EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Major727
#1918223
Siemka
Mam pytanie jaki atomizer RDA polecacie ? teraz mam Dead rabbita rta , lecz chce kupic sobie rda zeby jeszcze bardziej smaczki wyciagnac
A wiec jaki atomizer z ktorym nie ma wiekszych problemow ? w miare latwa baza do ogarniecia?
Cena : do 120/130zl ;p
Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc
Awatar użytkownika
By skiati
#1918229
Major727 pisze:Cena : do 120/130zl ;p


Gabriel pisze:E-Phoenix Resurrection v2


Czy Ty czytasz posty na które odpowiadasz?

Major727 może spróbuj jakiegoś rda na meshu. *SMOKEKING*
Ostatnio zmieniony 25 sie 2020, 19:48 przez skiati, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1918230
Może kupić klona, np. od SXK. Ja podałem tylko nazwę RDA. Inteligentny człowiek zrozumie o co biega.
Awatar użytkownika
By skiati
#1918231
Gabriel pisze:Może kupić klona, np. od SXK. Ja podałem tylko nazwę RDA. Inteligentny człowiek zrozumie o co biega.


Nie pisz proszę o czymś, co jest Ci dalekie.
Awatar użytkownika
By milczacy
#1918236
Cześć.
Jeśli chodzi o RDA, to po kilku przetestowanych parownikach - stanąłem na Wotofo Profile RDA Mesh. I jak dla mnie - jest idealnie, "dogoniłem króliczka" i nie szukam już dalej. Mogę zdecydowanie polecić.
Jedno "ale" - to bardzo paliwożerny parownik. Grzałka mesh i kupa bawełny pod nią - trzeba to nasączyć, a chmura ( i smak) potężne. Zatem, to nie parownik dla Osób oszczędzających na płynach...
No i zdecydowanie polecałbym zasilanie squonk do niego. Inaczej średnio widzę sens parownika z takim przeciągiem i powierzchnią odparowania ;)

Drugi pod względem smaku (na podstawie moich doświadczeń skromnych i moim subiektywnym zdaniem) - warty polecenia, to Alliancetech Vapor flave 24. To o tyle ciekawostka - że łączy funkcjonalność drippera i tanka. A dodatkowo - tank możemy uzupełniać z zasilania squonk (poprzez pin +). I smakowo - daje świetnie radę. Zdecydowanie polecam.
Oba w/w są banalne do ogarnięcia i bardzo przyjazne użytkownikowi, któremu wystarczy umiejętność trzymania śrubokrętu w rękach. Żadnych czarów i zaklęć nie potrzeba do ukręcenia smacznego i efektywnego setupu.

Pozdrawiam, Andrzej
By Major727
#1918237
i tym Wotofo Profile RDA mozna chyba tez wkladac zwykle coile ? czy polecasz jednak meshe , slyszalem ze meshe wyciagaja tylko slodycz z liq
Awatar użytkownika
By milczacy
#1918238
Tak. Parownik umożliwia montaż pojedynczej zwykłej grzałki. Choć ja w nim tego nie robię - stosuję mesh
Czy taka grzałka spłaszcze smaki poza słodkim? Nie wiem, nie znam się... wapuję od lat niemal wyłącznie czystą bazę 2dfresh od Inawery. To baza miętowa, nie dosładzana - i na tanku MTL, jak i na dripperze z wielką chmurą - smak jest ok. Nie stwierdzam, by smak mięty na RDA jakoś był tłumiony.
Również premixy (też inawera) smakują na tym parowniku fajnie. Chmurzę miętę i okazjonalnie cytrynę - w obu przypadkach smak jest ok. Słodycz nie wybija się na pierwszy plan.
Jedno co na pewno - średnio nadaje się (moim zdaniem) grzałka mesh do płynów generujących dużą ilość nagaru - zamula się wtedy momentalnie! Ale ja chmurzę czyste bazy, bądź premixy bez nadmiernej ilości słodzików. To problemu nie mam.
Wracając do Twojego pytania - polecam meshe w tym parowniku. Ale tylko dlatego, że nie próbowałem w nim innych grzałek... nie miałem potrzeby, bo mi zasmakowało tak jak jest.
Pozdrawiam.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.