EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Photrox
#1901594
Nie mogę się zdecydować który parownik wybrać Zeusa X czy Blitzena
ktoś ma jakieś plusy i minusy tych atomizerów.
Pomoże ktoś wybrać?
Najbardziej zależy mi na smaku.
By Baryua
#1901595
W Blitzenie trzeba kombinować z grzałkami, żeby wyciągnąć smak i nawet na najlepszym ustawieniu smak nie zachwyca. Zeusa nie znam, więc o nim nie mogę się wypowiedzieć.
Awatar użytkownika
By Superlux
#1901643
@Photrox

Oba próbowałem, Zeusa X nawet sobie zamówiłem. Przejrzałem różne fora i jednak Zeus wygrywa z Blitzenem pod niemal każdym względem. A setup ( to wiem bo byłem przy tym kiedy powstawał ) ...był niemal banalnie prosty. Jeżeli nie masz innych pomysłów i chcesz tylko porównać Zeusa X do Blitzena to wybierz Zeusa X...i będzie sztymowało :mrgreen:



:drinkb
Awatar użytkownika
By Evendi
#1901655
Mam obydwa i w domu działają zamiennie ale jak wychodzę to z Zeusem.

Co do porówniania:

Trudność setupu:
- według mnie w miarę powównywalne

Smak:
- wygryw Zeus

Wygląd subiektywnie:
- wygrywa Blitzen

Łatwość dolewania:
- wygrywa Zeus

Płynność cugu (po mniej więcej podobnym skręceniu):
- wygrywa Blitzen

Nagrzewanie:
- wygrywa Zeus (w końcu to top airflow i nie może być inaczej ;) )
By Photrox
#1901829
@Superlux zastanawiałem się nad jeszcze dwoma dokładnie nad wotofo uniti rta i kylin M rta oba są pod mesh i głównie zależy na smaku
Aktualnie korzystam z djv rda i tam smak jest owiele lepszy od mojego poprzedniego dripa (druga). Teraz szukam czegoś ze zbiornikiem.
Więc jasli ktoś może porównać te cztery blitzena Zeusa x wotofo uniti i kylin M był bym bardzo wdzięczny.
By Walerianek
#1901837
Kylin i Wotofo są na porównywalnym poziomie - oba b.dobrze oddają smak szczególnie deserówek i owocówek , Blitzen się chowa , Zeusa nie używałem więc nie powiem , ze względu na łatwość setupu poleciłbym Kylina
By mattoid1973
#1901845
Photrox pisze:[usermention=20249]
Aktualnie korzystam z djv rda i tam smak jest owiele lepszy od mojego poprzedniego dripa (druga). Teraz szukam czegoś ze zbiornikiem.


Skoro Ci odpowiada DJV, to może kup go Sobie w wersji RDTA. Zbiornik co prawda jedynie 2ml, ale na jedno chmurzenie wystarcza. Tylko te chmury... Trochę wstyd z tym wyjść na ulicę
Awatar użytkownika
By Evendi
#1901863
Walerianek pisze:Blitzen się chowa , Zeusa nie używałem więc nie powiem , ze względu na łatwość setupu poleciłbym Kylina


Zgodzę się, że Blitzen nie jest aż taki dobry z oddaniem smaku jak Zeus czy Kylin. Ja w swoim kylinie wywaliłem mesh i zamontowałem normalną grzałkę z uwagi na moce jakich wymaga siatka (lub sito :) ). Po podmianie smak jest bardzo dobry ale układanie bawełny do łatwych już nie należy :). Co do setupu na meshu w porównianiu do Zeusa i tak jest trudniej - moim zdaniem.
By Photrox
#1901868
@mattoid1973 wersja rdta zabardzo do mnie nie przemawia.
Z tych komentarzy dochodzę do wniosku że blitzena odpada. Dużo recenzji widziałem Zeusa zachwalaja. Ale jednak se myślę że spróbuję tym razem spróbuję mesha. Na yt znalazłem porównanie tych dwuch parownikow czyli kylina M i uniti ale to u tego e dymka a po jego recenzjach nic ciekawego się nie wynosi a w szczególności jeśli chodzi o wotofo. Wszystko co zrobiło wotofo to według niego jest najlepsze więc się sprzedał jak nic.
Po wielkim na myślę chyba wybiorę kylina M. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe zdanie na wypowiedzenie się w tym temacie proszę pisać.
By Equadoh
#1918219
Mam pytanie do użytkowników Zeusa X Mesh.
Jak wygląda średnie zużycie liquidu w stosunku do ilości puffów?
Jakie siatki i watę do niego polecacie?
Pozdrawiam
JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

Baza, aromat i NIKOTYNA!!

Witam, mam pytanie, po pierwsze jestem w tym nowy […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.