EPF
Aromaty do tworzenia własnych kompozycji smaków liquidów stosowanych w e-papierosach.
By kalpat95
#1920913
Siemanko , po dłuższej przerwie wróciłem do vapowania. Chciałbym zacząć mieszać swoje lq . I mam pytanie , gdzie wy zamawiacie lub kupujecie aromaty. Dawniej mieszałem na tpa lub inawerze. Ale teraz kupić gdzieś przez neta to graniczy z cudem . Czy któryś sklep stacjonarny np. edym ma je nadal w swojej ofercie ? Z góry dzięki
Awatar użytkownika
By kabacina
#1920917
Edym coś tam u siebie zapewne ma, natomiast przechodzą na swoje premixy, więc nie wiem jak będzie to wyglądało.

Wydziergane z centrum zarządzania wszechświatem.
Awatar użytkownika
By Valdimar
#1920921
A wpisz w Google - Maiart :mrgreen:
By kalpat95
#1920926
Okej , rozumiem że aromaty mają spoko . Co z tymi aromiksami. Jest tam napisane że się nie nadają się do wapowania. Czy to tylko tak żeby się nikt nie doczepił :)
By mattoid1973
#1921098
Nie tylko. Trzeba je rozrobić z bazą. Jest to zresztą w opisie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
By Justyna3012
#1921954
Witam czy ktoś z forumowiczów używał do własnych mieszanek aromatów SUPER AROMAS? Ostatnio dostałam na spróbowanie od znajomego ale nigdzie w necie opinii na ich temat nie ma. Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
Awatar użytkownika
By devlin27
#1921964
Oraz Maiart.pl

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1921997
devlin27 pisze:Oraz Maiart.pl

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

Jak wchodzili na rynek, byli słabi.
Mam nadzieję, że teraz są na wyższym poziomie. Może kiedyś się skuszę na testy :lol:
By MaiArt
#1922014
STRUNA pisze:Może kiedyś się skuszę na testy :lol:

Wooooow... A cóż to za drastyczna zmiana??? Wszak do tej pory doskonale sobie radziłeś z wystawianiem opinii bez jakichkolwiek testów. :lol: :lol: :lol:

Czekam więc cierpliwie na kolejne wiadra pomyj...
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1922024
MaiArt pisze:
STRUNA pisze:Może kiedyś się skuszę na testy

Wooooow... A cóż to za drastyczna zmiana??? Wszak do tej pory doskonale sobie radziłeś z wystawianiem opinii bez jakichkolwiek testów.

Czekam więc cierpliwie na kolejne wiadra pomyj...
Moje opinie były właśnie po testach Waszych aromatów. Ktoś mnie kiedyś namówił i przetestowałem chyba z 10. Niestety do tych jakich używam ( np. Solub ) daleko im było. Ja rozumiem, że jakość jest powiązana przeważnie z ceną, ale wolę zapłacić więcej za aromaty + 10€ transport i być zadowolonym.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1922026
@STRUNA

Oczywiście masz do tego prawo jak najbardziej, ale negatywne opinie powinny być dobrze przemyślane. Produkty takie jak aromaty czy premixy zawsze obłożone są ryzykiem, jednym smakują, innym nie. Decydując sie na frontalny atak na produkty MaiArt trzeba brać pod uwagę, że test 10 produktow nie jest wystarczający i nieuczciwy.
Ja mam doswiadczenie kilkuletnie z tymi produktami, sa dobre i są do dupy. jak to w życiu, nie wszystko musi smakować. Jedno co mnie martwi w tym sklepie to niepotrzebne zbyt długie serie, jesli jest kilka produktów wybijających się, to moim zdaniem kolejne wariacje na ich temat nie są wskazane, szkodzą temu topowemu, ktory gdzies znika w ogromie kolejnych produktow.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1922039
A ja się z tym nie zgodzę, bo top zawsze będą się sprzedawać, a wariacje są po to żeby urozmaicić ofertę. Bo nie masz pewności że dana wariacja tego akurat top nie spasuje jakiejś części użytkowników i wzbogaci paletę smaków u tych którzy lubią MaiArt. Ja stawiam MaiArt w pierwszej piątce na trzecim miejscu aromatów do 15zł/10ml. Też nie zamierzam płacił 10€ za 10-15ml, bo uważam to za grubą przesadę. A najbardziej cenię MaiArt za to że aromaty są mocno skoncentrowane i zazwyczaj 2.5% jest już ok. Co do smaków są inne niż wspomniane 2 pierwsze miejsca, ale według mnie o to chodzi żeby była różnorodność, a nie wszystko na jedno kopyto tak jak np TPA i Capella.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1922041
@Pesio

Oczywiście, każdy może wybierać i lubić co chce. Ja jednak wolałbym mieć 3-4 propozycje, niż kilka wariacji na podstawie tych samych skladników okraszonych kolejnym. Zakładam, że MaiArt wie co robi, jego działka, jego decyzję. Ja oceniam z punktu widzenia swojego i mi to trochę przeszkadza. Wogóle nie odnoszę się do jakości produktów, pisałem, że ilu ludzi tyle smaków. To nie podlega dyskusji.
Ostatnio czytałem zapytania o aromat który zniknąl z oferty, na prośbę powrócił do sklepu i teraz to bodajże 1,2,3,4,5. Jesli o to prosiłem to wiem który to numerek i kupuję, ale skąd ma to wiedzieć niezainteresowany? Czyta, podnieca go sama mysl o świetnym, tak wychwalanym aromacie, znanym i chwalonym przez doswiadczonych waperów , nie trafi i na podstawie jednego doświadczenia wystawi cenzurkę całemu asortymentowi. Czy słusznie? no trochę tak.
Tribeka, 555, Bobas, kultowe smaki, każdy waper albo używał, albo kojarzy albo słyszał, ale już tego nie kupi. Polityka antywaperska zrobiła swoje. Gdyby Artur wystawił na rynek 2-3 pozycje, które wraz z bracią waperską modyfikował by do skutku, mielibyśmy za pół roku, rok produkt tak rozpoznawalny jak te w/w.
Pamietam jeszcze z tego forum "Cyfry trzy" odpowiedź na 555 bodajże, teraz z tego co czytam, kupują tylko zainteresowani, nowi albo nie znają albo marudzą, że nie dopracowany. A ile lat to już jest na rynku, gdyby trzymać sie tej wersji i co rusz do skutku wracać do niej , modyfikowąć i w końcu po róznych testach trzymać się sztywno tego, jednego aromatu, kto wie czy wymieniając ten produkt, każdemu oczy by sie zaświeciły i stwierdziL Aaaaa! od Maiart, znam.
By MaiArt
#1922044
@wertjacek muszę Cię zmartwić, ale to tak nie działa. Nie na czegoś takiego jak "statystyczny/uśredniony gust". Nie ma Świętego Graala smakującego wszystkim, więc próba optymalizacji składu pod gusta wszystkich wiedzie na manowce. Ten lubi na słodko... Tamten wytrawnie... Inny chce dodatek pyrazyny... Kolejny nie lubi posmaku wiśni... I jak to pogodzić? Które opinie brać pod uwagę? Kiedyś tam robiłem i powstawały produkty dopasowane do wąskiej grupy odbiorców. Ogrom pracy włożony w stworzenie wysublimowanego produktu dla konesera. Produkt praktycznie niesprzedawalny.

Chcąc zaspokoić gusta szerokiej rzeszy odbiorców, postawiliśmy na dywersyfikację i cały czas tworzymy nowe produkty (w chwili obecnej to już prawie 300 kompozycji), więc każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Nie ma dobrych i złych aromatów. Są produkty dopasowane pod indywidualne preferencje Klienta.

I taka jest nasza filozofia...
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.