EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Martyna_
#1920455
O tym, jak trudno znaleźć na polskim rynku premixy o zadowalającym smaku cytryny, przekonał się każdy fanatyk cytrusów. Odpowiedzią dla wybrednych jest seria Lemon Demon od GoBears – producentów takich płynów jak Porn Series, Frux czy Duo. I choć cytrynowe demony goszczą w vape shopach już od ponad roku, wielu wciąż zastanawia się, czy warto? W odpowiedzi przedstawiam Wam 4 smaki spośród 8 cytrynowych propozycji.

Proporcje VG/PG: 70/30
Stężenie nikotyny: 0 mg/ml
Pojemność: 40 ml

Pineapple & Lychee

Tutaj pierwsze zaskoczenie. Na wdechu dużo cytryny, niechemicznej, kwaśnej, soczystej – dokładnie takiej, jakiej życzyłabym sobie w premixach. Ananas i liczi pełnią raczej rolę słodkiego dodatku. Przy wydechu wydobywają cukierkowy charakter płynu, pozostawiając bardzo przyjemne odczucie i gęstą, mleczną chmurę. Moim zdaniem najbardziej udany Lemon Demon.

Mango & Orange

Gratka dla wielbicieli cytrusów, choć widziałabym tu zdecydowanie więcej pomarańczy. Podobnie jak w poprzednim płynie, Mango & Orange to przede wszystkim wariacja cytrynowa, w której bez problemu dostrzeżemy słodkie mango. Pomarańcza niestety wydaje się trochę pominięta, delikatnie wyczuwalna na finiszu.

Guava & Papaya

Brzmi tropikalnie, pachnie tropikalnie i smakuje tropikalnie. Jest słodko, na wdechu mocna cytryna z wyczuwalną papają. Guawa na wydechu robi bardzo dobre wrażenie, nie jest nachalna, ale wyczuwalna.

Blueberry & Blackberry

Jagoda i jeżyna smakują kapitalnie w połączeniu z cytryną. Jeżyna nadaje całości jeszcze kwaśniejszego charakteru, a jagoda łagodzi kwaśne doznania na rzecz delikatnej słodyczy. Wszystkie owoce wyraźnie wyczuwalne, cytryna z jeżyną na starcie, a jagoda na finiszu. Moim zdaniem najbardziej wyważona mieszanka z serii Lemon Demon. Cytryna z owocami leśnymi – to się nie mogło nie udać.

Seria Lemon Demon to wyraźny ukłon w stronę wielbicieli naturalnej cytryny. Jeśli szukacie płynu w klimacie lemoniadowym ze słodkimi akcentami, koniecznie musicie je przetestować.

Ocena: 8/10

Wielu z nas zastanawia się, jak zmieni się rynek w[…]

Problem z drag nano

Mam problem z podem drag nano ponieważ podczas ład[…]

Aromaty

Siemanko , po dłuższej przerwie wróciłem do vapowa[…]

Aegis solo nie chce się otworzyć

Korzystam z aegisa od sierpnia i nigdy jeszcze nie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.