EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Agresor
Witam.

Mam obecnie zestaw Vandy Vape Swell 188W + Kylin Mini. Jestem zadowolony z tego połączenia, odpowiada mi smak i łatwość wymiany grzałek. Brakuje mi jednak mocy, trudno mi się napalić, korzystam głównie z premixów gdzie po dodaniu szotów wychodzi 3-6mg, czasem przy niektórych smakach gdy zrobię 6mg to liquid jest na gardle zbyt mocny i źle się wapuje, pomyślałem więc o wykorzystaniu soli nikotynowych, ale to jak wiadomo nie na tym parowniku.

Jaki parownik MTL polecicie do tego zasilania, na własne grzałki, w miarę możliwości aby wchodziły grzałeczki 3mm, bo mam zapas gotowej waty o tej średnicy.

Kupiłem ostatnio premix The Mask "Denver&quo[…]

Aegis solo + kylin M. Warto?

Cześć, składam zestaw do około 400/500 PLN. I przy[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.