EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Pawelele
#1921452
Cześć, mam nietuzinkowy problem, mianowicie podczas wapowania czuję gorszy smak i od czasu do czasu czuję między zębami kawałki waty. To na pewno jest wata bo gdy ją wyjmę z buzi to widać włókna. Czuje też jakieś zmiany w płucach, jakby w nich coś zalegało. Wiadomo nie wapuje bo wiem że skoro nie działa prawidłowo to jest to nie zdrowe.
Wata jaką użyłem to BOSS DEVICE kupiona w vape shopie nie na Aliexpress. Domyślam się że pierwsze co przychodzi do głowy to zmiana waty ale ktoś może zna sposób na taki problem i spotkał się z czymś takim.
Atomizer : Ehpro Kelpie RTA
Awatar użytkownika
By Pesio
#1921460
Kolejny przykład na niezłą aferę. Ja od ponad 6ciu lat używam tylko Muji. Robiłem może z dwa podejścia do innego nośnika ale bezskutecznie. I widzę że większość braci waperskiej wraca do Muji. Co mogę poradzić, nie kupować różnych dziwnych wynalazków od sprzedawców, którzy akurat mają coś na zbyciu.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1921480
Żeby bawełna przebiła się na zewnątrz z Kelpie to trzeba chyba mieć płuca ze stali. Jestem ciekaw jak kolega zakłada ją, jak przycina. Nie wiem co musi się stać by mokra, nasączona i cieżka od liquidu bawełna samoistnie rozczłonkowywała się i do tego przemierzała komin, ustnik i ostatecznie do ust.
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.