EPF
Nie wiesz jaki model e-papierosa wybrać, który atomizer będzie pasował do danego zasilania? Zapytaj.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By gredluk
Cześć.
Wiele lat nie dotykałem już epapierosa. Palę sobie Iqosy... i mówiąc szczerze mam już dość ilości jaką potrafię tego wyjarać....
Czy mógłby mi ktoś doradzić coś gotowego co mógłbym na szybko kupić ? Nie znam się na tym już kompletnie - sam nic nie złożę i nie chcę tez iść do pierwszego lepszego punktu typu volish czy inny syf.
A na czym mi zależy? Na przyjemnym paleniu z fajną chmurką lecz nie koniecznie na jakieś wielkiej maszynie co widzę czasem na ulicach co dymu daje więcej niż chmur na niebie- bo chciałbym móc dużo tego palić a odnoszę wrażenie, że przy czymś takim to prędzej zgona zaliczę ;) Czy może się mylę? Cenowo też jak najtaniej mimo wszystko. Ale jak trzeba wydać ciut więcej dla proporcji cena jakość to też mogę przemyśleć.
I jak to jest z liquidami do współczesnych sprzetów? Kiedyś to się kupowało te małe pojemniczki. Ale czy to teraz jest wydajne ?
To jak - co brać ? :) *SZUKAJ2*
By gredluk
Dzięki.A czy to reklama sponsorowana czy rzeczywiście best choice ? ;) Bo już pare razy czytając forum na to trafiłem :)
I jakie płyny do tego modelu najlepiej dobierać?

Kupiłem ostatnio premix The Mask "Denver&quo[…]

Aegis solo + kylin M. Warto?

Cześć, składam zestaw do około 400/500 PLN. I przy[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.