EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By emi
Cześć Wam,
jakieś 100 lat temu, czyli chyba 4-5? na tym forum nauczyłam się ssać :-)))
Potem e-dym.pl wprowadził mnóstwo fajnych rzeczy, kupowałam i powoli z mocy liquidów rezygnowałam. Rzuciłam i palenie i waporyzery :-))

Została mi sterta czegoś tam. Nigdy nie byłam dobra w nazywaniu czego używam ale Tubylcy zawsze byli bardzo pomocni i przeuroczy! :-)))
Przyszłam popatrzeć na tutejszy bazarek..a tu normalnie jakby w opuszczonej piwnicy .......

Gdzie wszyscy!?!!!!???

Biedna ja (siomknęła noskiem i poszla się rozglądać, które nicki pamięta) ;-))

emi
By miiio
o Ty szczęśliwa... Ja mimo iż czas też mnie posunął - ciumkam. Lżej bo 11tkę ale towarzyszy mi toto :lol:
i tylko myśl mnie naszła by sprawdzić Superfine MTL Fused Clapton Wire: 30ga x 2(=)+38ga porównać vs Fused Clapton Wire (2.35 ohm): 28ga x 2(=)+35ga, ale nie ma za bardzo gdzie. Bo ciszaaaaaaaaa
Awatar użytkownika
By emi
Fuck, na pewno po polsku do mnie piszesz? :-)))
Nic nie rozumiem, co z czym i na co? Przekaż dotarł, że smutno Ci, więc tulę! ;-)))

11 to już nieźle; poproś kogoś by Ci podmienił na 6, tak żebyś nie był tego świadom....może nie odczujesz różnicy .... a potem już tylko 2 kroki do zera! hehe
Awatar użytkownika
By Superlux
@Fabian74

Piękne czasy... ale to już nie wróci. Forum zostało świadomie zlikwidowane i sprowadzone tylko do poziomu bazaru. Zwyczajne, świadome działanie biorąc pod uwagę to kto został beneficjentem takiego stanu rzeczy. Nic już nie będzie takie jak kiedyś, nic...

:drinkb
Awatar użytkownika
By Pesio
Chciałbym zrozumieć to świadome działanie. Czyżby jakiś koncern w tym maczał swoje śmierdzące tytoniem paluchy?

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Pesio pisze:Chciałbym zrozumieć to świadome działanie. Czyżby jakiś koncern w tym maczał swoje śmierdzące tytoniem paluchy?

Nie, to tylko nowi właściciele, których temat prowadzenia forum niestety przerósł.
Awatar użytkownika
By wertjacek
Superlux pisze: Nic już nie będzie takie jak kiedyś, nic...

Ale można przynajmniej zapomnieć wstawić kropki i żaden burak nie będzie z tego powodu straszył Cię banem :P
By miiio
emi pisze:Fuck, na pewno po polsku do mnie piszesz? ))
Nic nie rozumiem, co z czym i na co? Przekaż dotarł, że smutno Ci, więc tulę! ))

A dziękuję :))
emi pisze:11 to już nieźle; poproś kogoś by Ci podmienił na 6, tak żebyś nie był tego świadom....może nie odczujesz różnicy .... a potem już tylko 2 kroki do zera! hehe

Kurczę obawiałem się tego przejścia a tu teraz tak ładnie to brzmi ;)

Ps. I jak bez tego... fajnie?
By HanysPL
Smutne to, sama ustawa w dużym stopniu zniszczyła ludziom hobby, teraz akcyza.
Ja nawet nie zarejestrowałem momentu gdy forum się posypało, którymś razem wchodzę i praktycznie cisza.
Wspaniałe to było miejsce..
Awatar użytkownika
By Cinmar
@wertjacek, twoja tożsamość była tajemnicą o której wszyscy wiedzieli. :)
Sam się potwierdziłeś, kiedy całkiem niedawno wrzuciłeś na oba fora temat handlowy. Zwykłe kopiuj/wklej.
A teraz złapany za rękę krzyczysz, że to nie twoja ręka. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By 2dest86
A ludzie co Wam będę gadał, na początku było piękne, zero analogów, stare sprzęty i liquidy zerówki.. Jeden analog wystarczył i lecimy z tematem od nowa eh, czy to się kiedyś skończy *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By wertjacek
2dest86 pisze: Jeden analog wystarczył i lecimy z tematem od nowa eh, czy to się kiedyś skończy *SMOKEKING*

To jest to, niestety korzystanie z ep nie gwarantuje ci skutecznej walki z nałogiem. Zobacz jak jestesmy uzaleznieni od analogów, nawet po latach dopada za rogu. Ja po 4 latach wapowania, w skrajnym stresie chwyciłem za analoga, z nadzieją, że mnie przymuli i zapomne o stresie. Potem kolejne 4 miesiące rzucalem palenie i wiesz co... łatwiej było mi rzucić po 32 latach palenia (a zacząłem z marszu wapować na zerówkach, zero nikotyny w liquidzie) niż po tych 4 miesiącach. Aż nie wierzyłem w to co wyprawiałem.
Awatar użytkownika
By emi
Alkoholik będzie alkoholikiem do końca życia.
Nie palę, nie wapuję. A kiedy mnie ciągnie proszę sąsiada by dał mi powąchać swoje (śmierdzące analogiem) dłonie..... :-)) Odechciewa mi się natychmiast.
Awatar użytkownika
By Pesio
Ja się przyznam, że w wielkim stresie zdarza mi się chwycić za analogi raz na kilka miesięcy, tak jak wczoraj po błyśnięciu fotoradaru. Nawróciłem i pojechałem na stacje. Wyjarałem chyba 5 przez 2 godziny czerwonych setek, ale to byłoby na tyle i pewnie znów przerwa kilka miesięcy. Ale na dzień dzisiejszy wiem że efajkę wsadzą mi do trumny.

By miiio
@emi jak tego dokonałaś ;) opowiesz ze szczegółami... budują mnie takie historie :))

emi pisze: A kiedy mnie ciągnie proszę sąsiada by dał mi powąchać swoje (śmierdzące analogiem) dłonie..... ) Odechciewa mi się natychmiast.

To jest i dla mnie argument!!!
Awatar użytkownika
By dexx33
Ja spróbowałem niedawno zapalić analoga po 5 latach wapowania...dla próby.Wcześniej analogi przez 40 lat.
Odpaliłem menthola, zgniotłem kulkę w ustniku aby mieć więcej aromatu i *BOJE SIE* ...wziąłem tylko 4 buchy, więcej nie dałem rady, smród w paszczy taki jakbym zjadł popielniczkę kiepów na kacu!
Mało co sie nie porzygałem.
Koniec eksperymentów.
Awatar użytkownika
By emi
Myślałam, że jak ktoś rzuci to powinien być tolerancyjny do innych uzależnionych, sam przecież palił, to rozumie ciąg......
Myślałam, że jak rzucę to będę tolerancyjna.

Otóż ja nie jestem :-)))

Cześć Wam. :bry Rozpoczął się kolejny okres r[…]

Tak jak w tytule. Posiadam 2 sztuki Vinci X, dziś […]

Druga RTA

Witam Ciekaw jestem jak spisuje się Druga RTA w co[…]

dinner lady mango

Siemka mam zapytanie, czy premix Dinner Lady- Sum[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.