EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By ESsSA
Witam serdecznie wszystkich

Głowie się już parę dni co kupić, myślałem nad jakimś "POD" ale kompletnie teraz nie wiem co wybrać, co warto kupić...

mam teraz 2 lata przerwy odkąd nie palę i chciałbym wrócic.

Myślałem nad czymś pod RBA bo zawsze kreciłem sobie grzałki, chyba że jest coś na rynku teraz z dobrymi grzałkami które wytrzymują min 2 tyg?

cena myślę tak do 200-250 zł.

Proszę o pomoc aby coś wybrać sensownego i aby po tygodniu nie lało mi się po bokach liquid

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By erbis
ESsSA pisze:mam teraz 2 lata przerwy odkąd nie palę i chciałbym wrócic.

Zasadnicze pytanie - po co?
By ESsSA
erbis pisze:
ESsSA pisze:mam teraz 2 lata przerwy odkąd nie palę i chciałbym wrócic.

Zasadnicze pytanie - po co?

Nie rozumiem co wnosi twoje pytanie do tematu ale jak chcesz wiedzieć to wróciłem do zwykłych papierosów.
Awatar użytkownika
By 2dest86
Mam podobną sytuację, nic nie było a wystarczył jeden papieros i czar prysnął, od nowa to samo *BOJE SIE*

Temat myślę będzie służył do wymiany doświadczeń m[…]

Poszukiwania premixów

Hejka Może ktoś przypadkiem wie gdzie w Polsce dos[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.