EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Equadoh
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :bry

Szukam rady/porady dotyczącej nowego lub posiadanego już e-papierosa.
Od dwóch tygodni jestem posiadaczem SMOK RPM 40. Dokupiłem sobie kartridż 4,3 ml plus gotową grzałkę SMOK Mesh 0.4Ω (tą sama, którą dodają do zestawu startowego).
Vapuje na 15-20 W. Walory smakowe jak i ilość "dymku" jest dla mnie satysfakcjonująca i wszystko byłoby wspaniale gdyby nie fakt, że grzałka przepala mi się średnio po 3-4 dniach i czuję brzydki posmak zwany tutaj bobrem. Dziennie średnio zaliczam około 350-400 PUFFów. Korzystam z premixów z małą ilością słodzików itp.
Co może być powodem tak szybkiej śmierci grzałek? Jeżeli to normalne i niezmienne to zastanawiam się nad zmianą sprzętu o ile spowoduje to zwiększenie wydajności e-papierosa. Po głowie chodzą mi następujące opcje:
https://shop.voopoo.com/drag-2-kit
lub
https://shop.voopoo.com/drag-mini-mod + https://shop.voopoo.com/uforce-t1
a może: https://shop.voopoo.com/drag-s

Pozdrawiam
Equadoh :D
Awatar użytkownika
By pol
Jest to wyłącznie moja subiektywna ocena.

350-400 pufów średnio dziennie powiadasz, to jest około 40 pufów na godzinę (przecież czasie przełykania strawy czy przez sen nie wapujesz).
Co 1,5 minuty wapujesz, a kupujesz zestaw do delikatnego wapowania.
To tak jakbyś kupił 500-kę do jazdy miejskiej do 1tyś km miesięcznie, a korzystasz z niej do przewożenia towarów masowych na trasie pokonując 10tys km miesięcznie.

Kup zestaw, który wytrzyma takie obciążenie i przebiegi.

Do Twego wapowania poleciłbym też na MESHu Kylin M

Do tego WOTOFO Profile Xfiber Cotton 6mm

Do tego stosowne zasilanie o odpowiedniej mocy.
By Equadoh
Wygląda obiecująco!Jakie zasilanie?
Jednak mam ogromną obawę dotyczącą samodzielnego montowania tych bibelotów do grzałki. Totalnie nie mam dłoni do takich robótek ręcznych :/ Coś z gotowych rozwiązań? A te które wstawiłem w zapytaniu?
Nie ukrywam. Wolałbym gotowy produkt gdzie idę kupuję zapas na miesiąc i mam z głowy!
Cena nie gra roli :)
Awatar użytkownika
By pol
Gotowe grzałki maja to do siebie, że z czasem ich jakość jest coraz gorsza.... ot, taka polityka producentów...

Akurat w Kylin M założenie grzałki Mesh jest banalnie prosta, tu nic nie kombinujesz. Wyjmujesz z pudełka gotowy kawałek "sita" i wkładasz między zaciski dokręcając śrubki. Bawełna w formie "sznurówki" łatwo się przekłada, a dodatkowo jest tam docisk na sprężynie.

Zapoznaj się z opisem -> ciekni-cie-kylina-m-t136022.html
Awatar użytkownika
By hilton1
Z Twoich propozycji wybrałbym Draga S , lub Draga X, ten drugi ma wymienny akumulator. Można też do tych zasilań dokupić adapter na gwint 510 i zastąpić oryginalny parownik innym dowolnym parownikiem np. Kylinem M.
Awatar użytkownika
By pol
Geekvape - Aegis Max 5ml 100W Kit
Atomizer Zeus Sub Ohm tank
Geek Vape Zeus Top Airflow Sub Ohm Tank & New Aegis Legend
16 sie 2019

Jaka będzie dostępność firmowych grzałek.....
By Equadoh
Kontynuując temat :) Jaka bateria 21700? Zależy mi na jak najwyższej jakości ogniwa i jak największej pojemności :)

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
By parzol
Witam wszystkich serdecznie :)

Od piątku jestem szczęśliwym posiadaczem Aegisa 100w. Sprzęt grzecznie czeka aż dotrze zamówiona do niego ładowarka Golisi S2 oraz akumulatorki INR21700-40T Samsung 4000mAh Li-Ion 30A z powyższego linku. Na aukcji allegro znajduje się zapis "Akumulator bez zabezpieczenia PCM, można go używać tylko po zainstalowaniu PCM.", po zgłębieniu tematu wydawało mi się, że akumulator w tym wypadku nie musi mieć takiego zabezpieczenia, ponieważ za tę funkcję odpowiada sam e-papieros, ale kupując Aegisa w sklepie sprzedawca nie potrafił mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zaczęło mnie zastanawiać czy usilnie chciał nabić sobie na paragon akumulator czy faktycznie to zabezpieczenie jest konieczne. Wybaczcie głupie pytanie, ale jestem zielony w temacie :oops: :D :D

Cześć Wam. :bry Rozpoczął się kolejny okres r[…]

Tak jak w tytule. Posiadam 2 sztuki Vinci X, dziś […]

Druga RTA

Witam Ciekaw jestem jak spisuje się Druga RTA w co[…]

dinner lady mango

Siemka mam zapytanie, czy premix Dinner Lady- Sum[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.