EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By chrystian
#1918555
Hejka! Od dłuższego czasu borykam się z rzuceniem fajek i udawało mi się to dzięki e-fajce. Niestety jeden się zepsuł, drugi zbił i tak trzeci raz wróciłem do palenia fajek które chciałbym rzucić na dobre. Na początku zaczynałem od jakiś Volish'ów, potem i-just jedynka chyba i ostatnio VAPE PEN 22 w którym zapadł mi się przycisk.
Chciałbym prosić o jakąś poradę, bo nie obracam się w świecie e-papierosów jakoś bardzo aktywnie a po prostu jestem zwykłym użytkownikiem. Nie powiem, że taki i-Just czy VAPE PEN 22 mi odpowiadał bo spełniały moje wymagania i zdecydowanie mnie zaspokajały.
Kolega z pracy ma fajny sprzęt, nie wiem co to dokładnie jest ale jak podpytywałem to mówił że nazywa się VandyVape - jakiś sympatyczny boksik ale chyba drogi za to jak złapałem dymka to smak z tego cuda powalił mnie z nóg.

Czego oczekuje? Jakiegoś fajnego sprzętu, który pomoże mi w rzuceniu fajek, nie popsuje mi się jakoś bardzo szybko, nie będę musiał dolewać liquidu co 5 minut tak samo jak ładował. Czy będzie duży czy mały to nie ma dla mnie znaczenia. Box lub stick - obojętnie, nie wiem jak to się dokładnie nazywa. Lubię czuć smak, chmura nie musi być jakoś mocno duża. Początkowo uderzam z kwotą do max. 200zł ale czy coś znajdę w takim przedziale cenowym? Z tego co sobie przeglądałem to i-just 3 jest spoko, ale wolę poradzić się kogoś kto siedzi w tym temacie.

Bardzo dziękuje chętnym za pomoc i pozdrawiam!

Cześć Wam. :bry Rozpoczął się kolejny okres r[…]

Tak jak w tytule. Posiadam 2 sztuki Vinci X, dziś […]

Druga RTA

Witam Ciekaw jestem jak spisuje się Druga RTA w co[…]

dinner lady mango

Siemka mam zapytanie, czy premix Dinner Lady- Sum[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.