EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Hator777
Witam, jakiego sticka wybrać (najlepiej w zestawie ale nie koniecznie), wapuję DTL, budżet 400~~.
Czytałem trochę opinii w internecie i ludzie polecją Joyetech ULTEX T80 80W kit lub Smok'a v9 ale są to posty z 2k18~~ i zastanawiam się czy teraz nie wyszłu jakieś nowe sticki lepsze od wcześniej wymienionych.
Za wszystkie opinie z góry dzięki i pozdro ~!
By Mystics91
Hator777 pisze:Witam, jakiego sticka wybrać (najlepiej w zestawie ale nie koniecznie), wapuję DTL, budżet 400~~.
Czytałem trochę opinii w internecie i ludzie polecją Joyetech ULTEX T80 80W kit lub Smok'a v9 ale są to posty z 2k18~~ i zastanawiam się czy teraz nie wyszłu jakieś nowe sticki lepsze od wcześniej wymienionych.
Za wszystkie opinie z góry dzięki i pozdro ~!

budżet 400 i stick? ale dlaczego.. z takim budżetem można se porządnego coś kupić.. i to naprawdę, albo ze dwa nawet
Problem z Lotus RTA

Witam, posiadam obecnie Lotusa RTA jako pierwszego[…]

Cześć Wam, jakieś 100 lat temu, czyli chyba 4-5? […]

Sklep internetowy

Witam, powie mi ktoś, gdzie dorwę grzałki do capta[…]

Nie wiem jak naprawić

Mam pff boya od wizmana i wyświetla mi się na ekra[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.