EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Rm1
#163903
kaktusowaona71 pisze:Czy ten liquid w wersji PL jest taki sam jak ten Boge ?


To od początku był liquid PL, omyłkowo osadzony w liquidach Boge, oni nie mają tego smaku :)

Piotr

P.S.
Za pomyłke oczywiście serdecznie przepraszam
Awatar użytkownika
By ohaem
#169634
Zwracam się tutaj z pytaniem odnośnie liquidów RM1 tych od Boge, zbliża się promocja urodzinowa i polskich smaków nie bedzie w ktorych sie rozkoszuje ale jest juz reszta moich zapasow dlatego mam pytanie, które procz MLB i MLB Red od Boge sa dobre chodzi mi o smaki tytoniowe przeszukiwanie 15 podstron troszke zajmuje niektórzy opisuja ze Lucky Strike jest dobry mam zamiar procz z rodziny MLB go kupic i co jeszcze mozecie polecic?
Pozdrawiam.



To ze jest sporo podstron to nie ze z lenistwa nie chce mi sie ich przegladac ale jak w wielu tematach zeby sie czegos dowiedziec trzeba czytac cala mase niepotrzebnego spamu i tu zwrot do moderatorów...
Awatar użytkownika
By vendetta
#169643
Od Boge polecam 555 (State Express). Zapas piątek zawsze u mnie w lodówce :)
Awatar użytkownika
By donjohn
#169647
vendetta pisze:Od Boge polecam 555 (State Express). Zapas piątek zawsze u mnie w lodówce :)


O tak bardzo smaczny:)polecam
By user
#169652
Racja, warto polecić 555
IMO smakuje jak lekko prażone słodkawe orzeszki, z lekką nutką świeżo suszonego sianka :)
Jak dla mnie smaczne bardzo, wapowane w EL-karomku.
Awatar użytkownika
By ohaem
#169655
Dziekuje za te posty i oczkuje więcej... dokładnie o te z nazwami marek analogowych jak np. dunhill, davidoff, camel itd..
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By vendetta
#169659
Co ciekawe 555 to też samk papierosów analogowych Obrazek
Nie miałam okazji :)
Dunhill też jest ok jak dla mnie, ale nie każdemu smakuje.
Awatar użytkownika
By kojuna
#169665
Czy ktoś palił miętę lub mentol i jakie ma zdanie ?
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#169682
Ja polecam Davidoff - orzeszki z grzybkami suszonymi, jak dla mnie super.
Awatar użytkownika
By cube99
#169747
Davidoff ,Mrlb strong może Ci podejdzie..
Osobiście dunhill nie polecam
Awatar użytkownika
By marko11166
#169752
Maniek1972 Jakoś nie moge sobie wyobrazić smaku orzeszki z grzybkami suszonymi
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#169781
Spróbuj to nie będziesz musiał sobie wyobrażać. Dla mnie Davidoff bardzo fajny. Takie są moje skojarzenia z tym liquidem, każdy ma troszkę inne kubki smakowe.
Awatar użytkownika
By ohaem
#169791
Hmm zamawiamy... podam oczywiscie prócz polskich liquidów te ktore wybrałem powiedzcie czy dobry wybor czeka na nacisniecie tylko "do kasy"
Davidoff,
MLB,
MLB Red,
State-Express,
LuckyStrike,
Camel,
Cos jeszcze wam wpadlo na mysl??
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By ohaem
#169800
pawko2009 pisze:A było to w zakładce promocja?
Wybór dobry Davidek jest super.

tak w promocji 10ml-10pln a pawko i jaki numerek masz zamowienia poszczescilo sie tobie?
Awatar użytkownika
By kojuna
#169854
Maniek1972 pisze:Ja polecam Davidoff - orzeszki z grzybkami suszonymi, jak dla mnie super.

Ale ja palę tylko mentholowe - różnych firm.
Awatar użytkownika
By ohaem
#172843
Hmm powiem tak że chyba mam nowy ulubiony smak State Express no masakra troszke się bałem tych orzeszków ale to jest masakra :P żałuje że tak mało go wziąłem heh pawko masz u mnie :piwo
Awatar użytkownika
By vendetta
#172845
Mówiłam :) 555 rządzi !
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#172848
No i jeszcze Davidoff ;)
Awatar użytkownika
By viater
#172950
pawko2009 pisze:Davidek bez dwóch zdań.Zamawiam cysternę.
Popieram ręcami i nogama ;) , choć na cysternę mnie nie stać :(
A tak BTW - w innym wątku była już się nad tym zastanawiałem - jakim to owocem ten dawidek zalatuje, bo za cholerę nie mogę wyczaić ???
By user
#172970
Suszona śliwka, lekko palone orzeszki i suszone grzyby :)
Przynajmniej moje kubełki smakowe tak twierdzą ;)
Awatar użytkownika
By viater
#173042
reed pisze:Suszona śliwka, lekko palone orzeszki i suszone grzyby :)
Przynajmniej moje kubełki smakowe tak twierdzą ;)

No qrcze, to z moim smakiem rzeczywiście coś jest nie tak, bo jesteś drugą osobą, która czuje jakieś orzeszki, a ja wcale (no, może coś w tym jest), natomiast z grzybami w ogóle to mi się nie kojarzy. Na pewno czuję tam jakiś owoc, tylko jaki ?
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#173050
Pytanie jest takie czy piszemy o liquidzie Boge czy Rm1 (PL)?
Davidoff Boge to orzeszki i grzybki, PL w tym momencie nie pamiętam.
Awatar użytkownika
By viater
#173074
Maniek1972 pisze:Pytanie jest takie czy piszemy o liquidzie Boge czy Rm1 (PL)?
O takim, jaki jest w temacie wątku, konkretnie Davidoff PL od Rm1
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#173077
viater liquidy PL mają oddzielny wątek, tu pisałem o smaku Davidoffa Boge.
E-JACK Każdy ma inne kubki smakowe a poza tym tak samo nazywające się liquidy od różnych dostawców mogą różnić się smakiem. Na przykład liquid Cuba Cigar Dekanga smakuje zupełnie inaczej niż Boge a w sumie ten sam wytwórca.
Awatar użytkownika
By Rm1
#173089
E-JACKu, nasz Davidoff to nie ten Davidoff o którym piszesz, oni robili go specjalnie dla nas, także rzeczywiscie może mieć taki smak

Piotr
Awatar użytkownika
By viater
#173367
Wiem, że Davidoff od Boge, a Davidoff czy Davidoff PL od Rm 1 to nie to samo...
Maniek1972 pisze:viater liquidy PL mają oddzielny wątek
Zauważyłem, jednak tytuł tego wątku nie wskazuje jednoznacznie, że nie można w nim pisać o liquidach PL.
Maniek1972 pisze:tu pisałem o smaku Davidoffa Boge
Tym większe nieporozumienie się zrobiło, biorąc pod uwagę temat wątku :)
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#173414
Nieporozumienie się nie zrobiło, trzeba pisać poprawnie nazwy. Na Boge od Rm1 jest napisane Davidoff a na produkcji Rm1 Davidoff PL. Proste, ja cały czas używałem nazwy Davidoff więc pisałem o Boge.
Awatar użytkownika
By viater
#173498
Maniek1972 pisze:Nieporozumienie się nie zrobiło, trzeba pisać poprawnie nazwy. Na Boge od Rm1 jest napisane Davidoff a na produkcji Rm1 Davidoff PL. Proste, ja cały czas używałem nazwy Davidoff więc pisałem o Boge.

Fakt, moje niedopatrzenie :oops:
Awatar użytkownika
By kotkaaa
#173994
Dotarły i do mnie płyny ,nawet na smyczy :) za którą dziękuję.
Zawsze zamawiam jakieś nowe smaczki na spróbowanie .
Tym razem mam wanilię i arbuza.
]Arbuz,nie spodziewałam się że płyn może tak doskonale oddać smak naturalny.
Lekki ,świeży arbuz ,nie słodki lekko drapiący,pyszności 10\10
Wanilia,bardzo delikatna,lekko słodka.
Nadaje się do ciągłego palenia 8\10
Awatar użytkownika
By monivea
#174693
Melon- po prostu bajka , pierwszy raz paliłam coś co jest aż tak podobne do naturalnego,leciutki delikatny gruszka tak samo, bajka.Jeszcze mam do spróbowania pinacoladę napiszę oczywiście później :D
By FemeFatale
#174700
monivea ty mowisz o polskich Rm czy od Boge??
Awatar użytkownika
By monivea
#174706
Bogie :D jak rozumiem na polskie jest drugi wątek :wink:
Awatar użytkownika
By kotkaaa
#175147
Puk ,puk może tu ktoś z firmy Rm1 mi odpowie ,bo na @ cisza.
Zamówienie nr2228 ,zamawiałam po dwie buteleczki cappuccino i czerwone marlboro.
Przysłano po jednej.
By user
#175156
Kotkaa, ja wprawdzie nie od Rm1, ale mogę Ci zdradzić, że telefonicznie szybciej to załatwisz ;)
Nie ma to jak bezpośredni kontakt.
Awatar użytkownika
By Rm1
#175198
Puk puk, jest ktoś z Rm1 :) a maila żadnego nie mam, sprawdziłem, więc i odpowiedzieć nie mogłem, poza tym mamy telefony, gg, skype, pw :D i prosze o kontakt w tej sprawie poprzez jeden z tych kanałów własnie, w razie czego podaję prawidłowy mail do kontaktu: sklep@rm1.pl

Piotr
Awatar użytkownika
By kotkaaa
#175217
Dzień dobry ,znowu nabroiłam :wink:
Zaraz naprawię swój błąd,pozdrawiam Ania
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#184343
Po wielkim urodzinowym zamówieniu i kilku poprzednich przyszedł czas również na moje podsumowanie. Będę opisywać przede wszystkim odczucia smakowe. W 12mg kop i dym podobny, w 18mg opisane.

Zacznę od tych które absolutnie mi nie posmakowały:
Arbuz (12mg) - absolutnie nie dla mnie, słodki, mdły, jak przejrzały arbuz. Ocena: 0/10
Jabłko (12mg) - słodkie, puste w smaku, jak przejrzałe obite jabłko. Ocena: 0/10
Czekolada Ml. (6mg) - smakuje jak mleko w proszku. Mało czekoladowe, bardzo chemiczne. Ocena: 2/10
Red bull (12mg) - da się palić, choć ciężko określić smak, ale na pewno nie jest to smak znanego napoju. Jak dla mnie dziwny. Ocena: 4/10
Pomarańcza (12mg) - bardzo delikatna, aż za bardzo. Za mało smakowa. Po dłuższym paleniu pozostaje posmak sfermentowanej pomarańczy. Fajnie smakuje w połączeniu z wanilią. Ocena: 4/10

A teraz ta przyjemniejsza część:
Cytryna (12mg) - dość delikatna (jak pomarańcza), ale za to bardzo przyjemna w smaku. Ocena: 7/10
Jagoda (12mg) - bardzo smaczna, dobrze oddaje smak tego owocu. Kwaskowa, a zarazem słodka. Ocena: 8/10
Czarna porzeczka (12mg) - bardzo podobna do jagody, lekko cierpka, jak to porzeczka. Jak dla mnie za mało słodka. Ocena: 9/10
Truskawka (12mg) - Bardzo dobra, smak dość słodki raczej jogurtowo-truskawkowy, jak cukierki. Przy dłuższym paleniu bardziej uwydatnia się kwaśny posmak (jak w jagodzie). Ocena: 8/10
Winogrono (12mg) - wow, ten smak mnie powalił. Pyszny! idealnie oddaje smak białego winogrona. Kojarzy mi się z sokiem winogronowym z kartonika. Ocena: 10/10
Guma balonowa (18mg) - kojarzy mi się z gumą balonowa DONALD ;) Ocena: 9/10
Pepsi (12mg) - Pyyycha !!! Słodki, lekko kwaśny napój gazowany ;) Ocena: 10/10
Whisky(12mg) - Mocny i aromatyczny smak tego alkoholu. Bardzo smaczny, ale dla mnie za mocny (mieszam z Pepsi). Ocena: 9/10
Menthol (18mh) - ostry i mocny smak mięty, aż zapiera dech. Ocena: 10/10
Camel (18mg) - jeden z moich ulubionych smaków tytoniowych. Troszeczkę słodki, mało orzeszkowy. Jest kop i moc :) Ocena: 10/10
French pipe (18mg) - mi nie smakuje absolutnie, ale mężowi baardzo, jakby palił tytoń fajkowy. Ocena: 10/10
By Reactive
#185537
Malboro Red - Smak podobny do czerwonych malboro 8/10
Vanilia - Pychota ! kiedys palilem wanilowe cygaretki - ten smak jest wręcz smaczniejszy 10/10 - idealny do dlugiego palenia
Menthol - Smaczny :) jednak bede szukal innej kombinacji mięty 9/10
Camel - otrzymałem puste fabrycznie zamkniete opakowanie (pracownik ktory to pakuje powinien dostac porządny opiernicz,firma ktora ma fajne liquidy a psuje sobie renome przez belejakich pracownikow) , takze nie stwierdze czy smak dobry czy nie - obecnie czekam na reklamacje ;)
Awatar użytkownika
By luka121288
#185854
Kilka dni temu otrzymałem paczkę od RM1 z 3-ma liquidami...kilka słów odnośnie tych liquidów :)

podwójna średniej mocy mięta RM1_PL - super smak mięty zarówno w mild pure jak i penie...cudo :)
Blue Lagoon RM1_PL średniej mocy - świetny jogurtowy smak jagodowy - testowany w penie - polecam!!
Lucky Strike słaba moc RM1_Boge - ten smak mi nie podszedł. Testowany w penie. Gryzący, perfumowany zapach tytoniu, nie ma nic wspólnego ze smakiem analogowych Lucky Strike. Myslę, że nada się do wymieszania z wanilią albo czekoladą...pożyjemy zobaczymy.

Polecam i na pewno jeszcze coś zamówię :)
By Greg1980
#188499
Witam.

Tyle pozytywnych opinii o liquidach RM1 że postanowiłem spróbować kilka smaczków.
Może wreszcie znajdę ten, którego dotąd nie udało mi się znaleźć :?
Jak potestuję podzielę się wrażeniami.
Awatar użytkownika
By pawko2009
#189723
Trolek-proszę uzupełnij profil forumowicza o lokalizację.Dziękuję *BOR* *BOR*

Swojego czasu rm1 sprzedawał w takich buteleczkach liquidy.
Awatar użytkownika
By Trolek
#189738
pawko2009 pisze:Trolek-proszę uzupełnij profil forumowicza o lokalizację.Dziękuję *BOR* *BOR*

Swojego czasu rm1 sprzedawał w takich buteleczkach liquidy.




profil uzupełniony :)

Jakoś zapomniałem o tym, a wcześniej nikt mi nie zwrócił uwagi :P wybacz :)

co do tych liquidów, to może mam coś nie tak z kubkami smakowymi :)
smakują mi podobnie, albo mi się wydaje. Dzisiaj otrzymałem dwa nowe atomki do ecisa i
w sumie jest tak samo :)
może dlatego, ze popalam jeszcze normalne fajki...

tak jakby moje atomizery nie oddawały smaku... chociaż mięta niby od dekanga lekko miętą pachnie...

Muszę wypróbować jakieś smaki owocowe. Może akurat coś mi się poprawi :)

Miłego wieczoru życzę :)
By Greg1980
#190497
Witam.

Jestem po testach 5 smaków od RM1

- Red Mrlb
- Kawa
- Davidoff
- French Pipe
- Camel

Wszystkie w mocy 18mg.
Generalnie każdy smak ma w sobie coś fajnego, ale najbardziej podeszły mi Red Mrlb i Kawka.

Ale to co jest dla mnie najważniejsze.
W przypadku liquidów jakie paliłem do tej pory, zawsze miałem specyficzny posmak.
Ciężko go określić, ale zdecydowanie mi on nie odpowiadał.
W przypadku płynów RM1 (BOGE) posmak jest, ale bardzo delikatny i praktycznie nieuciążliwy.
Dlatego też RM1 to dla mnie nr1 jak na dziś :!:
By Reactive
#191485
Kilka dni temu otrzymałem z reklamacji Camela od RM1 - tym razem pojemniczek pełny :), w ramach najwyraźniej przeprosin dostałem więcej ml :).Oto moja opinia na temat camela od bogie rm1 - smak bardzo podobny do analoga , wyraźnie tytoniowy jak dla mnie dosyć mocny ocena 9/10 , niebawem przetestuje kolejne liquidy od rm1 :)
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#191520
trol pisze:tych liquidów, to może mam coś nie tak z kubkami smakowymi :)
smakują mi podobnie, albo mi się wydaje. Dzisiaj otrzymałem dwa nowe atomki do ecisa i
w sumie jest tak samo :)
może dlatego, ze popalam jeszcze normalne fajki...
tak jakby moje atomizery nie oddawały smaku... chociaż mięta niby od dekanga lekko miętą pachnie...
Muszę wypróbować jakieś smaki owocowe. Może akurat coś mi się poprawi :)


hmm, nie wiem w jakim stanie są Twoje kubki smakowe, ale ecis n901 dosc slabo oddaje smak liquidów... :/
wiekszosc z nich smakuje tak bardzo delikatnie. A do tego atomizer szybko się przegrzewa i liquid juz w ogole traci swoj smak. Najlepiej to chyba mięty na nim wychodzą i czekolada.
Takie przynajmniej jest moje zdanie :/
Awatar użytkownika
By cube99
#191797
sloneczko71 pisze:
trol pisze:tych liquidów, to może mam coś nie tak z kubkami smakowymi :)
smakują mi podobnie, albo mi się wydaje. Dzisiaj otrzymałem dwa nowe atomki do ecisa i
w sumie jest tak samo :)
może dlatego, ze popalam jeszcze normalne fajki...
tak jakby moje atomizery nie oddawały smaku... chociaż mięta niby od dekanga lekko miętą pachnie...
Muszę wypróbować jakieś smaki owocowe. Może akurat coś mi się poprawi :)


hmm, nie wiem w jakim stanie są Twoje kubki smakowe, ale ecis n901 dosc slabo oddaje smak liquidów... :/
wiekszosc z nich smakuje tak bardzo delikatnie. A do tego atomizer szybko się przegrzewa i liquid juz w ogole traci swoj smak. Najlepiej to chyba mięty na nim wychodzą i czekolada.
Takie przynajmniej jest moje zdanie :/



Słabo oddaje smak?Wg mnie bardzo dobrze oddaje ,a to że kopa ma małego to inna bajka.
Awatar użytkownika
By sloneczko71
#192201
Nie no, nie mowie, że źle. Po prostu w porównaniu do innych e-p, które mam, oddaje smak słabiej. Kop rzeczywiście słabiutki. No i na gotowych liquidach (mam RM1) średnio chmurzy, za to na samogonkach na VG bardzo ładnie.
Awatar użytkownika
By Ganjalv87
#198444
Może dorzucę coś od siebie nt. liquidów RM1 BOGE:

Lucky Strike 18mg - bardzo przyjemny i wyrazisty smak tytoniowy (pomimo, jak ktoś napisał wcześniej, zapachu starych skarpet, w postaci płynnej :lol: ), podszedł mi od 1 bucha.
2x Mięta 18mg - intensywny smak mięty, rześki i orzeźwiający
Kawa 18mg - kiedyś od znajomego ściągnąłem kilka chmurek, zaskoczył mnie ten liquid bardzo pozytywnie, mocny, wyraźny, bardzo naturalny smak
LM 18mg - kompletnie mi nie podszedł, nie potrafię go bliżej zdefiniować, ale mnie osobiście dziwnie cuchnął
Mleczna Czekolada 18mg - słodki, na dłuższą metę mdły, ale jako urozmaicenie polecam

Dodam jeszcze że były to moje pierwsze liquidy które paliłem i z rana od początku tytoniowego detoxu, analoga perfekcyjnie zastępowało mi kilka maszków Lucky'ego z domieszką mięty.
Ostatnio zmieniony 08 sie 2010, 21:35 przez Ganjalv87, łącznie zmieniany 4 razy.
By Oowad700
#198451
Mnie Lucky Strike bardzo przypadł do gustu
LM również dobry
Podwójna mięta-miłe orzezwienie
Blue Lagoon-bardzo miły przerywnik w kopceniu tytoniowych smaków
Generalnie uważam,że są lepsze niż od Liqo
By feleksc
#201394
dzis testuje z rm1:
mix owocowy-normalnie miodzio,
a z tytoniowych typowo
virginia i kubanskie cygaro mozna spokojnie polecic jako zamiennik mocnych analogów,acha wszystko to 18mg.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.