EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By gredluk
#1918023
Cześć.
Wiele lat nie dotykałem już epapierosa. Palę sobie Iqosy... i mówiąc szczerze mam już dość ilości jaką potrafię tego wyjarać....
Czy mógłby mi ktoś doradzić coś gotowego co mógłbym na szybko kupić ? Nie znam się na tym już kompletnie - sam nic nie złożę i nie chcę tez iść do pierwszego lepszego punktu typu volish czy inny syf.
A na czym mi zależy? Na przyjemnym paleniu z fajną chmurką lecz nie koniecznie na jakieś wielkiej maszynie co widzę czasem na ulicach co dymu daje więcej niż chmur na niebie- bo chciałbym móc dużo tego palić a odnoszę wrażenie, że przy czymś takim to prędzej zgona zaliczę ;) Czy może się mylę? Cenowo też jak najtaniej mimo wszystko. Ale jak trzeba wydać ciut więcej dla proporcji cena jakość to też mogę przemyśleć.
I jak to jest z liquidami do współczesnych sprzetów? Kiedyś to się kupowało te małe pojemniczki. Ale czy to teraz jest wydajne ?
To jak - co brać ? :) *SZUKAJ2*
By gredluk
#1918037
Dzięki.A czy to reklama sponsorowana czy rzeczywiście best choice ? ;) Bo już pare razy czytając forum na to trafiłem :)
I jakie płyny do tego modelu najlepiej dobierać?

Kupiłem ostatnio premix The Mask "Denver&quo[…]

Aegis solo + kylin M. Warto?

Cześć, składam zestaw do około 400/500 PLN. I przy[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.