EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
By MrKacper
#1920657
Witam tak jak w tytule wspomniałem mam problem a mianowicie z grzałką ponieważ mi się spaliła dokładnie to grzałka od norda i pytanie jest następujące jest jakiś sposób żeby jeszcze pochodziła z tydzień bez czucia bobra?
ps. wydaje mi się że to od nowego premixu dark line kupiłem "Dark Line Bubble Gum" i w ogóle nie czuć tej gumy tylko gliceryne
Awatar użytkownika
By Pesio
#1920660
Do każdego 10ml premixu muszisz zakupić 1 szt grzałki. Nic z tym już nie zrobisz, pewnie spalony cukier ją zatkał. Przestańcie chmurzyć te dziadowskie płyny to i grzałki będą Wam tydzień-dwa wytrzymywać. Trza się uczyć samemu miszać płyny, bedzie taniej i nie bedzie problemów z bobrem co chwila.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By Mystics91
#1920665
Kiepska ta grzałka, jak kupuję ze smoka to miesiąc i dłużej trzyma na kupowanych liquidach i bazach.
By MrKacper
#1920669
Pesio pisze:Do każdego 10ml premixu muszisz zakupić 1 szt grzałki. Nic z tym już nie zrobisz, pewnie spalony cukier ją zatkał. Przestańcie chmurzyć te dziadowskie płyny to i grzałki będą Wam tydzień-dwa wytrzymywać. Trza się uczyć samemu miszać płyny, bedzie taniej i nie bedzie problemów z bobrem co chwila.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

już nie aktualne ponieważ przypaliłem grzałke i wsadziłem do wody tak 2 razy i jest jak nowa
takie 2 serie po 3 sekundowe przetrzymanie przycisku power do czerwoności siatki mesh i do wody na 2 minuty potem suszenie i kolejny raz po tym kolejnym razie wysuszyć dobrze i jak nowa
By Mystics91
#1920670
Rozwiązanie to raczej krótkotrwałe, pewnie jutro lub dziś wieczorem będziesz miał powtórkę z rozrywki. Wiem, bo też mi się zdarzało kąpać grzałki w gorącej wodzie.
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.