EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Lisciu178
#1918371
Witam,

Po kilku latach przerwy wróciłem do palenia papierosów. Chcąc jak najszybciej zerwać z nałogiem odnalazłem w szufladzie swoją teslę WYE, parownik Captain mini.. i po tym jak się już przestałem wk*** bo w żadnych sklepach nie mogłem znaleźć grzałek zmieniłem go na Ijust ECM, zakupiłem premix o wdzięcznej nazwie Halyna i cóż. Jest obrzydliwy. Nie chcąc już na ten moment bawić się w mieszanie postanowiłem zapytać was o radę.

Szukam czegoś orzeźwiającego do wapowania na co dzień oraz czegoś "słodszego", żeby zalać od święta. Polecacie coś konkretnego?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918372
każdy premix to zło, kup sobie bazę i aromat o ulubionym smaku i sam zrób liquid. To nic trudnego, a nie zasyfi ci grzałki jak to zrobią premixy słodzone tonami slodzika.
By Lisciu178
#1918374
wertjacek pisze:każdy premix to zło, kup sobie bazę i aromat o ulubionym smaku i sam zrób liquid. To nic trudnego, a nie zasyfi ci grzałki jak to zrobią premixy słodzone tonami slodzika.


Jak mówiłem mieszając własne liquidy trzeba odczekać, w moim przypadku często długo. Potrzebuje czegoś na "już". Ale dzięki za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918375
Przecież są aromaty które po 2-3 godzinach można użyć. Nie wymyślaj problemów. Kup sobie jeden premix na odczekanie, a w tym samym czasie może się już aromat przegryść. Premixy na gotowych grzałkach to zły pomysł.Prędzej czy później sam do tego dojdziesz.
By Lisciu178
#1918376
wertjacek pisze:Przecież są aromaty które po 2-3 godzinach można użyć. Nie wymyślaj problemów. Kup sobie jeden premix na odczekanie, a w tym samym czasie może się już aromat przegryść. Premixy na gotowych grzałkach to zły pomysł.Prędzej czy później sam do tego dojdziesz.


Aromaty których można użyć po 2-3 godzinach? Chwile, z półtora/dwa lata temu nie słyszałem albo nie było czegoś takiego.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918377
Aromaty owocowe praktycznie od ręki, po 15 minutach możesz używać. W tym czasie robisz sobie deserówki, po 1-2 tygodniach masz gotowe. Tylko tytoniowe potrzebują miesiąca. Robisz kilka owocówek, wapujesz sobie, a w tym czasie reszta się gryzie.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1918382
Wszystko już, nagle, od ręki. A może warto poczekać żeby było dobre. Jakieś 10% mieszanek nadaje się od razu do wapczenia. Na resztę trzeba poczekać czasem nawet tydzień żeby dowiedzieć się co dobre, nie syfiło grzałki i było 5 razy tańsze. Wyleczyłem się już dawno z premixów. Trochę cierpliwości wskazane. Co ma powiedzieć rybak co kija moczy przez całą noc i 2 rybki złapie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
By Lisciu178
#1918384
Pesio pisze:Wszystko już, nagle, od ręki. A może warto poczekać żeby było dobre. Jakieś 10% mieszanek nadaje się od razu do wapczenia. Na resztę trzeba poczekać czasem nawet tydzień żeby dowiedzieć się co dobre, nie syfiło grzałki i było 5 razy tańsze. Wyleczyłem się już dawno z premixów. Trochę cierpliwości wskazane. Co ma powiedzieć rybak co kija moczy przez całą noc i 2 rybki złapie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Panowie jak mówię zrobić coś swojego mogę, ale w międzyczasie. Zrozumcie, że kopce fajki jedna za drugą, jestem na siebie wściekły i potrzebuje czegoś na już a nie za tydzień. Czy premixy od Go Bears (Major Melon) dostanę gdzieś jeszcze? I ewentualnie coś na wzór właśnie tego premixu.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1918385
Kup aromat truskawki i np jagody, jerzyny itp. 5% truskawki, 2.5% innego owocu i możesz wapczyć od razu.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1918387
Lisciu178 pisze:
Pesio pisze:Wszystko już, nagle, od ręki. A może warto poczekać żeby było dobre. Jakieś 10% mieszanek nadaje się od razu do wapczenia. Na resztę trzeba poczekać czasem nawet tydzień żeby dowiedzieć się co dobre, nie syfiło grzałki i było 5 razy tańsze. Wyleczyłem się już dawno z premixów. Trochę cierpliwości wskazane. Co ma powiedzieć rybak co kija moczy przez całą noc i 2 rybki złapie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Panowie jak mówię zrobić coś swojego mogę, ale w międzyczasie. Zrozumcie, że kopce fajki jedna za drugą, jestem na siebie wściekły i potrzebuje czegoś na już a nie za tydzień. Czy premixy od Go Bears (Major Melon) dostanę gdzieś jeszcze? I ewentualnie coś na wzór właśnie tego premixu.


Napisałem Ci przecież, kup sobie jakiś premix na już, a w tym czasu możesz porobić sobie "x" własnych liquidów, co będzie i tańsze i smaczniejsze. Na szybko zawsze sprawdza sie mięta. Ta od razu po wymieszaniu jest gotowa do wapowania.
Go Bears są ok. Wejdź na stronę sklepu MaiArt, ma duży wybór premixów.
Awatar użytkownika
By Donayo
#1918396
Z premixów deserowych mogę polecić Dinner Lady - Lemon Tart oraz Dainty's Strawberry Cheesecake. Poza tym jak wyżej, lepiej mieszać samemu.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.