EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Adrian01011
#1920148
Witam, problem polega na tym że vinci wyłącza się samo (czasami nawet nie zdążę wziąć bucha i już się wyłącza a czasami po np kilku minutach). Nie ma problemu z ponownym włączeniem, czasami wyskakuje "check battery". Wie ktoś co można poradzić? Wgrałem dzisiaj nowego softa ale problem nie zniknął
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1920172
Sprawdż pod kardridżem te 3 wystające piny, może zalane były i któryś ci nie odbija. Gdzies czytalem, ze to one są odpowiedzialne za dziwne zachowanie POD-a, ale czy to ma coś wspólnego z twoim problemem? Nie wiem, ale warto sprawdzić.

A jak ładujesz akumulator? zewnetrzną ładowarką czy USB?
By Adrian01011
#1920188
Piny chodzą dobrze, ładuje ładowarka zewnętrzna. Ale czasami zdarzało się że liquid wylewał się na nie, mogły się np zalać gdzieś od środka? I może liquid robi jakieś zwarcie?
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1920190
Sprawdź stan akusa. Może folia uszkodzona, albo już akus dogorywa. Jeśli masz inny to sprawdź na nim, a jak wszystko w porządku to do serwisu, może niech sprawdzą czy jakis kabelek nie styka i akus jest niewidoczny dla POD-a.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.