EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1922219
Vandy Vape to firma założona przez Stefana Zhanga i specjalizująca się w świetnych atomizerach, ostatnio wypuścili też kilka ciekawych sprzętów typu POD oraz MOD. Sprawdźmy, zatem jak na przestrzeni lat zmieniała się firma i co produkowali.

Widowmaker RTA

Vandy Vape tak jak wspomniałem, na początku specjalizuje się w bardzo dobrych atomizerach, przykładem takiego sprzętu jest, chociażby, Widowmaker RTA, który został, jakby nie było, jednym z flagowych produktów tej marki.
Obrazek
Parownik ten jest dość wysoki, jednak firma Vandy Vape dodała system regulowanych przelotów, które idealnie owiewają grzałki zamontowane na decku, który znajduję się na dole, co powoduje niesamowite oddawanie smaku. Atomizer został bardzo dobrze przyjęty przez użytkowników.

Kylin M

Któż z nas nie zna tego produktu, kolejna flagowa produkcja firmy Vandy Vape tym razem oparta na technologii MESH. Doskonale oddając smak parownik, zyskał szybko grono fanów i jest to jeden z najlepiej sprzedających się parowników do dziś.
Obrazek
W atomizerze sami montujemy siatkę mesh, po czym układamy watę i cieszymy się niesamowitym smakiem, górne przeloty powietrza potęgują jeszcze doznania smakowe i dzięki nim Kylin M pozbawiony jest wycieków. Był to kolejny sukces firmy i można powiedzieć, że tylko potwierdzili, że jeśli coś robią, to robią to bardzo dobrze.

Pod-y oraz Mod-y

Vandy Vape to aktualnie nie tylko atomizery, których i tak wszystkich nie będę w stanie wymienić, to także zestawy typu POD oraz MOD-y, przykładem może być Jackaroo POD. Posiada on certyfikat IP67, co jest już praktycznie standardem, dodatkowo górny przelot powietrza oraz baterię 2000 mAh.
Obrazek
Natomiast urządzenia typu MOD to w przypadku Vandy Vape również udany wyrób, nie jestem w stanie podać, wszystkich sprzętów tej firmy jednak wydaje mi się, że takim Modem, o którym warto wspomnieć, jest GAUR - 21.
Obrazek
GAUR - 21 to bardzo lekki MOD, czemu wspominam o tym, że jest lekki ? A no dlatego, że jest zasilany dwoma akumulatorami 21700, co powinno sprawiać, że będzie ciężki, jednak tak nie jest. Pancerna konstrukcja sprawia, że jest to naprawdę trwały sprzęt i jego użytkownicy naprawdę są z niego zadowoleni.

Podsumowanie

Vandy Vape to firma, w której produkty możemy spokojnie zainwestować i będziemy zadowoleni zarówno z atomizerów oraz Podów czy też Modów. Znakomita jakoś wykonania, wykorzystanie przestrzeni w atomizerach sprawia, że trzymamy, jakby nie było małe dzieła sztuki. Mam nadzieję, że firma dalej będzie się rozwijała i jeszcze nie jeden raz czymś nas zaskoczy.

Gdybyście chcieli poczytać więcej o sprzętach z tej firmy to zapraszam http://www.vandyvape.com/
By damianor2
#1922356
Dyskusja jak widać, znikoma. A szkoda bo posiadam sprzęcior tej firmy i jest mega.

Mogę polecić. Gdyby ktoś był zainteresowany to wypowiem się na temat sprzętu.

Ale najpierw zagadka. Co jest na zdjęciu Obrazek

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1922360
Co tu dyskutować. Żałować należy, że znam tylko dwie takie firmy, gdzie narzekać nie mogę. Są nimi właśnie Vandy Vape, i Sx Mini. Reszta robiona jest na sztukę z byle czego i byle jak. Żeby szkło mi się rozbiło w Kylnie M, musiał spaść z pół metra na schody lastrikowe, na Sx Mini G Class śladu nie ma. W innych parownikach wystarczyło że box się przewrócił i szkiełko w kawałkach.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By damianor2
#1922366
Nie mam dużego doświadczenia w e papierosach, ale wystarczy go tyle żeby wapować. Miałem Draga X, Argusa Pro, jakiegoś taniego mechanika i teraz Vandy Vape.

Atomizer (requiem) jest bardzo dobry, tzn. całe urządzenie jest dobre bo nie cieknie. Ale bałbym się go upuścić z metra wysokości (jak wszystko ). Jedyną wadą requiem jest to, że się nagrzewa, a Pulse V2 SE, że trzeba squonk'ować. Norma.

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.