EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By RAFALSKI_ELE
#1914466
Cześć. Nie piszę zbyt często ale jak zwykle w najmniej oczekiwanej sytuacji sprzęt lubi się spier... Otóż leżałem sobie z moją panią cuboid w ręku od kilku dni pierwszy klik podawał małe napięcie potem drugi już normalne i bardzo czesto wywalalo atomizer short. Wystarczyło odemknac klapkę i zamknąć z przycisnietym firebuttonem. Przebolalem, przyzwyczaiłem się. Czasem pomagało pukniecie w klapkę. Dziś też puknalem w klapkę i sprzęt zmarł. Nic nie pomaga zero reakcji ale co nie było opisane w tematach tu na forum sprzęt na włożonych batkach po jakimś czasie grzeje się mimo tego że nawet go nie dotykam. Nie za mocno ale da się wyczuć ciepło. Ma ktoś pomysł co mu dolega i może da się go jakoś przywrócić do życia bez rozbierania? Czy raczej świadczy to o rozwalonej płytce i amen adios cuboid?
Awatar użytkownika
By pol
#1914470
Dokładnie tak.
Tylko uważaj przy odklejaniu "szybki". Delikatnie, pomału i podważaj w koło.
Najlepiej lekko podgrzać "szkiełko" np suszarką do włosów - klej po podgrzaniu łatwiej "puści".
By RAFALSKI_ELE
#1914478
Zrobiłem foto płytki ale nie wiem jak dodać. Choć wydaje mi się że wszystko wporzo rozkrecilem dziada całkiem wszystko co się dało przeczyscilem i.... Nic... Także zapewne muszę ostatni raz wziąść cuboid do ręki i gdy będzie spadał w otchłań czarnego worka pomachac na do widzenia... Szkoda bo z zeusem robił robotę... Ehh...
Awatar użytkownika
By pol
#1914482
Plik z grafika możesz na forum wstawić tylko z zewnętrznego serwera, a nie z komputera.

Przepatrz jeszcze raz dokładnie wnętrze moda. Może któryś kabelek jest luźny.
Masz jakieś zapasowe akumulatory?

P.S.
Może Twoja pani pobierała za dużo energii...?
By RAFALSKI_ELE
#1914484
Właśnie jestem u teściów i nie mam dodatkowego zasilania. Akusy ładowane w ładowarce nitecore więc są sprawne. Żaden kabelek nie jest luźno absolutnie nic nie wzbudziło moich podejrzeń. Może zaraz wrzucę foto to rzucisz fachowym okiem. Moja pani? Tak. Podnosi temperaturę i... Cisnienie
Awatar użytkownika
By pol
#1914486
RAFALSKI_ELE pisze:Otóż leżałem sobie z moją panią cuboid w ręku...


Nie w tym, czym ładowałeś ogniwa. Chodziło raczej o ich stan techniczny.
Co to za ogniwa, po jakim przebiegu?
Stąd pytanie czy nie masz zapasowych ogniw pod ręką.

**************
Znaczniki BBCODE





Rozebrałeś moda do końca?
Co z kabelkami przy gnieździe 510?

Pod naklejkami "+" i "-" są śrubki do rozkręcenia dalszej części moda.
By RAFALSKI_ELE
#1914488
Ogniwa Samsung INR18650-25R maja jakieś 4mce przelotu tyle co cuboid. Fakt fakt że przez dobre 2.5 mca były ładowane przez USB bo nie dorobiłem się ładowarki. Ja to mam pecha... Po pół roku może nawet nie wysyoal mi się xpriv wymienili mi to po miesiącu okradli mi z szafki z roboty... Teraz to... Czy są jakieś mody które wytrzymają więcej niz pół roku? :/
By RAFALSKI_ELE
#1914496
Przepraszam dostosuję się. Może jest ktoś kto naprawia takie rzeczy za jakąś opkacalna(dla mnie oczywiscie:) kwotę? Nie chce wywalac znów 300zl na moda który mi wysiadzie po kilku miesiącach. Chyba że o to w tym wszystkim chodzi by napędzac koniunkturę.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.