pen II ale po tygodniu się poddałem i wróciłem do zwyklaków.
Drugie podejście skończyło się sukcesem i od prawie 3 lat jestem wolny od papierosa.
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493089
euphoria pisze:Zacząłeś wapować w wieku 14 lat? To w jakim wieku paliłeś zwykłe?

-- [scalono] 16 paź 2015, 13:15 --

Albo podpalałeś?



Hehe no tak tak wszyscy chcemy być młodzi :) ahh :) Tylko nie rozumiem skąd ten wiek ? hehe
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493094
za dużo tłumaczenia z tym wiekiem abym sie teraz rozpisywać ;) Nie chce po prostu ujawniać swojego wieku, tak 14 sierpnia ujrzałem światło dzienne lecz rok nie jest istotny w tym momencie ;) Bo równie dobrze mogę mieć i obecnie lat 15 lub 16, a tutaj mogę pisać tylko wymyślone rzeczy ;)

Uważam że nie jest to w obecnym momencie ważne ;)

-- [scalono] 16 paź 2015, 14:40 --

Vaneheim pisze:6,5 roku czy 8 lat nie ma większego znaczenia, wynik i tak godny podziwu.
Przyznaj się tyko, nie zapaliłeś w tym czasie jakiegoś zwyklaka? :wink:
Gratulacje za wytrwałość. :beer:
Ja w 2010 kupiłem swojego pierwszego ep, colinssa pen II ale po tygodniu się poddałem i wróciłem do zwyklaków.
Drugie podejście skończyło się sukcesem i od prawie 3 lat jestem wolny od papierosa.


Powiem Tobie tak, nigdy mnie jakoś nie ciągnęło do analogów, oczywiście paliłem co jakiś tam czas lecz nie nałogowo (chyba :D) Przez te 8 lat (dla Goldiego 6,5 lat) nie pamiętam dnia abym chociaż na jeden dzień odstawił e-fajka. Już teraz mam taki nawyk że gdy wstanę i otworze oczy, pierwsze co to 2-3 :cygaro: 6mg ,,miętuska'' i zaczynam resztę innych rzeczy ;)
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493101
ok, wracam z pracy i już podaje skan aktu urodzenia, skan aktu ślubu, itd itd :D :D Nie ma problemu, hihi

A o skan aktu żony to zostawię sobie :D bo może nie każdy ma takie nerwy, hehe,

PS: Dobrze, że tego nie zobaczy :D ufff
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1493104
kamcio100 pisze:Bo to już nie te czasy :D Spróbuj 16mg zapalić na ,,współczesnych" parownikach, np Subtank. No dla mnie osobiście to nie ma racji bytu jak aż tak przytyka człowieka :D

boje sie pomyśleć jak bym teraz 36mg na subtanku zapalił albo 18mg nawet :P

Da się. Powiem tak, od roku rzuciłem 24 mg. na rzecz 18 mg. do tego oczywiście mesh.

Gratulacje wyniku.

A co do licznika, mój też przekłamuje. Pokazuje od kiedy jestem na forum a śmierdziele rzuciłem wcześniej. :drinkb
Ostatnio zmieniony 16 paź 2015, 14:56 przez STRUNA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By kamcio100
#1493109
No to kurcze masz zdrowie chłopie, bo teraz da się nawet zauważyć iż producenci liquidów również bardziej patrzą na waperów z sub-omami i pochodnymi, wypuszczając moce 6mg i 3mg co kiedyś było baaaardzo mało spotykane. :D
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.